PPP czyli Program Podstępnego Pojenia

rozmowy o cukrzycy i niewydolności nerek u kotów

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Uwaga! Porady na temat leczenia udzielane są na podstawie pk.13 regulaminu forum.

Post » Śro paź 17, 2018 5:09 Re: PPP czyli Program Podstępnego Pojenia

U nas "za czasów rybek" sporym zainteresowaniem cieszyły się 30 litrowe pojemniki do wody,która musiała się odstac. Ale wiadomo, że woda powinna być świeża. No i tak nie stały dłużej niż dzień,ale kotki miały dużą radość i piły jak głupie. Obecnie są na barfie z dodawana wodą, ale wiem że nie wszystkie koty na to idą. Siooo w kuwecie sporo, ale to akurat cieszy.

gusiek1

Od: Nie sie 28, 2016 14:24

Post » Śro paź 17, 2018 7:11 Re: PPP czyli Program Podstępnego Pojenia

Fakt, też zauważyłam, że koty lubią podpijać sobie z naprawdę dużych pojemników z wodą

taizu

Od: Śro gru 30, 2009 23:05

Post » Śro paź 17, 2018 7:36 Re: PPP czyli Program Podstępnego Pojenia

ja mam wodę w takim małym akwarium, to znaczy w szklanym takim pojemniku na małe akwarium - akwarium jest wielkości prawie kota
kupiłam w zoologicznym
koty wody nie wychlapują, piją na stojąco
zmieniam codziennie

Patmol

Od: Śro gru 30, 2009 14:03

Post » Śro paź 17, 2018 8:52 Re: PPP czyli Program Podstępnego Pojenia

myślałam o zakupie szklanego w miarę płaskiego i szerokiego wazonu... wczoraj podałam kolację "zupną" ... nawodniona mokra karmą i poszło.. :ok: kran w kuchni też słabiej działa niż zwykle.. trzeba "zaskakiwać" :mrgreen:
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Od: Pon lip 06, 2009 14:17

Post » Śro paź 17, 2018 13:55 Re: PPP czyli Program Podstępnego Pojenia

Mój patent- płaska duża doniczka ceramiczna stojąca na drewnianej podstawce na kółkach na kwiaty. Kot pije nie musząc schylać się nisko-tafla wody na wysokości szyi...
w każdym pomieszczeniu jedna sztuka :)

Szeska

Od: Pon lis 08, 2004 18:19

[poprzednia]