TANIA STERYLIZACJA POZNAŃ !!

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto cze 23, 2009 22:00

No więc moja kocia panienka jest już po zabiegu.Jesteśmy obie bardzo zadowolone z efektów:) Koteczka 4 godziny po zabiegu skakała po lodówce i szafkach..Dzisiaj to już rozrabia na całego bo jest kobietką z temperamentem:) Teraz mogę każdemu polecić panią doktor Katarzynę Marciniak która przyjmuję na ul.Katowickiej 11/u11 w Poznaniu oczywiście.Pani doktor nie tylko jest osobą bardzo kompetentną ,ale ponadto kocha to co robi,a zwierzaka nie traktuje przedmiotowo.Cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania.Koszt zabiegu to 170zł.Pani Kasia zostanie napewno naszą panią doktor prowadzącą,już nie pójdziemy nigdzie indziej:))Pozdrawiam wszystkich zakoconych i zakręconych na punkcie swoich mruczących przyjaciół:))

Sallymaly

 
Posty: 9
Od: Śro cze 10, 2009 18:38
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob lip 25, 2009 22:04

Sallymaly pisze:No więc moja kocia panienka jest już po zabiegu.Jesteśmy obie bardzo zadowolone z efektów:) Koteczka 4 godziny po zabiegu skakała po lodówce i szafkach..Dzisiaj to już rozrabia na całego bo jest kobietką z temperamentem:) Teraz mogę każdemu polecić panią doktor Katarzynę Marciniak która przyjmuję na ul.Katowickiej 11/u11 w Poznaniu oczywiście.Pani doktor nie tylko jest osobą bardzo kompetentną ,ale ponadto kocha to co robi,a zwierzaka nie traktuje przedmiotowo.Cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania.Koszt zabiegu to 170zł.Pani Kasia zostanie napewno naszą panią doktor prowadzącą,już nie pójdziemy nigdzie indziej:))Pozdrawiam wszystkich zakoconych i zakręconych na punkcie swoich mruczących przyjaciół:))


Lepiej późno, niż wcale - w żadnym wypadku kotka nie powinna po zabiegu po niczym skakać - ani 4 godziny, ani 4 dni po operacji, bo może szybko trafić z powrotem do gabinetu.

Mysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 5060
Od: Wto lip 06, 2004 20:19
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości