Młoda kotka nie może się załatwić

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Pon kwi 09, 2012 20:39 Młoda kotka nie może się załatwić

Witam ,
Jak w temacie mam kotke która ok 2 dni nie może się załatwić. Dodam że jest to kotka perska. Zawsze wesoła i zwariowana , teraz smutna bez życia. Co chwilę "kuca" by się wysikać i nic... nie wiem co robić ?? co jej mogę dawać?? jak jej pomóc? Ostatnio spała na podwórku w takiej niby "budzie". Czy mogła zmarznąć i dlatego?? Czy też przez to że ostatnio się goniła?? Nic nie je, troche dziś wypiła mleka... Pomóżcie mi , bo ja ciemna jeśli chodzi o te sprawy.. nie chce żeby mi zdechła.. z góry dzieki za wszystkie odp

aga18heh

 
Posty: 1
Od: Pon kwi 09, 2012 20:27

Post » Pon kwi 09, 2012 20:41 Re: Młoda kotka nie może się załatwić

Bardzo często oznacza to zapalenie pęcherza, antybiotyk i kroplówki są niezbędne. Podobnie jak człowiekowi, kotce może cały czas chcieć się siku, a boli.
Jutro powinnaś biec z kotką do lekarza.
Acha, na miau koty nie "zdychają", to nasi przyjaciele.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon kwi 09, 2012 20:44 Re: Młoda kotka nie może się załatwić

aga18heh pisze:Witam ,
Jak w temacie mam kotke która ok 2 dni nie może się załatwić. Dodam że jest to kotka perska. Zawsze wesoła i zwariowana , teraz smutna bez życia. Co chwilę "kuca" by się wysikać i nic... nie wiem co robić ?? co jej mogę dawać?? jak jej pomóc? Ostatnio spała na podwórku w takiej niby "budzie". Czy mogła zmarznąć i dlatego?? Czy też przez to że ostatnio się goniła?? Nic nie je, troche dziś wypiła mleka... Pomóżcie mi , bo ja ciemna jeśli chodzi o te sprawy.. nie chce żeby mi zdechła.. z góry dzieki za wszystkie odp

Prawdopodobnie sie przeziebiła,konieczna wizyta u weta.
Kotka niewysterylizowana :?:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości