Kot nie trzyma moczu - POMOCY!

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie maja 14, 2017 9:41 Re: Kot nie trzyma moczu - POMOCY!

Wklej wszystkie wyniki. USG także. Nie raz bywało ,że weci przegapili coś co dziewczyny wyłapały. Opisz też co i kiedy brała -tzn jakie leki i zabiegi były zrobione. Napisz ile kotka ma i czy jest kastrowana (jeśli dorosła) .
Bez tego ni rusz.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 14, 2017 21:19 Re: Kot nie trzyma moczu - POMOCY!

Kotka ma teraz 7 miesiecy. Kilka dni temu zostala wysterylizowana.
Ale zacznijmy od poczatku. Mam ja od kiedy skonczyla 8 tygodni. Od razu posikiwala ale myslalam ze mala jest wiec sie uczy dopiero. Kiedy poszlam z nia na pierwsze szczepenia okazalo sie ze ma zapalenie pecherza wiec dostala antybiotyk. Nie powiem wam jaki bo mieszkam w UK i nie pamietam juz. Pomoglo na chwile ale potem znowu posikiwala wiec dostala wiecej tego antybiotyku. Nastepnie chwile byl spokuj nie sikala juz, dostala szczepionki. Niestety niedlugo potem od okolo 2 miesiecy zaczela siusiac pod siebie tzn tylko podczas snu a tak normalnie to chodzila do kuwety. Wiec znowu wizyta u weta. Badania nic nie wykazaly wiec wet wyslal mnie do specjlisty urologa i neurologa do szpitala dla zwierzakow. Tam ponowie zrobiona badania moczu, krwi i tomografie komputerowa. Niestety wg nich wszytko wyglada ok. Dostalam tylko syrop propalin na miesien pecherza gdyz istniala mozliwosc ze to pomoze. Niestety nie...Kilka dni temu zostala wysterylizowana ale nadal siusia a jest nawet gorzej bo posikuje juz jak nie spi np siedzi i jej leca siki a ona to lize...ale do kuwety nadal chodzi. Uwazam ze ona po prostu nie kontroluje tego. Szkoda mi jej bardzo i jest to bardzo frustrujace nie wiedzac dlaczego tak sie dzieje....Mam nadzieje ze wkoncu znajde zloty srodek i bedzie normalnym zdrowym kotkiem.

maadziara86

 
Posty: 11
Od: Pon lut 13, 2017 23:23

Post » Nie maja 14, 2017 21:27 Re: Kot nie trzyma moczu - POMOCY!

sorki jestem tu nowa i niewidze ikonki zeby zalaczyc plik z wynikami....jak to tu dziala? sorry za glupie pytanie :roll: :o

maadziara86

 
Posty: 11
Od: Pon lut 13, 2017 23:23

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości