Mój kot odszedł - Wrocław - Renal sprzedam+ dam gratis

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw paź 22, 2015 19:55 Mój kot odszedł - Wrocław - Renal sprzedam+ dam gratis

Dzień dobry,
Odeszła moja "nerkowa" kotka Chmurka. Został po niej zapas karmy, który może się przydać innym, potrzebującym kotom.
Mam suchą, "nową" nieotwartą karmę Renal 2kg (Royal canin), którą mogę sprzedać za 75 złotych oraz Renal select 500g otwarty, prawie cały, który dodam kupującemu jako gratis. Mam również saszetki mokre Renal Chicken (6) oraz Renal Beef (3), które sprzedam 4,5 zł za sztukę.

Karmę mogę przekazać osobiście we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane proszę wyłącznie o kontakt mailowy: d.chmielewska@op.pl
Jeśli jest taka możliwość proszę o zamieszczenie mojego postu jako ogłoszenia. Dam znać, gdy będzie nieaktualne.

Pozdrawiam
Dorota Chmielewska

DC2015

 
Posty: 1
Od: Czw paź 22, 2015 19:36

Post » Pt paź 23, 2015 9:18 Re: Mój kot odszedł - Wrocław - Renal sprzedam+ dam gratis

Bardzo przykre :cry:
Chmurka już chmurkach za Tęczowym Mostem jest spokojna.

Ożyły moje wspomnienia. Miałam kiedyś kotkę imieniem Chmurka i jej siostrę Mgiełkę. Obydwie delikatne, takie eteryczne istotki.

Może jeszcze jakiś kot zamieszka w twoim domu.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości