Co to może być?

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Sob cze 13, 2015 21:30 Co to może być?

W noc z czwartku na piątek moja kotka zsiusiała się poza kuwetą, co jej się nigdy nie zdarzyło. Od tego czasu bardzo mało i rzadko oddaje mocz, kału wręcz w ogóle. Wczoraj byliśmy u weterynarza. Padło podejrzenie zapalenia pęcherza. Dostała 3 zastrzyki i tabletki na bazie żurawiny do domu. Nie miałam temperatury, nie wymiotuje i nawet coś tam je(z natury jest niejadkiem). Dziś znów zastrzyki. Jutro mam jej podać sama, żeby już nie jeździć skoro mam praktykę po szczurach. W poniedziałek ma mieć badanie moczu i jeśli nie nastąpi poprawa - krwi. Mieliście kiedyś taki problem? Może to mieć związek z zabiegiem sterylizacji, który miała 27 maja? :C

aeak

 
Posty: 1
Od: Sob cze 13, 2015 21:19

Post » Sob cze 13, 2015 23:44 Re: Co to może być?

Uważaj jak nie będzie robił siku długo to do weta szybko.kupa ile dni nie robił kot ?
wet o tym wie ?
po 3 -4 doby to już jest źle jak nie ma kupala.
czy ze sterylką coś wspólnego trudno powiedzieć .badanie moczu i krwi trzeba zrobić szybko.
przydałoby się usg pęcherza i nerek.

anka1515

 
Posty: 4103
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Nie cze 14, 2015 20:31 Re: Co to może być?

Jakby coś po sterylce było nie tak, to raczej wcześniej byś wiedziała. Jakie zastrzyki dostała? Mocz podbarwiony krwią, czy normalny? Na wynikach moczu powinno wyjść, czy stan zapalny, jakie Ph oraz poziom mocznika, a to już dużo może powiedzieć.

Nortishia

 
Posty: 65
Od: Czw sty 29, 2015 15:49




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości