Mój kotek jest chory

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Sob maja 12, 2012 14:55 Mój kotek jest chory

Witam. Jestem tutaj pierwszy raz i nie bardzo się orientuję gdzie mogę poradzić się na temat mojego kotka.
Ma 6 lat. Prawie rok temu dostał zapalenia nerek. Weterynarz podał zastrzyki i było wszysto okej. Pół roku temu bardzo schudł, sam szkielet, nie jadł, nie pił. Dostawał kroplówki, odrobaczanie, lewatywę... Weterynarz nie dawał żadnej szansy na przeżycie. Kotek jednak przeżył trudne chwile.
Kilka dni temu zaczęło się wszystko od początku ;(( Nie chce jeść, nie chodzi do kuwety, przewraca się.
Miał ktoś może podobną sytuację? Weterynarze w moim mieście są na tyle niewykształcecni, że nie wiedzą co mu jest. Nawet zapalenie pęcherza weterynarz pomylił zinną chorobą i mało co Go nie zabił :(
W mieście nie mazaprzyjaźnionego weterynarza i trzeba czekać do poniedziałku. Jednak bardzo się boję o niego. Miał ktoś może podobną sytuację?
Chcę dodać, że jeszcze zaczął bardzo głośno oddychać

mielleuse

 
Posty: 1
Od: Sob maja 12, 2012 14:44

Post » Sob maja 12, 2012 15:37 Re: Mój kotek jest chory

Udaj się natychmiast z kotkiem do weterynarza!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek

shadow19

 
Posty: 57
Od: Sob mar 10, 2012 11:40

Post » Wto maja 22, 2012 0:43 Re: Mój kotek jest chory

Jak kić :?:
[/url]Obrazek
Kupując w naszym sklepie pomagasz zwierzakom. Sklep SzopFilantrop. Karmy dla kota, żwirek, karmy dla psa, akcesoria dla zwierząt
Fundacja Stawiamy na Łapy

mikela

 
Posty: 1224
Od: Czw sty 13, 2011 20:33
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości