Sterylizacja w Gdynia

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob kwi 11, 2009 12:05 Sterylizacja w Gdynia

Czy ktoś może polecić mi jakiegoś dobrego lekarza? Za ok miesiąc musimy wykastrować naszego kocura i już się tym przejmuję...

ikabg

 
Posty: 9
Od: Śro kwi 01, 2009 11:41
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro maja 06, 2009 19:51

Nie wiem, czy nie odpowiadam za późno ale dopiero dzisiaj trafiłam na to forum. Mogę polecić weterynarza dra Sujkowskiego z kliniki na Pogórzu "Bazyl". Kastrowałam perskiego kocurka, zabieg przebył bez komplikacji, szybko się wybudził, nic go nie bolało. Nie polecam Weterynarzy z Redłowa /koło tzw. ciapkowa/ naprzeciwko stadionu sterylizowałam koteczkę, którą cudem daliśmy radę odratować, dostała za dużą narkozę do czego nawet przyznali się lekarze jak mówili czasami tak bywa! podchodzą tam do zwierząt intrumentalnie, można tam się udać po szczepiokę ale na pewno nie po leczenia. Pozdrawiam. :D

milifionka

 
Posty: 2
Od: Śro maja 06, 2009 19:17
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw maja 07, 2009 20:43 Dziękuję za odpowiedź

Dziękuję za odpowiedź.
Piguś już dwa tygodnie po zabiegu, czuje się świetnie. Zdecydowałam się na gabinet na ul. Korczaka, też w Redłowie, dr. Łukuć. Mam bardzo pozytywne wrażenia. Kot jak mi się wydaje szybko się wybudził. Na drugi dzień już był w stanie biegać i skakać, a po tygodniu nie czuł już żadnego dyskomfortu (nie wylizywał ranek). Także jakby co polecam innym zainteresowanym.

ikabg

 
Posty: 9
Od: Śro kwi 01, 2009 11:41
Lokalizacja: Gdynia




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości