Zula i mocznica

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto kwi 05, 2016 6:44 Zula i mocznica

Zula to 10letnia spokojna kotka. Od jakiegoś czasu była bardziej ospała, nie chciała jeść, miała wzmożone pragnienie i chudła w oczach- po objawach wydawało nam się że ma cukrzyce, więc poszliśmy na badanie krwi
Obrazek

Po 4 miesiącach wyniki powtórzyliśmy i zamiast spodziewanej cukrzycy wyszła mocznica
Obrazek

Od wczoraj ma podawaną kroplówkę, podajemy RenalVet i dostaliśmy royala. Jaką karmę podajecie swoim kotom? Nie jestem zwolenniczka Royala osobiście stawiam znak równości między nim a whiskasem, ale nie znam się na karmach dla kotów z mocznicą... może dla tych jego skald jest ok ? Będę wdzięczna za wasze opinie
Obrazek
Obrazek

mylukier

 
Posty: 8
Od: Wto lip 10, 2012 20:48

Post » Wto kwi 05, 2016 17:51 Re: Zula i mocznica

Zacznij od lektury
viewtopic.php?t=94815
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14681
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie kwi 10, 2016 23:19 Re: Zula i mocznica

Moja Zuza ma dziwną awersje do drogich karm. Po prostu jej nie smakują. Od roku od diagnozy je wybrane smieciowe karmy (Animonda Carny Senior wątróbka, Winston jogurtowy, fiskars z marchewka i groszkiem, gournmet tylko niebieski, purina one kurczak, surowa pierś, czasem wołowina, ale potrafi też zezrec np ogórka surowego.. ). Daję jej jeść co chce - szczęście i komfort życia Zuzi jest dla mnie najważniejsze.

mlodziootka

 
Posty: 78
Od: Śro cze 17, 2015 21:13




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości