pomoc w interpretacji wyników krwi

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Sob gru 10, 2016 19:19 Re: pomoc w interpretacji wyników krwi

Ciężko coś rozsądnego napisać przy takim pomieszaniu, przykro mi
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Sob gru 10, 2016 19:32 Re: pomoc w interpretacji wyników krwi

Co byś poradziła zrobić? Powtórzyć tylko mocz, czy krew też?

kicia2601

 
Posty: 10
Od: Pon lis 21, 2016 14:10

Post » Sob gru 10, 2016 20:42 Re: pomoc w interpretacji wyników krwi

Warto by było zrobić porządne badanie, ale nie wiadomo gdzie, szczerze mówiąc to oba wyniki są dziwne, czyli warto by było w jakimś innym, trzecim miejscu zrobić. Wet też dziwny, skoro dziwne wyniki go nie dziwią i pcha się do leczenia nie wiadomo czy istniejącego pnn :evil:
Na pewno na początek podopajałabym kota. Na pewno nie masz w tych nowych badaniach moczu ciężaru właściwego (SG) ?
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Sob gru 10, 2016 21:20 Re: pomoc w interpretacji wyników krwi

Niestety nie ma ciężaru. Pewnie poszukam kogoś z wszystkimi sprzętami na miejscu, ale nie wiem, czy się uda w moim mieście... O podejrzeniu pnn była mowa po badaniu krwii. Po badaniach moczu cisza, żadnego komentarza, tylko przesłanie wyników po tym jak poprosiłam. Czytałam wątek o dopajaniu, niestety jeden dzień łyknęła rozcieńczoną saszetkę, na drugi dzień kręciła nosem. Fontanna odpada, bo boi się wody lejącej się. Widziałam wodę z kocimiętką więc jej pewnie zamówię.

kicia2601

 
Posty: 10
Od: Pon lis 21, 2016 14:10

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości