18-letnia kotka nerkowa nie chce jeść - pomocy-Odeszła [']

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pt lut 15, 2013 12:15 Re: 18-letnia kotka nerkowa nie chce jeść - pomocy

Małe_p - bardzo współczuję....
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Pt lut 15, 2013 21:20 Re: 18-letnia kotka nerkowa nie chce jeść - pomocy

małe_p- strasznie mi przykro... Rozumiem Cię doskonale bo w niedzielę straciłam w podobnych okolicznościach moje ukochanie... Też za Nią tęsknię- za dotykiem futerka, mruczeniem do ucha. Ona na Ciebie czekała- czekała jak przyjedziesz, żeby się pożegnać... A 18 lat to piękny wiek...

Nie martw się zdjęciami- będziesz Ją miała codziennie w sercu....

[*] Do zobaczenie Maleńka!
Do zobaczenia Yennefer- czekaj na mnie w bytowniku przy ognisku.
10.02.2013 mój świat się zawalił.

Kto Ci tam Krokerku brzuch miętosi? Komu ćwierkasz? Do kogo się przytulasz w nocy? W czyich ramionach czujesz się bezpieczny?
09.11.2015r. odszedł Kroker

Slonko_Łódź

 
Posty: 5664
Od: Pt cze 10, 2005 7:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 16, 2013 21:20 Re: 18-letnia kotka nerkowa nie chce jeść - pomocy

Dzięki Kociarze za wsparcie, tak mi strasznie pusto bez mojego Malucha :( :(

Mam wyrzuty sumienia, że może za mało z nią byłam podczas tej choroby, choć ją karmiłyśmy z mamą, poiłam ją, dawałam jej te kroplówki, grzałam ciągle wodę do butelki, przykrywałam, kiedy się odkrywała, głaskałam, tłumaczyłam, że musi jeść, przekonywałam, że będzie dobrze, położyłam ją w swoim pokoju, bo tu najchętniej przychodziła.. Tylko raz ją tak na dłużej i mocniej przytuliłam, położyłam ją sobie na piersi i przykryłam kocem, żeby się rozgrzała, prawie wtedy w końcu zasnęła - więcej nie chciałam jej ruszać, bo wydawało mi się, że to ją boli i że potrzebuje spokoju. I to mnie bardzo męczy, może potrzebowała więcej? Może by ją mniej bolało? :(

Myślę o tym ciągle, bo ta kotka mi pomogła wyjść z choroby, kiedy ja potrzebowałam pomocy. Swoją obecnością dała mi chęć do życia. Boję się, że ją zawiodłam :(

małe_p

 
Posty: 8
Od: Wto lut 12, 2013 2:37

Post » Nie lut 17, 2013 15:52 Re: 18-letnia kotka nerkowa nie chce jeść - pomocy

małe_p pisze:Boję się, że ją zawiodłam :(


Nie zawiodłaś. Dałaś Jej 18 lat szczęśliwego życia- to piękny wiek... Byłaś przy Niej do końca i robiłaś co w Twojej mocy, żeby Ją uratować. Ja też mojej Yenny na końcu nie przytulałam- ciężko Jej było oddychać i też wydawało mi się, że przemieszczanie Ją boli, a na pewno bardzo męczył Ją każdy ruch. Leżałam obok Niej, głaskałam jednym paluszkiem, drapałam delikatnie pod brodą i byłam- tyle mogłam. To normalne, że szukasz co jeszcze mogłaś zrobić inaczej, lepiej.... Prawda jest taka, że zapewne nic.

A może pewnego dnia zobaczysz w oczach innego kota Ją... Bo ponoć wracają tylko w innych futerkach. Jestem z Tobą i wierzę, że spotkamy te nasze kochane szczęścia- że gdzieś tam na nas czekają.
Do zobaczenia Yennefer- czekaj na mnie w bytowniku przy ognisku.
10.02.2013 mój świat się zawalił.

Kto Ci tam Krokerku brzuch miętosi? Komu ćwierkasz? Do kogo się przytulasz w nocy? W czyich ramionach czujesz się bezpieczny?
09.11.2015r. odszedł Kroker

Slonko_Łódź

 
Posty: 5664
Od: Pt cze 10, 2005 7:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 21, 2013 22:32 Re: 18-letnia kotka nerkowa nie chce jeść - pomocy

:cry:





Ja też tak strasznie się boję ....
Obrazek ANATOLEK [*] 25.03.2000 - 18.02.2015.

Anatolek

 
Posty: 1312
Od: Nie mar 11, 2012 14:07
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon mar 04, 2013 21:28 Re: 18-letnia kotka nerkowa nie chce jeść - pomocy-Odeszła [

[*]
ObrazekObrazekObrazekObrazek

jaga1666

 
Posty: 980
Od: Pon sie 06, 2012 12:48
Lokalizacja: stalowa wola

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości