Wątek cukrzycowy IX

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Śro kwi 24, 2013 6:27 Re: Wątek cukrzycowy IX

Agnesos

Mój Molek "leci" na Bozicie. Pudełko waży 370g a kosztuje 4,60 /przynajmniej w Ostrołęce/. Są różne smaki ale mój zjada tylko kurczaka i to bardziej z galaretką niz z sosem. Jeśli finansowo stoisz kiepsko (tak jak ja), to ta karma jest z wszystkich polecanych cukrzykom karm - najtańsza.

Tinko

U nas "chyba" remisja (aby nie zapeszyć). Wczoraj wieczorem cukier 147 - dostał włosek, +2,5 cukier 61. Dałam "na wszelki" 50g felixa. Dzisiaj rano PRE 112 - kropelka. Ketonów brak i kot wesoły /nawet bardzo/ chodniki na ścianach, jak biega. Wieczorem uzupełnię dzienniczek, bo zapomniałam wpisać pomiary, które robiłam po podaniu insuliny wczoraj i przedwczoraj.
Całuski :1luvu: :kotek:

Molesław

 
Posty: 235
Od: Pon lut 11, 2013 14:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post » Śro kwi 24, 2013 7:14 Re: Wątek cukrzycowy IX

mam pytanie co do karmy Bozita, czy znacie jakiś sklep gdzie przy zakupach w odpowiedniej kwocie jest przesyłka gratis?

Filip2002

 
Posty: 12
Od: Nie kwi 21, 2013 15:34

Post » Śro kwi 24, 2013 7:19 Re: Wątek cukrzycowy IX

Cieszę się ogromnie, że jest nowy wątek słodkich kotów!!! To arcyważne :ok: :ok: :ok:

Wklejam link do sklepu, w którym strzykawki powinny być dostępne (jeśli dubluję info to przepraszam :oops: ):
[usunęłam link, strzykawki ocenione przez uzytkowników jako nieprecyzyjnie dawkujace insulinę. N/K]



Filip2002, takie sklepy to m.in. Zooplus (najtaniej, ale pakiety dość duże) czy Zwierzakowo.
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Śro kwi 24, 2013 7:38 Re: Wątek cukrzycowy IX

Filip2002 pisze:mam pytanie co do karmy Bozita, czy znacie jakiś sklep gdzie przy zakupach w odpowiedniej kwocie jest przesyłka gratis?


od 100zl darmowa przesyłka http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... kra/bozita
od 99 http://www.zwierzakowo.pl/sklep/karmy-m ... kotow.html
Kobieta i kot to szczytowe osiągnięcia dzieła ewolucji. ;)

kotastrofa

 
Posty: 95
Od: Pon sty 10, 2011 16:57

Post » Śro kwi 24, 2013 7:46 Re: Wątek cukrzycowy IX

jerzykowka pisze:Wklejam link do sklepu, w którym strzykawki powinny być dostępne (jeśli dubluję info to przepraszam :oops: ):
[...]



Chyba przeoczyłaś wcześniejszy wpis - te strzykawki się nie nadają
Ostatnio edytowano Śro kwi 24, 2013 8:52 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiłam cytowanie

Molesław

 
Posty: 235
Od: Pon lut 11, 2013 14:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post » Śro kwi 24, 2013 7:53 Re: Wątek cukrzycowy IX

Molesław pisze:
jerzykowka pisze:Wklejam link do sklepu, w którym strzykawki powinny być dostępne (jeśli dubluję info to przepraszam :oops: ):
[...]



Chyba przeoczyłaś wcześniejszy wpis - te strzykawki się nie nadają

Chyba tak, przepraszam :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Śro kwi 24, 2013 8:24 Re: Wątek cukrzycowy IX

Filip2002 pisze:mam pytanie co do karmy Bozita, czy znacie jakiś sklep gdzie przy zakupach w odpowiedniej kwocie jest przesyłka gratis?

http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... kra/bozita
robie tu zakupy, od 99 zł dostawa gratis.

Mamrot

 
Posty: 2549
Od: Pon wrz 21, 2009 12:38

Post » Śro kwi 24, 2013 8:26 Re: Wątek cukrzycowy IX

jerzykowka pisze:Cieszę się ogromnie, że jest nowy wątek słodkich kotów!!! To arcyważne :ok: :ok: :ok:

Wklejam link do sklepu, w którym strzykawki powinny być dostępne (jeśli dubluję info to przepraszam :oops: ):
[usunęłam link, strzykawki ocenione przez użytkowników jako niedające się do precyzyjnego dawkowania insuliny. N/K]



Filip2002, takie sklepy to m.in. Zooplus (najtaniej, ale pakiety dość duże) czy Zwierzakowo.


NIE KUPUJCIE STRZYKAWEK Z TEGO LINKU!!!!

Mamrot

 
Posty: 2549
Od: Pon wrz 21, 2009 12:38

Post » Śro kwi 24, 2013 8:34 Re: Wątek cukrzycowy IX

Molesław pisze:Mój Molek "leci" na Bozicie. Pudełko waży 370g a kosztuje 4,60 /przynajmniej w Ostrołęce/. Są różne smaki ale mój zjada tylko kurczaka i to bardziej z galaretką niz z sosem. Jeśli finansowo stoisz kiepsko (tak jak ja), to ta karma jest z wszystkich polecanych cukrzykom karm - najtańsza.


Bozita przysmak w galarecie-kurczak 370 gr- 88 zł za 24 szt - zooplus ! coś dokładasz do wartości 99 zł zamowienia i masz przesylkę gratis a cena wtedy za sztuk około 3,70 - no to chyba jednak warto ...

Mamrot

 
Posty: 2549
Od: Pon wrz 21, 2009 12:38

Post » Śro kwi 24, 2013 8:54 Re: Wątek cukrzycowy IX

Pewnie, że warto. Ale nie zawsze da sie radę, poza tym, jak trzeba to w moim sklepie i na krechę dostanę. Cóż takie życie. Ale jestem optymistką i też będę kiedyś kupować hurtem.

Molesław

 
Posty: 235
Od: Pon lut 11, 2013 14:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post » Śro kwi 24, 2013 9:09 Re: Wątek cukrzycowy IX

Molesław pisze:Pewnie, że warto. Ale nie zawsze da sie radę, poza tym, jak trzeba to w moim sklepie i na krechę dostanę. Cóż takie życie. Ale jestem optymistką i też będę kiedyś kupować hurtem.

Molesław Droga... ja liczę każdą złotówkę. zaoszczędzone 24 zł jest na jedzenie dla mnie. hurtem kupowanie ma sens, choć dla mnie to nie hurt wcale. Mam w domu 9 kotów, psa. wszystkim staram się dać jeść dobrze, oczywiście nie udaje mi się wykarmić tej bandy bez suchej karmy... ale staram się żeby to była bezzbożowa Power of Nature, niestety nie każdemu służy, dwa mają po niej bardzo luźne kupale, więc grzesząc mieszam im z suchym royalem. staram się urozmaicić podając czasem surowiznę, coś mokrego z gotwych karm... Gdybym miała 2 lub 3 to z pewnością żaden nie jadłby suchej karmy... ale do tego dochodzi karmienie wolnożyjących więc naprawdę rozumiem Cię. Kasy brak generalnie.
edit: literówki :mrgreen:
Ostatnio edytowano Śro kwi 24, 2013 11:35 przez Mamrot, łącznie edytowano 1 raz

Mamrot

 
Posty: 2549
Od: Pon wrz 21, 2009 12:38

Post » Śro kwi 24, 2013 9:50 Re: Wątek cukrzycowy IX

Strzykawki zamówiłam ,znów prośba nie do dostania w moich okolicach jest insulina Levemir, Lantusa znalazłam !!!!!! Wyczytałam na forum ,że Lantus też lepiej działa niż Cansulina ,tak więc porosiłam o receptę na to co jest.
Czas ucieka strzykawki w drodze insulina Lantus zamówiona ,a kotu szaleje cukier.Dziś był na pobraniu krwi zniósł to bardzo spokojnie ,po godz.17 mam mieć wszystkie wyniki z laboratorium.Pozdrawiam

schnuki

 
Posty: 25
Od: Pon kwi 22, 2013 21:07

Post » Śro kwi 24, 2013 10:52 Re: Wątek cukrzycowy IX

schnuki, Lantus to dobra insulina. Masz to, co trzeba.
Dostałaś już poradnik od Tinki?
Obrazek

Małgorzata i Toffee

 
Posty: 525
Od: Śro kwi 25, 2012 21:58

Post » Śro kwi 24, 2013 11:40 Re: Wątek cukrzycowy IX

Jak miło popatrzeć, że Moderator też z nami współpracuje.
:piwa:

Molesław

 
Posty: 235
Od: Pon lut 11, 2013 14:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post » Śro kwi 24, 2013 11:55 Re: Wątek cukrzycowy IX

Święte słowa.
Ostatnio edytowano Śro kwi 24, 2013 15:21 przez Małgorzata i Toffee, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Małgorzata i Toffee

 
Posty: 525
Od: Śro kwi 25, 2012 21:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 126 gości