Karma po usunięciu szczawianów.

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Nie cze 30, 2013 16:18 Karma po usunięciu szczawianów.

Wiem, że takie wątki już się pojawiały, ale w efekcie niewiele z nich wynikało. Tymczasem mam wielki problem z kotem, który:
- jest po operacji czyszczenia pęcherza i usunięciu szczawianów
- nie jada mokrego pod absolutnie żadną postacią, mimo, że próbuję podawać
- jest bardzo, bardzo wybredny

W lecznicy polecono mi i dano próbki m.in. urinary s/o (kot je tyle, by nie umrzeć) i hills c/d ocean fish. Mirmił hillsa wsuwa, ale doczytałam na jednej ze stron, że hills ZAKWASZA mocz, a na innych, że "utrzymuje prawidłowe ph".

Co ja zatem mam mu dawać jeść??
Znalazłam karmę eukanuba oxalate, ale nie wiem, czy można ją podawać kotu, który już owych szczawianów nie ma, a chodzi jedynie o zapobieganie kolejnemu ich powstawaniu.

EDIT: I jeszcze prośba: viewtopic.php?f=8&t=154326
Aniada
 

Post » Śro lip 03, 2013 19:47 Re:

Mój Puszek jest na diecie RC Urinary, miał kamienie oksalaty. Mokrego też nienawidzi. Ale jak wet polecił Wam te karmy, a kot wcina Hill'sa, to niech już go je. Bo jest lepszy od RC. Niestety my już zmienić diety nie możemy, bo grozi zatkaniem kolejnym i wytrąceniem się szczawianów właśnie.
kicikicimiauhau
 

Post » Śro lip 03, 2013 20:09 Re: Karma po usunięciu szczawianów.

Ostatecznie zostaliśmy przy RC Urinary s/o.
Mirmiłek zjada. Niezbyt chętnie, ale jednak. Przy Hillsie nagle coś mu się odwidziało. ;)
Aniada
 




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości