Darmowa albo tania kastracja bezdomnych kotów w Krakowie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lut 23, 2009 12:38 Darmowa albo tania kastracja bezdomnych kotów w Krakowie

No i stało się. Moja kochana Babcia, która dzielnie opiekuje się kotką-znajdą dorobiła się małego stadka przybłęd. Poza jej kotką reszta kotów jest dość nieufnych i oczywiście bezdomnych (tzn pałętają się po ogródku, ale nie są brane do domu, chociaż już nie raz się próbowały wprosić).
Babcia z dobrego serca wynosiła kotom to, czego jej rozpieszczona domowa kotka nie zjadła, a i często o wiele więcej.
Nie wiem, co robić. Wiadomo, że jak przestanie koty dokarmiać, to się rozejdą. Ale szkoda mi tych biedaków, a i Babci się nie wytłumaczy, żeby je przeganiała (tzn ona wie, że rozsądniej byłoby nie dokarmiać, ale wymięka)
Bardzo chciałabym zadbać o to, żeby z 4 czy 5 kociaków (nadal młodych, ale już w wieku rozrodczym) nie zostało rodzicami, bo znowu zaczną Babci swoje dzieci na "wyżerkę" sprowadzać.
Możecie mi polecić jakiś kontakt w Krakowie, gdzie mogłabym zaopatrzyć się w klatki do łapania kotów i gdzie w ramach akcji sterylizacji bezdomnych kotów, mogłabym koty wykastrować?

Damazowa

 
Posty: 6
Od: Pt lip 18, 2008 21:37
Lokalizacja: Kraków



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości