Krytyczne wyniki morfologii i biochemii

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Śro cze 20, 2012 17:26 Re: Krytyczne wyniki morfologii i biochemii

COz, pojechalismy rano do Wroclawia, Klinika na UP. Lekarz spojrzal na wyniki zszokowany tak szybko postepujaca anemia. Wyslal kotka na USG. Okazalo sie, ze ma 'umiarkowana ilosc przejrzystego plynu w otrzewnej" plus dosc sfatygowane nerki. Nie mogl powiedziec, na ile pracuja. Lekarz prowadzacy chcial pobrac plyn, dwa razy sie wkluwal, nie udalo sie. Stwierdzil, ze transfuzja i leczenie to wyrzucone pieniadze, gdyz ja moze bede miala satysfakcje, ale kot nie, z czym uda sie mu przezyc do 3 tyg. Zalecil eutanazje. To juz trzeci, ktory dal taki wyrok, mimo ze dwoch z nich mogloby przeprowadzic transfuzje, ostatni nawet podawac EPO. Kacperek dzis juz nawet nie pije wody. Postanowilam, ze mu ulze w dalszym cierpieniu. Zbyt go kocham, by przygladac sie, jak sie meczy. Nie wiem, czy w ogole powinnam byla decydowac sie na amputacje, moze to spwodowalo taka anemie....
Obrazek Obrazek Obrazek

Netka36

 
Posty: 16
Od: Pt cze 15, 2012 8:32

Post » Śro cze 20, 2012 18:17 Re: Krytyczne wyniki morfologii i biochemii

Ale nie rozumiem, ze nie udalo sie tak doswiadczonemu lekarzowi pobrac plynu z otrzewnej....:( Teraz gryzie mnie, co to za plyn....
Obrazek Obrazek Obrazek

Netka36

 
Posty: 16
Od: Pt cze 15, 2012 8:32

Post » Śro cze 20, 2012 19:25 Re: Krytyczne wyniki morfologii i biochemii

Bardzo Ci współczuję. Szkoda, że tak się potoczyło :( Trzymaj się!

Belka

 
Posty: 66
Od: Wto maja 29, 2012 22:46
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 20, 2012 19:47 Re: Krytyczne wyniki morfologii i biochemii

Belka, przezywam koszmar, to okropny bol, nie wiem, co robic, Kacper zsiusial sie pod siebie i nie tylko, wymiotowal 3 razy. Nie wiem, czy dzwonic po weterynarza, by mu ulzyl? Wyszeptalam Kacprowi, ze jestem egoistka, bo go nadal utrzymuje przy zyciu, ten jakby zrozumial i gleboko westchnal....:~
Obrazek Obrazek Obrazek

Netka36

 
Posty: 16
Od: Pt cze 15, 2012 8:32

Post » Śro cze 20, 2012 21:32 Re: Krytyczne wyniki morfologii i biochemii

Kacperek zasnal.....Byles piatym czlonkiem Rodziny. Spotkamy sie po drugiej stronie. Kochamy Cie:*
Obrazek Obrazek Obrazek

Netka36

 
Posty: 16
Od: Pt cze 15, 2012 8:32

Post » Śro cze 20, 2012 22:20 Re: Krytyczne wyniki morfologii i biochemii

Zrobiłaś dla niego wszystko, co było możliwe. Każdemu kotu życzę takiego domu, opieki i długiego życia.

Śpij Kacperku
Obrazek
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14699
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Czw cze 21, 2012 12:26 Re: Krytyczne wyniki morfologii i biochemii

trzymaj się Netka! Ściskam!
Wiem, że to trudne - ale z czasem ból złagodnieje i w pamięci zostaną te piękne i radosne chwile. Pomyśl, że dzięki Tobie kotek miał paręnaście pięknych lat życia.

Belka

 
Posty: 66
Od: Wto maja 29, 2012 22:46
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw cze 21, 2012 15:02 Re: Krytyczne wyniki morfologii i biochemii

Netka bardzo Ci współczuje :(

Obrazek

Falka

 
Posty: 32599
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 121 gości