Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie inne?

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw lut 16, 2017 22:55 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

Ewo nie wiem co napisać.. Bardzo, bardzo mi przykro.
Musisz być teraz dzielna i jeżeli rzeczywiście nie ma już szans. pozwolić Jej odejść w spokoju, ciszy i w poczuciu bezpieczeństwa, choć wiem, że to bardzo trudne. Wierzę jednak, że dasz radę. A potem będziemy razem ryczeć ( ja już ryczę - Stef nie widzi, bo obrażony wlazł pod łóżko po wizycie u wet). Teraz chociaż spróbuj zachować spokój, żeby Ona się nie denerwowała...
Czy wet zgadza się, żeby czekać aż nastąpi to samoistnie? Czy macie weta na wsi?

offfca85

Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Od: Pon sty 16, 2017 22:45

Post » Pt lut 17, 2017 8:38 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

Offfca85, jesteśmy już w Trójmieście, na wsi raczej nie leczy się kotów. Nie czekamy, przez noc sytuacja tak się pogorszyła, że dziś po południu jedziemy do weta ten ostatni raz. Enka nie utrzymuje równowagi, całą łazienkę ma wyłożoną materacem i poduszkami, pokoje pozamykane, bo boję się, że gdzieś będzie próbowała wejść mimo braku sił i zrobi sobie krzywdę spadając. Całą noc przeleżałam z nią na tym legowisku w łazience. Teraz niestety musiałam pójść do pracy, została sama, co mi po prostu łamie serce.
W aucie czeka drewniana trumienka, ładny materiał, żeby jej wyścielić i grosik, który znalazłam pod Praktikerem kupując dla niej pudełko.
Nie wiem czy będzie na mnie czekała czy odejdzie sama, ale tak czy inaczej dziś nasz ostatni wspólny dzień się zaczął. Rano trochę ją nawodniliśmy, już nie walczyła.
Dziękuję za dobre słowo, ale chyba nic nie da ukojenia. Po wejściu do auta włączyłam rano radio, a tam :nie płacz Ewka" i dosłownie te słowa: "żegnam was już wiem, nie załatwię wszystkich pilnych spraw, idę sam właśnie sam gdzie czekają mnie. Tam przyjaciół kilku mam...."

EwaSier

Avatar użytkownika
 
Posty: 88
Od: Pt lis 04, 2016 8:39

Post » Pt lut 17, 2017 9:37 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

Ewo tak strasznie mi przykro, byłyście takie dzielne i bardzo Wam kibicowałam..
Ja już ryczę jak bóbr, ale pamiętaj - Ty musisz się trzymać twardo do końca. Dla Enki. Koniecznie jedźcie do weta, niech Ona nie cierpi.. może uda Ci się trochę urwać z pracy..?

offfca85

Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Od: Pon sty 16, 2017 22:45

Post » Pt lut 17, 2017 9:41 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

Tak, o 11 jadę do niej. Mąż dojedzie ok. 13, do tej pory przygotuję trumienkę i w drogę. Dziękuję Offfca85.

EwaSier

Avatar użytkownika
 
Posty: 88
Od: Pt lis 04, 2016 8:39

Post » Pt lut 17, 2017 9:47 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

To bardzo chyba jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu, ale najlepsza jaką możecie teraz podjąć...
Myślami jestem cały czas z Wami..

offfca85

Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Od: Pon sty 16, 2017 22:45

Post » Pt lut 17, 2017 22:38 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

Enka 23.09.2012-17.02.2017 nasze słońce, pocieszycielka, najlepszy przyjaciel. Kotka cierpliwa, łagodna, pełna miłości. Jedyna ....

EwaSier

Avatar użytkownika
 
Posty: 88
Od: Pt lis 04, 2016 8:39

Post » Pt lut 17, 2017 23:28 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

@EwaSier
Wyrazy współczucia. Chyba nawet nie wiem co napisać.

Dziękuję za kontakt do dr. Klimczak. Napisałam do niej, postara się coś doradzić online (wysłałam wyniki itp.)

otoczonaoceanem

 
Posty: 4
Od: Pon lut 13, 2017 20:55

Post » Sob lut 18, 2017 13:55 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

Ewo, zrobiliście wszystko co w Waszej mocy, a nawet więcej, bo niejeden by się już dawno poddał kiedy Wy jeszcze walczyliście. Enka miała cudowne życie i bardzo odpowiedzialnych opiekunów. Jestem pewna, że mruczy teraz do Was z góry i jest bardzo zadowolona z życia jakie miała dzięki Wam.
Jeżeli będziesz chciała porozmawiać - ja nadal tu jestem.

U nas niestety pogorszenie - mocznik wzrósł o 80, crea stoi w miejscu (6,2), fosfor minimalnie w dół (9). Stef miał też konsultację stomatologiczną i jest bardzo źle ( ropa przy dziąsłach), ale stomatolog też odradza zabieg..
Czekam teraz na malia z zaleceniami od Wet... Ech..

offfca85

Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Od: Pon sty 16, 2017 22:45

Post » Sob lut 18, 2017 20:44 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

Dziękuję za słowa pocieszenia. Niestety wierzcie mi, nie działają. Nie ma takich słów, jest tylko ból i gorycz.
Offfca85, u nas jak dziś patrzę na wyniki to pierwszym sygnałem, że coś dzieje się gorzej był rosnący fosfor, więc może u Was spadek oznacza stabilizację? Trzymam kciuki!

EwaSier

Avatar użytkownika
 
Posty: 88
Od: Pt lis 04, 2016 8:39

Post » Nie lut 19, 2017 14:22 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

Przy tej chorobie chyba trzeba się nauczyć żyć z dnia na dzień i cieszyć każdym dobrym dniem, bo cała sytuacja może zmienić się w ciągu kilu godzin :-(
Niestety od wczoraj jest gorzej z apetytem, więc nawet nie łudzę się, że to stabilizacja..

offfca85

Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Od: Pon sty 16, 2017 22:45

Post » Czw mar 16, 2017 23:24 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

Mój Tiger pojechał do dr. Klimczak (mimo 190km w jedną stronę) i dzisiaj dostałam wyniki:
Obrazek

Doktor dała zalecenia babci i mają zrobić badanie moczu za 3 tyg. Zmykam stąd, bo chyba to "tylko" struwity, a nie nerki. Dzięki za pomoc i kontakt do dr. Klimczak :ok: :piwa: :201461

otoczonaoceanem

 
Posty: 4
Od: Pon lut 13, 2017 20:55

Post » Czw maja 11, 2017 22:56 Re: Jaka karma na nerki (Royal odpada Vet-Life też) znacie i

Ehhh miałam napisać tu post, bo czytałam wszystkie wpisy z zapartym tchem. Ale jak doczytałam, że Enka odeszła to się tylko zryczałam. Wyrazy współczucia EwaSier :( moja kicia dziś też nagłe pogorszenie i gaśnie mi w oczach i obawiam się też najgorszego :(

Kamkar

 
Posty: 25
Od: Pon kwi 10, 2017 15:15

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości