Weterynarz - Warszawa - Saska Kępa?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro kwi 22, 2009 18:29 Weterynarz - Warszawa - Saska Kępa?

Witajcie,

przeczytalam opinie z watku warszawskiego, gdzie 'odpadaja' weci z Nieklanskiej i Wachockiej.
Czy mozecie mi polecic innego Weta?
Czy ktos zna przychodnie na Zwyciezcow?

Pozdrawiam

Gu

 
Posty: 1754
Od: Wto mar 24, 2009 14:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 29, 2009 16:12

dołączam się do postu - ja też szukam sprawdzonego weterynarza na Saskiej Kępie...
ObrazekObrazek

Wcześniej na forum jako "qlenka"

rudomi

Avatar użytkownika
 
Posty: 1955
Od: Sob lis 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 08, 2009 1:31

Zrobilam sterylke Brzusi na Zwyciezcow.
Czysto, rzetelne odpowiedzi, rozpiska pelna co i jak, ale zastanawija mnie koszty
kawtanik pooperacyjny 20zl
lekarsto (antybiotyk) jeszcze w ciady 10 podany 2 razxy- 2x17zl
samo ciecie 240
aa przed zabiegiem, pobranie krwi-badanie, 50 (czy 60zl nie pamietam juz)
mam przedziwne wrazenie, ze troche wtopilam niepotrzebnie

jak pomagalam siostrze robic sterylke jej kotki w Lodzi, to nie bylo kawtanika extra platnego (moze dlatego ze taki elastyczny, bialy), dodatkowych antybiotykow, tylko jeden 'w cenie' zabiegu dzialajacy dluzszy czas, brak morfologii


i sie tak zastanawiam, dobrze czy nie dobrze?

Gu

 
Posty: 1754
Od: Wto mar 24, 2009 14:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 28, 2009 11:52

Na Zwycięzców przyjmowała kiedyś dr Marta Zdun obecnie Salewicz i wtedy było tam rewelacyjnie. Koty były ratowane w każdym stanie i była bardzo rzetelna opieka, diagnoza bardzo trafna i leczenie na miarę kieszeni kogoś, kto ma sporo kotów i tyle kasy ile uzbiera poprzez bazarki. Pani Marta miała taką księgę leków i dobierała tańsze leki o takim samym składzie lub dobierała lek o danym składzie ale w innej postaci (np. takiej, którą można rozpuścić i podać do pysia albo w zastrzyku itp).

Ale już jej tam nie spotykam. Przyjmuje teraz w Wesołej.

Też bym chętnie dowiedziała się czy na Saskiej Kępie jest jakakolwiek dobra lecznica z weterynarzem, który zna się na leczeniu kocistych, bo mam coraz większe obawy, że nie ma szans przy tych lekarkach które tam teraz są :( Mam bardzo złe doświadczenia...
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Zapraszam na bazarek Kotów i Spółki :) http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=144346

Poddasze

 
Posty: 5773
Od: Śro sty 18, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 20, 2009 15:13

Wbrew temu co w pierwszym poście polecam dr Olgę Białkowską- Panek z "Fiolki" na rogu Niekłańskiej i Waszyngtona. Świetne podejście do kotów i właścicieli, fachowa wiedza. Kiedyś były tam jeszcze trzy świetne wetki, ale przez lecznicę przeszła epidemia ciąży; ale mam nadzieję, że wrócą.

Niestety, zdecydowanie odradzam dr Michała (nie znam nazwiska) z tej lecznicy
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7773
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 20, 2009 15:37

Wetki na Zwycięzców są sympatyczne i pomocne, ale nie mam odwagi im zaufać. Kiedy było podejrzenie grzyba, nie miały nawet tej specjalnej lampy, pod którą go widać. Zaproponowały podanie advocata, więc uznałam, że to kiepski pomysł bez diagnozy.

Za to zdecydowanie odradzam weta na ul. Krypskiej 52/54 w Warszawie (okolice Ronda Wiatraczna). Lecznica nazywa się "AS". Co prawda miało to miejsce kilka lat temu i może zmieniła się ekipa, ale wtedy "wetka" tak "zaopiekowała się" naszym kotem, że wizyta u niej okazała się początkiem końca jej życia... napiszę może o tym na ogólnym wątku warszawskim.

rudomi

Avatar użytkownika
 
Posty: 1955
Od: Sob lis 26, 2005 18:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 23, 2009 15:55

Polecam dr Cezariusza Hułasa na ul. Marokańskiej 9 - ma prywatny gabinet przyjmuje od 18 do 20, wcześniej przyjmuje na SGGW.
Pozdrawiam,
Anna Jakubik
FLUFFY COONS*PL Hodowla Kotów rasy Maine Coon
fluffycoons.pl
Obrazek

fluffycoons

 
Posty: 143
Od: Sob mar 29, 2008 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 09, 2009 11:59 Re: Weterynarz - Warszawa - Saska Kępa?

Jest taki gabionet weterynaryjny "Nasze zwierzaki" ul. Berezyńska 31 tel. (22) 6177116 a w nim dr Jarek. Nie leczę tam swoich zwierzaków (mieszkam o wiele dalej, po drugiej stronie Warszawy, ale blisko tam pracuję i wpadam po np. leki bądź porady. Dr Jarek zawsze ze mną rozmawia i udziela wskazówek, ostatnio byłam tam godzinę!! I co istotne, to co mówi znalazło potwierdzenie w opinii dr Uznańskiej z Białobrzeskiej. Może to jest jakaś wskazówka na plus dla tego gabinetu. W każdym razie myslę, że warto sprawdzić to miejsce.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości