Warszawa - alternatywny LAB (krew, kał) Gagarina

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lip 07, 2009 12:12 Warszawa - alternatywny LAB (krew, kał) Gagarina

Zakładam wątek, bo nurtuje mnie od jakiegoś czasu myśl, czy w leczeniu moich kotów mam jakąś alternatywę przy wyborze labu.
Wszystkie kliniki, które odwiedzam, zlecają mofro i kał na Gagarina.
W 80% wyników nie mam zastrzeżeń, ale...
- czasem nie dostaję tego, co chcę - choć na zleceniu wyraźnie zaznaczone (i zapłacone!);
- w wynikach są pewne "błędy", które są nie do przyjęcia wg pani dr i pojawiają się one u większości jej pacjentów od jakiegoś czasu, co świadczyłoby o - delikatnie mówiąc - niechlujności przy zachowaniu czystości próbki.

Znam jeszcze lab parazytologiczny na Saskiej Kępie (np. kiedy szukałam lamblii).
Ale chodzi mi o lab "pierwszego kontaktu".
Czy w W-wie jest tylko Gagarina?
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Śro lip 08, 2009 22:41

Laboklin na Bemowie, Powstańców śląskich.
Laboratorium w Klinice Małych Zwierząt na Ursynowie.

Te znam :) na ile można do nich samemu coś kierować - pojęcia nie mam, to chyba tylko od lekarza prowadzącego zależy.

pozdrawiam
Shey

Sheyren

 
Posty: 283
Od: Śro cze 03, 2009 22:30
Lokalizacja: Przemyśl / Warszawa

Post » Czw lip 09, 2009 14:43

Dzięki.
Zlecają głównie na Gagarina.

Ale znam alternatywę - gdybym kiedyś była w sytuacji, że muszę mieć wyniki pewne w 101% :wink:
Obrazek Obrazek
W moim domu koty bawią się strzykawkami. A jednak patologia czai się gdzie indziej...

joshua_ada

Avatar użytkownika
 
Posty: 9851
Od: Pon gru 03, 2007 8:41

Post » Pon lip 13, 2009 12:13 Re: Warszawa - alternatywny LAB (krew, kał) Gagarina

joshua_ada pisze:Zakładam wątek, bo nurtuje mnie od jakiegoś czasu myśl, czy w leczeniu moich kotów mam jakąś alternatywę przy wyborze labu.
Wszystkie kliniki, które odwiedzam, zlecają mofro i kał na Gagarina.
W 80% wyników nie mam zastrzeżeń, ale...
- czasem nie dostaję tego, co chcę - choć na zleceniu wyraźnie zaznaczone (i zapłacone!);
- w wynikach są pewne "błędy", które są nie do przyjęcia wg pani dr i pojawiają się one u większości jej pacjentów od jakiegoś czasu, co świadczyłoby o - delikatnie mówiąc - niechlujności przy zachowaniu czystości próbki.

Znam jeszcze lab parazytologiczny na Saskiej Kępie (np. kiedy szukałam lamblii).
Ale chodzi mi o lab "pierwszego kontaktu".
Czy w W-wie jest tylko Gagarina?


Napisz, o jaki parametr, generalnie o co dokładnie chodzi, bo mój tymczas też ma tam badane i krew i mocz i może faktycznie coś u nich nie teges...
Może być na PW.
Dzięki!

Ania_EN

 
Posty: 2273
Od: Śro kwi 04, 2007 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 07, 2009 23:09

Laboratorium Weterynaryjne "Animal-Lab" S.C.
ul. Żytnia 15 tel. 862 43 73
tylko, ze ja kiedys u ww robilam i ze wzgledu na karygodne bledy zrezygnowalam z ich uslug

teraz robimy na Gagarina, w sumie nie narzekam
Obrazek
Pirackie Trio [']:
Brucek 20.10.2001-09.04.2015 / Hrupka 20.10.2001-23.07.2016 / Rysio 20.05.2002-23.06.2018
oraz Wiórka 20.04.2016-26.11.2018

PiNeski: Pirat Lotka i Neska

Anja

Avatar użytkownika
 
Posty: 25600
Od: Śro lis 06, 2002 9:01
Lokalizacja: Warszawa Dolny MoKOTów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości