Jaki najlepszy weterynarz w Lodzi dla nerkowców

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Wto sty 31, 2012 14:25 Jaki najlepszy weterynarz w Lodzi dla nerkowców

Wczoraj zawiozłam moją koteczkę do weterynarza i się okazało, że ma niewydolność nerek. B. ciężką, mocznik ponad 460. Wcześniej myśleliśmy, że kot nie je z tęsknoty za mną, bo nie było mnie jakiś czas w domu. Bardzo proszę o podanie adresu do jakiegoś dobrego wterrynarza. Znalazłam tutaj na forum dobre opinie o wterynarzu ze "Sfory" i tam wczoraj byłam i jadę dzisiaj na kroplówkę. Czy jest jakiś inny, który czyni uda, bo z tego, v=co zdarzylam (niestety dopiero teraz) przeczytać. to sznase są niewielkie, a to moja ukochana koteczka :placz:

P.s. zapomniałam dopisać, że jestem z Łodzi

pyzabryza

 
Posty: 2
Od: Wto sty 31, 2012 14:16

Post » Wto sty 31, 2012 14:27 Re: Jaki najlepszy weterynarz w Lodzi dla nerkowców

Weci polecani i sprawdzeni dla kotów nerkowych

ŁÓDŹ
dr Grzegorz Charmas, Łódź, Lecznica AS

dr Aleksander Korzeniowski, Łódź, Lecznica "Cztery Łapy"

info z wątku nerkowców
ObrazekObrazek

dorota13

 
Posty: 2550
Od: Pt maja 09, 2008 12:06
Lokalizacja: mińsk maz.

Post » Wto sty 31, 2012 17:07 Re: Jaki najlepszy weterynarz w Lodzi dla nerkowców

Dziękuję bardzo za informację.

pyzabryza

 
Posty: 2
Od: Wto sty 31, 2012 14:16

Post » Wto sty 31, 2012 20:36 Re: Jaki najlepszy weterynarz w Lodzi dla nerkowców

dorota13 pisze:Weci polecani i sprawdzeni dla kotów nerkowych

ŁÓDŹ
dr Grzegorz Charmas, Łódź, Lecznica AS

dr Aleksander Korzeniowski, Łódź, Lecznica "Cztery Łapy"

info z wątku nerkowców


Dr Korzeniowski jest na urlopie do 05.02. A tutaj liczy się czas. Zostaje więc dr Charmas. Napisz PW do casica powie Ci dokładnie kiedy Go zastać bo jest tam w stałym kontakcie. W Sforze nikt z nas nie prowadził nerkowca. Bo dobry weterynarz niekoniecznie zna się akurat na pnn- tutaj jest potrzebny taki, który ma doświadczenie i sukcesy w prowadzeniu nerkowców. AS jest całodobowy, ma własne laboratorium- zadzwoń i umów się jak najszybciej.

pyzabryza pisze:Czy jest jakiś inny, który czyni uda, bo z tego, v=co zdarzylam (niestety dopiero teraz) przeczytać. to sznase są niewielkie, a to moja ukochana koteczka :placz:


Nie poddawaj się- nie z takich kryzysów koty wychodziły. To nie musi być wyrok! Działaj szybko, diagnozuj, intensywnie codziennie nawadniaj, zbijaj fosfor. Kotka musi jeść- podawaj cokolwiek zechce- marketowe puchy np gourmet, whiskas, surowe mięso, wędliny, gerberka z kurczaka. Musi jeść. Od weta poproś o receptę na Peritol- to na poprawę apetytu- podaje się po 1/4- 1/8 tabletki przed posiłkiem. Nie podawaj więcej.
Do zobaczenia Yennefer- czekaj na mnie w bytowniku przy ognisku.
10.02.2013 mój świat się zawalił.

Kto Ci tam Krokerku brzuch miętosi? Komu ćwierkasz? Do kogo się przytulasz w nocy? W czyich ramionach czujesz się bezpieczny?
09.11.2015r. odszedł Kroker

Slonko_Łódź

 
Posty: 5664
Od: Pt cze 10, 2005 7:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 04, 2013 14:18 Re: Jaki najlepszy weterynarz w Lodzi dla nerkowców

Polecam dziewczyny z Donivetu na przełajowej. Młode dziewczyny, którym ciągle nie jest wszystko jedno.

alinagorna

 
Posty: 1
Od: Nie sie 04, 2013 14:16

Post » Czw cze 08, 2017 19:39 Re: Jaki najlepszy weterynarz w Lodzi dla nerkowców

Ponieważ wątek jest sprzed kilku lat, to mam pytanie, czy wspomniani doktorzy Korzeniowski i Charmas wciąż są najlepszym wyborem dla kotów nerkowych w Łodzi? Można do nich iść bez obaw, że kot ucierpi?

PoPółtoraKotaNaGłowę

 
Posty: 9
Od: Sob cze 03, 2017 16:08




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości