Watek dla nerkowcow:-) - robimy stronę dla nerkowców!!!

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw lis 15, 2007 15:40

W ostatnim badaniu mocznik 223, kreatynina 2,5. Inne wyniki w sumie ok. Niestety nie słyszałam w Łodzi o kocim dentyście :(
A do Kajtusia napisałam prv i trzymam kciuki.
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 15, 2007 18:48

casica pisze:W ostatnim badaniu mocznik 223, kreatynina 2,5. Inne wyniki w sumie ok. Niestety nie słyszałam w Łodzi o kocim dentyście :(
A do Kajtusia napisałam prv i trzymam kciuki.


Casica, ja bym na Twoim miejscu robiła porzadek z paszczą.Wyniki nie są tragiczne, kreatynina lekko przekroczona, mocznik bardziej.
Napisz watek ze poszukujesz w Łodzi KOCIEGO DENTYSTE.
Tylu macie dobrych lekarzy, na pewno dziewczyny poradzą.Napisz do Ziemowita , oni ma pewno wiedzą, który wet ma doświadczenie w tym zakresie.Trzymam kciuki!!!

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Czw lis 15, 2007 19:11

Wiesz może to i dobry pomysł. Teraz przez 5 dni dajemy potforowi kroplówki, zaraz po kroplówkach kolejne badania i zaczniemy radzić co dalej. Najgorsze jest to, że on nie przyswaja żadnych nerkowych karm, poza pojadaniem suchego Hills'a, ale podkreślam pojadaniem. Musi być mięsko i nie ma przepros. A ipakitine już podawać nie można :( Poza tym to jest jednak koci senior, więc tak czy siak narkoza to ryzyko. Bardzo go kocham, dlatego panikuję.
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 15, 2007 20:42

Kochani,
wątek ledwo już zipie. Zapraszam do nowego.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2628339#2628339

W jego pierwszym poście zawarłam już częściowo i będę jeszcze poszerzać najważniejsze informacje z tego wątku.

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości