Redukcja fosforu. Ipakitine vs Alusal.

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Śro sty 18, 2012 20:50 Re: Redukcja fosforu. Ipakitine vs Alusal.

Składnikiem czynnym renagelu jest sewelamer, o którym pcim wspomniał. Zawsze nalezy patrzec na pacjenta i dostosować optymalne leczenie dla konkretnego kota i możliwości jego właściciela. Co dla jednego bezproblemowe, dla drugiego nie do przejścia...I kota i właściciela...

dokota

Avatar użytkownika
 
Posty: 1286
Od: Śro lip 16, 2008 21:42

Post » Śro sty 18, 2012 23:40 Re: Redukcja fosforu. Ipakitine vs Alusal.

dokota pisze:Składnikiem czynnym renagelu jest sewelamer, o którym pcim wspomniał. Zawsze nalezy patrzec na pacjenta i dostosować optymalne leczenie dla konkretnego kota i możliwości jego właściciela. Co dla jednego bezproblemowe, dla drugiego nie do przejścia...I kota i właściciela...
Co jest substancją czynną Renagelu, wszyscy zainteresowani z pewnością wiedzą. Przydałyby się w Twoim poście konkrety, bo nie wiem, co dla Ciebie z tego wynika. Dlaczego akurat dla kota Renagel miałby być nie do przejścia? O właściela nie pytam, bo to różnie. Chociaż i w tym przypadku, jeśli chodzi o cenę, istnieje dobre rozwiązanie. Można tabletki kupić wspólnie i się nimi podzielić.

Pozdrawiam ciepło
Tinka
Disclaimer: Nie jestem lekarzem weterynarii i moje porady na forum miau.pl nie zastąpią konsultacji ze specjalistą.

Tinka07

 
Posty: 3795
Od: Pt lut 09, 2007 15:31
Lokalizacja: Passau/Wenecja Północy

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości