odkupię AZODYL sprawa bardzo pilna

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto lut 06, 2018 18:03 Re: odkupię AZODYL sprawa bardzo pilna

Czy ktoś miałby odstąpić odpłatnie 2-3 saszetki na próbę?
Ewentualnie, może byłby ktoś chętny kupić na spółkę?
ObrazekObrazekObrazek
WYGRAŁAŚ, POLSKO :ok: BRAWO PODLASİE :ok:. DOBRA ZMIANO DALEJ TRWAJ :ok:
10.04. - pamiętam [*] :(
Bohaterstwo - walka z okupantem czy medialne akcje na pokaz?

Erin

Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto lut 06, 2018 18:46 Re: odkupię AZODYL sprawa bardzo pilna

Z dokładnym porównaniem składu poza grupami bakterii (te się zgadzają) nie będzie łatwo, bo producent Azodylu zasłania się tajemnicą handlową.
Moja kicia kilka razy wymiotowała po Azodylu i za każdym razem na zewnątrz lądowały resztki kapsułek, czyli to nie jest prawda, że nie trawią się w żołądku. A to znaczy, że pewnie równie dobrze można próbować walczyć z Vivo, bo bakterii jest tam więcej. Moje podejście było takie, że dawałam równocześnie Vivo i Azodyl. Jedyne skutki uboczne to burczenie w brzuchu, a to jednak znak, że coś tam te bakterie robiły :) Nie ma co się jednak oszukiwać, ani Azodyl ani Vivo ani żaden inny probiotyk to nie jest leczenie pierwszej linii w PNN, a jedynie leczenie uzupełniające. Ale - wiadomo, tonący brzytwy się chwyta i chwytaliśmy się i my.

EwaSier

Od: Pt lis 04, 2016 8:39

Post » Wto lut 06, 2018 18:48 Re: odkupię AZODYL sprawa bardzo pilna

Nie mam już tych saszetek, więc przykro mi, ale nie pomogę. Ale u mnie na Pomorzu są dostępne bez kłopotu na sztuki. Podzwoń, popytaj. Sztuka kosztuje coś około 8-10 zł.

EwaSier

Od: Pt lis 04, 2016 8:39

Post » Śro lut 07, 2018 17:41 Re: odkupię AZODYL sprawa bardzo pilna

KarolinaS, mam Azodyl. Jestem z Gdyni, ale nie wiem jak się z Tobą skontaktować... NIe widzę, żebym mogła do Ciebie na priv napisać.

marta09876

Od: Pon wrz 03, 2012 18:35

Post » Wto lip 02, 2019 11:37 Re: odkupię AZODYL sprawa bardzo pilna

Witam, przyglądam się Vivomixx... czy macie jakieś doświadczenia w podawaniu kapsułek? I może coś nowego jest w tym temacie?
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Od: Pon lip 06, 2009 14:17

Post » Nie lip 07, 2019 13:01 Re: odkupię AZODYL sprawa bardzo pilna

U mojego Gucia Vivomixx się sprawdzał przez wiele miesięcy. Początkowo 1x dziennie 1/10 saszetki (Vivomixx 450 mld), a w IV fazie: 2x dziennie.
Przegraliśmy walkę z PNN po 3 latach. Pokonaliśmy w tym czasie 5 poważnych kryzysów, po każdym było kilka miesięcy spokoju, a potem kolejny.
Ostatni, był niestety tym, który nas pokonał... Ale ja osobiście mogę polecić Vivomixx, jako zamiennik Azodylu. Zamawiając przez internet na stronie apteki, jest taniej niż w sprzedaży stacjonarnej.

Jeśli ktoś ma mozliwość sprowadzenia, to podobno na zachodzie, weci stosują też lek o nazwie Renadyl.

sisi67

Od: Czw sty 30, 2014 19:16

Post » Wto lip 09, 2019 16:47 Re: odkupię AZODYL sprawa bardzo pilna

Zaraz obieram Vivomixx z apteki - kupiłam w postaci mikrokapsułek, od jutra podaję. Mam nadzieję, że też zadziała. :) Podzielę sie opinia pod konis sierpnia, po badaniach kontrolnych.

sisi67 dziękuję za opinię vivomixxu :) współczuję straty :(
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Od: Pon lip 06, 2009 14:17

[poprzednia]