Pomoc przy podawaniu insuliny

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Czw sty 10, 2013 16:49 Pomoc przy podawaniu insuliny

witam


jestem z moją kicią po zdiagnozowaniu cukrzycy, czekając na diagnozę dużo czytałam na forum miau, gdzie mogłam zaznajomic sie z tematem. postanowiłam napisać do Was, bo mam ogromny problem związany z regularnym podawaniem insuliny tzn. mamy z mezem pracę, która wymaga od nas czestych wyjazdów i jestesmy poza domem po kilka dni, nie mam nikogo znajonego, który chciałby mojej kici dawac insuline, kazdy sie boi. Może ktoś z Was ma jakis pomysł, gdzi mam uderzyc, czy sa jakies firmy, ludzie, których mozna wynająć ???

mieszkamy w rybniku.

pozdr. b.

barka369

 
Posty: 10
Od: Czw sty 10, 2013 16:41

Post » Czw sty 10, 2013 23:11 Re: Pomoc przy podawaniu insuliny

barka369, wpisz się też do naszego wątku cukrzycowego: viewtopic.php?f=36&t=149676

Może znajdziesz u nas (w naszym wątku) kogoś w okolicy, kto będzie Ci mógł pomóc.

Pozdrawiam
Tinka
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy

Post » Pt sty 11, 2013 17:45 Re: Pomoc przy podawaniu insuliny

Dzięki bardzo za info, już to robię ;)

barka369

 
Posty: 10
Od: Czw sty 10, 2013 16:41

Post » Pt sty 11, 2013 21:45 Re: Pomoc przy podawaniu insuliny

Hej Tinko.

Możesz mi pomoc, niestety znów wrzuciłam swój wątek nie tam, gdzie mi pisalas, w sumie mam problem może to śmieszne, ale tak jest.

Moja kicia pierwszy raz dzisiaj dostała insuline, wszystko na razie ok ale cały czas myśle, co zrobić jak będę musiała wyjechać, a to już niedługo...

Pozdr. B.

barka369

 
Posty: 10
Od: Czw sty 10, 2013 16:41

Post » Czw sty 24, 2013 20:33 Moja kicia

Witam
Dziewczyny potrzebuje pomocy

Od 10 dni moja kotka ma zdiagnozwana cukrzyce, ma 12 lat, insuline podaje co 12 godz. Strzykawka 40, jedna jednostka.Ale jak to wyglada to masakra, kicia jest bardzo charakterna, nie dotykać, jak widzi co sie dzieje to ucieka i tak sie gonimy. Posiadam glukometr, ale do tej pory nie udało mi sie sprawdzic poziomu cukru, już niewiem, co robić, bo widzę, ze cały cza spi i spi, w sumie to ńie mam pewności, czy. Prawidłowo podaje i suknie, czy nie ląduje w futrze, udali sie jedynie sprawdzic paskami poziom glukozy, ketonow brak, glukozy na najwyzszypoziomie.
Przeraża mnie ta jej senność, brak energii, co robić, dajcie jakieś wskazówki...

Pozdr. B.

barka369

 
Posty: 10
Od: Czw sty 10, 2013 16:41

Post » Czw sty 24, 2013 21:13 Re: Pomoc przy podawaniu insuliny

Droga Barko,

przepraszam, ale nie zauważyłam Twojego wcześniejszego postu z prośbą o ponowne namiary do wątku cukrzycowego. Napisz proszę tu: viewtopic.php?f=36&t=149676&start=300

Pozdrawiam ciepło
Tinka

EDIT: Napisz w tym wątku: viewtopic.php?f=36&t=149676&start=300, nie musisz zakładać nowego. Przesuń proszę odpowiedzi do samego końca. Tam na dole po lewej stronie masz przycisk " odpowiedz". Kliknij na niego. Napisz tam swój tekst, a potem naciśnij na "wyślij".
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 142 gości