Darmowa lub tania sterylizacja przygarniętego kota -Warszawa

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie lut 01, 2009 14:59 Darmowa lub tania sterylizacja przygarniętego kota -Warszawa

Dwa miesiące temu przylgnął do mojej córki na ulicy mały kotek i ... już z nami został :)
Poznając powoli tajniki opieki nad kotem doszedłem do wniosku, że zarówno w jego jak i naszym interesie jest sterylizacja naszego przyblędy :)
Niestety jestem w sytuacji w której liczy się każdy grosz. Dlatego też mam pytanie.
Czy ktoś wie coś na temat możliwości darmowego lub taniego przeprowadzenia sterylizacji kota w Warszawie?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

darpaw

 
Posty: 1
Od: Nie lut 01, 2009 13:48

Post » Pon lut 02, 2009 14:27

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=4009092

Molli pisze:Od 1 do 31 marca będzie trwał w tym roku Ogólnopolski Miesiąc Sterylizacji Zwierząt organizowany przez Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt Arka.

W tym czasie zabiegi kastracji i sterylizacji będzie można wykonywać, w wybranych klinikach, po obniżonych cenach.

Lista klinik wykonujących zabiegi oraz terminy (niektóre kliniki prowadzą akcję przez dzień, inne nawet przez cały miesiąc i dłużej) znajduje się na stronie

Maksymalne stawki wynoszą: za kastrację suki 200 zł, kotki – 100 zł, psa – 120 zł, kocura – 60 zł.

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Pon mar 01, 2010 23:08 Re: Darmowa lub tania sterylizacja przygarniętego kota -Warszawa

Witam coś nie widze linku z lista klinik ;/ a mam trochę kotek i psów do sterylizacji ;/ proszę o podanie listy kliniki tzn linku :oops:
Boluś walczy o życie FeLV + choroba atakuje...
Pozdrawiamy Cieplutko
Trzymajcie kciuki za Bolusia

mikusia_20

 
Posty: 31
Od: Pon mar 01, 2010 22:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 03, 2011 14:45 Re: Darmowa lub tania sterylizacja przygarniętego kota -Warszawa

dla dalej zainteresowanych koteria sterylizuje za darmo koty z Warszawy i okolic
Boluś walczy o życie FeLV + choroba atakuje...
Pozdrawiamy Cieplutko
Trzymajcie kciuki za Bolusia

mikusia_20

 
Posty: 31
Od: Pon mar 01, 2010 22:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 04, 2011 22:03 Re: Darmowa lub tania sterylizacja przygarniętego kota -Warszawa

mikusia_20 pisze:dla dalej zainteresowanych koteria sterylizuje za darmo koty z Warszawy i okolic

Dodajmy, że koty bezdomne.

Osoby, które korzystają z Koterii i zawożą tam własne koty, postępuję nieetycznie i źle. I muszą skłamać, żeby Koteria kota przyjęła.

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Sob wrz 15, 2012 19:08 Re: Darmowa lub tania sterylizacja przygarniętego kota -Wars

koteria przyjmuje koty prywatne, koszty zabiegów są na ich stronie, sterylka kotki to jedyne 100zł, ale muszę z przykrością odradzić tą "klinikę".

Moja kotka (jedna z 6) wróciła jak z rzeźni, opuchnięta, wielki siniak, widocznie nacięcie za wysoko no i dostała przepukliny, więc muszę wydać na porządnego weta znacznie więcej, niż zaoszczędziłam na sterylce, żeby kota ratować.
Pani doktor powiedziała, że kotka miała macicę, jak po hormonach, a nigdy w życiu hormonów nie dostawała.

Zdecydowanie i z przykrością ostrzegam przed dawaniem tam swoich kotów.

martu.ha

 
Posty: 23
Od: Nie paź 02, 2011 9:57
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 16, 2012 16:34 Re: Darmowa lub tania sterylizacja przygarniętego kota -Wars

Otwierają gabinet na wilanowie w którym wszystko ma byc dużo tańsze niż w normalnych lecznicach. Sterylizacja kotki 110zł. Nie wiem czy już ruszyli ale wybiorę się tam na pewno z dwiema kotkami które mnożą się już od kilku lat na moim osiedlu. . ich strona to towet.pl.

love

 
Posty: 2
Od: Nie wrz 16, 2012 16:27

Post » Pon wrz 17, 2012 20:14 Re: Darmowa lub tania sterylizacja przygarniętego kota -Wars

martu.ha pisze:koteria przyjmuje koty prywatne, koszty zabiegów są na ich stronie, sterylka kotki to jedyne 100zł, ale muszę z przykrością odradzić tą "klinikę".

Moja kotka (jedna z 6) wróciła jak z rzeźni, opuchnięta, wielki siniak, widocznie nacięcie za wysoko no i dostała przepukliny, więc muszę wydać na porządnego weta znacznie więcej, niż zaoszczędziłam na sterylce, żeby kota ratować.
Pani doktor powiedziała, że kotka miała macicę, jak po hormonach, a nigdy w życiu hormonów nie dostawała.

Zdecydowanie i z przykrością ostrzegam przed dawaniem tam swoich kotów.


A co z pozostałymi pięcioma kotkami, o których piszesz?

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Wto wrz 18, 2012 11:25 Re: Darmowa lub tania sterylizacja przygarniętego kota -Wars

pozostałe koty zostały wysterylizowane wcześniej - 3 to starsze kocice, które były robione kilka lat temu na tarchominie, a dwie to hm... stałe tymczasy, sterylizowałam je pod koniec roku w Boliłapce - absolutnie bez żadnych komplikacji, zszyte pięknie.
Moja najmniejsza niestety jest na przeciwbólowych i przeciwzapalnych, tolfedyna itp. zwy wewnętrzne jej się otorbiły, wciąż jest bardzo spuchnięta :(
ale to OT

martu.ha

 
Posty: 23
Od: Nie paź 02, 2011 9:57
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Selyuna i 12 gości