Wet na Mokotowie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie gru 07, 2008 2:10

jeśli chodzi o dobrego weta na Mokotowie, polecam doktora Bohdana Nagórskiego, który leczy zwierzaki mojej przyjaciółki (która ma ich drobne kilkanaście + drugie tyle pod opieką na podwórku) , a mnie wykastrował kilka interwencyjnych kotek po naprawdę preferencyjnych cenach :) do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem, co też jest moim zdaniem ważne.

przyjmuje na ul. Wiartel 3 (okolice Galerii Mokotów) i na Łukowej 3 (to już chyba Stegny), 3 x w miesiącu w porze nocnej w al. Solidarności przy TOZie. Telefon, jako że prywatny- podam zainteresowanym na pw.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Nie mar 08, 2009 11:14

Po półrocznej znajomości i leczeniu na najdziwniejsze schorzenia naszych dwóch wyjątkowo upierdliwych kotów muszę powiedzieć, że doktor Grzegorz Bogdański jest najlepszym kocim lekarzem, jakiego spotkaliśmy!
Ma ogromna wiedzę i anielską cierpliwość - do kotów i ich właścicieli :D
ObrazekObrazek
Obrazek

MMKD

 
Posty: 670
Od: Nie paź 19, 2008 14:12
Lokalizacja: Warszawa - Mo-Kotów/Siemianowice Śl.

Post » Nie mar 08, 2009 11:16

Po półrocznej znajomości i leczeniu na najdziwniejsze schorzenia naszych dwóch wyjątkowo upierdliwych kotów muszę powiedzieć, że doktor Grzegorz Bogdański (z Marcela 2 na Wołoskiej) jest najlepszym kocim lekarzem, jakiego spotkaliśmy!
Ma ogromną wiedzę i anielską cierpliwość - do kotów i ich właścicieli :D
(a kastracja w jego wykonaniu to dzieło sztuki :kitty: )
ObrazekObrazek
Obrazek

MMKD

 
Posty: 670
Od: Nie paź 19, 2008 14:12
Lokalizacja: Warszawa - Mo-Kotów/Siemianowice Śl.

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości