3 koty - jaka karma ? 2 są chore

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon lis 12, 2012 22:45 3 koty - jaka karma ? 2 są chore

Witam,

Mam problem z moimi kotami:
Norweżka- lat ok 3, uczulona IMO na zboża, ORIJEN 6 ryb oraz Hills D/D je bez skutków ubocznych, od innych rozdrapuje się i rwie włosy z policzków oraz szyi.
Maine coon - lat 2, stwierdzona torbielowatość nerek, nie uczulony na karme, chociaż tyle, ale musi jesc karme dla sterylizowanych, typu RC Sterilized 37.
Dachowiec - 10mc, zdrowa jak ryba, może jesc wszystko.
Cała trójka jest wysterylizowana.

Problemu nie było jak tylko norweżka z dachowcem same były, ale przygarnełam dorosłego maine coona i zaczeły się schody :/
Wet zaproponował aby cala 3 jadla RC Sensitivity Control, miało nie szkodzić nikomu, ale norweżka rozdrapała się do krwi, kit z pełnym worem karmy, zamienie na D/D tylko pytanie, czy Hills D/D może jesc kot z torbielowatością? nigdzie tego znaleść nie mogę :/ ORIJEN chyba nie nadaje się dla takich kotów...
Wet już mi podpadł, dał karmę uczulającą mimo że mówiłąm że to prawdopodobnie zboża uczulają. Może ktoś miał podobny problem?

I jeszcze jedno pytanie - czym smarować rozdrapane policzki norweżki aby szybciej się goiły, lub choć aby ją tak skóra nie swędziała?

Pozdrawiam i liczę na jakieś porady !

rybex

 
Posty: 7
Od: Wto sie 05, 2008 20:55



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości