Kotki nerkowce potrzebują pomocy finansowej

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon maja 20, 2013 22:06 Kotki nerkowce potrzebują pomocy finansowej

Witam. Jestem studentką i mam u siebie dwa kotki, które w maju skończyły rok. Mają one stwierdzone niedorozwinięcie nerek. Mają na imię Miki i Lola. Miesięcznie wydaję na nie 300 zł. Bardzo prosze o pomoc finansową, ponieważ PRAGNĘ aby żyły jak najdłużej i teraz muszę porobić im wszelkie potrzebne badania (tarczyca, cukier, wszystkie makro- elementy). Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś dobry kto chociaż w jakimś stopniu pomoże mi finansowo.

Dominika Miki i Lola.

nika0991

 
Posty: 16
Od: Pon maja 20, 2013 22:00

Post » Pt maja 24, 2013 20:44 Re: Kotki nerkowce potrzebują pomocy finansowej

Bardzo proszę jeszcze raz o pomoc finansową.. Właśnie muszę zakupić karmę Royal Canin Renal. Kosztuje ona 119 zł na allegro. Mam jeszcze innych sporych wydatków. Jeżdzę również do schroniska i kupuję karmy (wątróbki, serducha lub szynki) dla tamtych bezdomnych kiciaków.. PROSZĘ POMÓŻCIE... Ja wiem, że każdemu jest ciężko.. Ale jak tylko bedę pracowała to poradzę sobie sama i też pomogę takiej osobie jak ja... Bardzo proszę...

nika0991

 
Posty: 16
Od: Pon maja 20, 2013 22:00

Post » Pt maja 24, 2013 21:13 Re: Kotki nerkowce potrzebują pomocy finansowej

Nika0991, skoro masz w domu chore koty, to chyba ich utrzymanie jest priorytetem? Koty w schronisku na pewno potrzebują pomocy, ale każdy z nas odpowiada przede wszystkim za swoje własne zwierzęta.

Proszę, przedstaw nam bliżej swoje koty i napisz coś o ich stanie zdrowia. Może forumowicze coś doradzą?

Tu na ogół nie zbieramy pieniędzy na własne zwierzęta - jeżeli jesteś w trudnej sytuacji życiowej to napisz też, skąd jesteś. Może w Twojej miejscowości uda się znaleźć jakąś lokalną pomoc dla Ciebie?

Możesz też sprzedać zbędne rzeczy na Kocim Bazarku.

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 126 gości