Leki do odsprzednia - m.in. Azodyl

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto lut 21, 2017 22:57 Leki do odsprzednia - m.in. Azodyl

Witam,
Niestety po miesiącach walki, PNN okazała się silniejsza niż nasza kochana kicia :placz:

Pozostały po niej - dla nas wspomnienia i żal, że to już, ale może innym futrzakom przydadzą się rzeczy, które zostały po Ence. Trudno się za to zabrać, ale może któremuś futrzakowi uda się podreperować zdrówko dzięki tym lekom.

Do odsprzedania mam:
- Jedzonko nerkowe - suchą karmę Hillsa (prawie cały worek 1,5kg) oraz kilka puszek i saszetek tej samej firmy (kurczak w puszce i wołowina/łosoś w saszetkach).
- Leki:
Azodyl (1 całe opakowanie i 1 napoczęte - 73 kapsułki, w obu przypadkach kapsułki małe, ale starszego i nowszego typu- można sobie zerknąć w necie, że firma w międzyczasie zmieniła lekko wygląd kapsułek i opakowania i m.in dodała na nich nadruk, którego wcześniej nie było), oba opakowania skrupulatnie przechowywane w chłodzie;
Megace - silny apetyzer b. skuteczny; ledwo napoczęty dosłownie 1 ml
Mirtazapina - również b. skuteczny apetyzer, brakuje kilku tabletek.


Zainteresowanych proszę o kontakt bezpośredni celem omówienia szczegółów. Najchętniej - zwłaszcza w przypadku Azodylu - odsprzedam lek komuś z Trójmiasta ze względu na pewność, że lek nie ucierpi w czasie transportu, ale jeśli się znajdzie ktoś chętny z innej części kraju to też jakoś damy radę. Mam też jakieś pozostałości Vivomixx i Biopron 9, które mogę dorzucić np. do Azodylu jak ktoś będzie chciał.

EwaSier

Avatar użytkownika
 
Posty: 88
Od: Pt lis 04, 2016 8:39

Post » Czw lut 23, 2017 21:52 Re: Leki do odsprzednia - m.in. Azodyl

cześć,
Czy możesz napisać gdzie zaopatrywałaś się w Azodyl?
Może pamiętasz jakie są zalecenia producenta odnośnie temperatury w jakiej może być przechowywany i jak długo można go przechowywać licząc od daty produkcji.
pozdrawiam
M

mariuszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Czw lut 23, 2017 21:36

Post » Pt lut 24, 2017 9:54 Re: Leki do odsprzednia - m.in. Azodyl

Hej, odkupiłam od osoby, która już go nie potrzebowała. Lek ma być przechowywany w chłodzie, u mnie leży w lodówce, a transportowany był w śniegu :)
Z USA przyleciał też w chłodzie (na wkładach chłodzących w styropianowym pudle).
Na opakowaniu jest data przydatności do użycia i nią się kieruję, na jednym opakowaniu mam 10.2017 a na drugim 01.2018.
Pozdrawiam,
Ewa

EwaSier

Avatar użytkownika
 
Posty: 88
Od: Pt lis 04, 2016 8:39

Post » Sob lut 25, 2017 14:14 Re: Leki do odsprzednia - m.in. Azodyl

Cześć Ewa,

Z treści postu wnioskuję, że ciągle jest do kupienia,
Jak możemy się skontaktować?

Pzdrawiam serdecznie,
Mariusz

mariuszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Czw lut 23, 2017 21:36

Post » Pon lut 27, 2017 20:08 Re: Leki do odsprzednia - m.in. Azodyl

Witam,
Azodyl już nieaktualny, pozostałe preparaty wciąż mam.
Pozdrawiam!

EwaSier

Avatar użytkownika
 
Posty: 88
Od: Pt lis 04, 2016 8:39

Post » Pon maja 15, 2017 11:00 Re: Leki do odsprzednia - m.in. Azodyl

Dzień dobry,

czy lek Megace nadal jest aktualny? Jaka ewentualnie cena jest?

Kamkar

 
Posty: 25
Od: Pon kwi 10, 2017 15:15




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lilbit i 66 gości