Wa-wa,czy jest dobry wet, który przyjedzie na wizytę domową?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob gru 27, 2008 18:45 Wa-wa,czy jest dobry wet, który przyjedzie na wizytę domową?

Rozchorowały się 3 koty moich rodziców- rodzice mieszkają w Warszawie (Żoliborz)
najpierw najmłodszy miał biegunkę, nie chciał jeść
potem doszedł drugi, te same objawy
na trzeci dzień tym dwóm pierwszym się polepszyło
a trzeci zaczął mieć takie objawy.
A dzisiaj już wszyscy mają biegunki, nie bardzo chcą jeść
jeden wymiotuje.. ja jestem w Łodzi nie mam jak pomóc,
a rodzice nie dadzą rady z trzema kotami jechać do lecznicy
Czy może ktoś zna dobrego weterynarza, który dzisiaj lub jutro przyszedł by i zbadał kociaste, bardzo, bardzo proszę o podpowiedź
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 27, 2008 19:14

Ja mieszkam teraz w Warszawie... jeszcze zwierzątka tam nie mam, ale w internecie trafiłam na taką lecznicę:

http://www.lecznica-bari.waw.pl/index.p ... yty-domowe

Nie wiem czy jest dobra, ale może warto spróbować. Z tego co tam jest napisane za dojazd dodatkowo najmniej 30zł 8O Mnie wydaje się to dużo, bo za przyjazd dobrej Pani doktor do mojego psa-staruszka zapłaciliśmy tylko 10zł więcej... ale w końcu tu chodzi o zdrowie kotków a nie o pieniądze.

destinka

 
Posty: 46
Od: Pon gru 01, 2008 13:55

Post » Sob gru 27, 2008 19:26

z okolic Jelonek na Żoliborz jest kawałek drogi..
z tego co się orientuję to weterynarze z lecznicy na Schroegera [bielany,więc i pewnie taniej będzie ] mieli kiedyś opcję wizyt domowych , a chyba calkiem nieźli są.

iskra666

 
Posty: 7699
Od: Wto sty 10, 2006 12:13
Lokalizacja: Krk-Wwa

Post » Sob gru 27, 2008 19:38

Wiem, że czasem na wizyty domowe jeździ wet moich kotów, moim zdaniem bardzo dobry, dr Janik, ale mieszka gdzieś daleko zdaje się. Jutro od 10 w lecznicy na hallera będzie jego współpracownik, dr Wlaziński, też baaardzo ok, może Rodzice by zadzwonili i zaprosili do siebie? Tel do lecznicy 022. 618.51.51
Komórkę mam tylko do dr Janika jak chcesz to poślę na priwa.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.

sibia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8128
Od: Śro gru 07, 2005 17:15
Lokalizacja: Praga Północ (okolice trójkąta bermudzkiego)

Post » Sob gru 27, 2008 20:07

Mój wet z Ursynowa jeździ na wizyty domowe. Tzn. on ma lecznicę na Ursynowie, a sam mieszka gdzieś pod Wa-wą. Zgodził się przyjeżdzać na wizyty do mojego nowego mieszkania na Gocław. Sądzę, że na Żoliborz też by pojechał. Jeśli chcesz, daj znać, a prześlę Ci jego komórkę na pw. Jest w porządku i bardzo fajny.
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 27, 2008 20:13

O, dziękuję bardzo :1luvu:
Podam to wszystko rodzicom
znalazłam lecznicę na Schroegera, jest czynna całą dobę i to Żoliborz
http://www.weterynaria.waw.pl/kontakt.php

sibia pisze:Wiem, że czasem na wizyty domowe jeździ wet moich kotów, moim zdaniem bardzo dobry, dr Janik, ale mieszka gdzieś daleko zdaje się. Jutro od 10 w lecznicy na hallera będzie jego współpracownik, dr Wlaziński, też baaardzo ok, może Rodzice by zadzwonili i zaprosili do siebie? Tel do lecznicy 022. 618.51.51
Komórkę mam tylko do dr Janika jak chcesz to poślę na priwa.


Sibia, bardzo poproszę jeśli można o kom do dr. Janika
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 27, 2008 20:22

ewaw pisze:Mój wet z Ursynowa jeździ na wizyty domowe. Tzn. on ma lecznicę na Ursynowie, a sam mieszka gdzieś pod Wa-wą. Zgodził się przyjeżdzać na wizyty do mojego nowego mieszkania na Gocław. Sądzę, że na Żoliborz też by pojechał. Jeśli chcesz, daj znać, a prześlę Ci jego komórkę na pw. Jest w porządku i bardzo fajny.


Bardzo dziękuję i też bardzo poproszę o namiar, bo nie wiadomo który wet będzie akurat mógł przyjechać..
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 27, 2008 20:50

Posłałam na pw :D
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 28, 2008 15:11

I jak, udało się z którymś wetem?
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 04, 2009 16:35

destinka pisze:w internecie trafiłam na taką lecznicę:
http://www.lecznica-bari.waw.pl/index.p ... yty-domowe
Nie wiem czy jest dobra, ale może warto spróbować.

Dopiszę się. Bari jest na moim osiedlu, ale nie zaryzykuję tam leczenia mojej kotki - źle mi tam kiedyś potraktowano psa, a i odnośnie kotów ta lecznica była odradzana, m.in. w wątku gdzie szukałem lekarza na Bemowie.
W tej chwili też gotowy jestem zaprosić dobrego lekarza do domu, więc także podpisuję się pod prośbą o namiary. Do lecznicy na Żoliborz zadzwonię, na Osmańczyka (polecana w innym wątku) też, ale informacji nigdy za wiele.
Wiecie może z doświadczenia, czy podczas takiej wizyty jest możliwe wykonanie podstawowych badań, typu pobranie krwi itp?
Obrazek
Tak naprawdę, to jestem z Marsa...

Arctos

 
Posty: 2
Od: Pon gru 01, 2008 21:09

Post » Pt sty 06, 2012 7:26 Re: Wa-wa,czy jest dobry wet, który przyjedzie na wizytę domową?

Tak,do mojego kocura przyjezdza bez problemow doktor Jan Janik z bardzo znanej i bardzo dobrej lecznicy przy placu hallera w Warszawie.
Tam chyba pracuja sami wybitni optymisci,a ten lekarz jest optymista niezachwianym! Gdy my myslelismy juz o ostatnim zastrzyku i rozstaniu na zawsze,on nie mial zadnych watpliwosci ani sie nie wahal.Wszystkie diagnozy i lekarstwa i cale postepowanie byly trafne.Nasz ukochany,juz 15-letni kocur,coraz slabszy ,coraz bardziej chory i coraz dalszy,
(zle wyniki nerek ,tarczycy,glukozy itd) calkowicie wyzdrowial i to szybko ! Znow ma wspanialy apetyt,krzyczy na nas,rozmawia,bawi sie,przychodzi spac do lozka i do kuchni w dzien uczestniczyc w gotowaniu,jest taki jak przedtem.
Naprawde nasza wdziecznosc jest ogromna.Dzwoncie do doktora janika,jest dostepny zawsze i z pewnoscia sie nei obrazi,gdy podam tutaj jego telefon:
501-534-649 albo do samej lecznicy 678-33-22

kot Pimpas

 
Posty: 2
Od: Pt sty 06, 2012 7:15

Post » Sob gru 01, 2012 10:32 Re: Wa-wa,czy jest dobry wet, który przyjedzie na wizytę dom

Poszukuję dobrego weterynarza który mógłby przyjechać z wizytą (górny Mokotów) do bezdomnego kota, który koczuje w piwnicy u karmicielki (ponad 80 lat, niepełnosprawna).
Kot od 4 dni nie jadł, dziś zjadł, ale ma silną biegunkę, mocz bez widocznych śladów krwi.
Prawdopodobnie trzeba byłoby go zabrać do szpitala, a po ew. wyzdrowieniu wykastrować.
Sponsor, który pokryje koszty jest.
To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

 
Posty: 5474
Od: Wto sie 10, 2010 21:53
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto sty 08, 2013 13:14 Re:

destinka pisze:Ja mieszkam teraz w Warszawie... jeszcze zwierzątka tam nie mam, ale w internecie trafiłam na taką lecznicę:

http://www.lecznica-bari.waw.pl/index.p ... yty-domowe
.....


Ja nie polecam. Moje koty tam został źle zdiagnozowane i nie wyleczone, tak więc odradzam!

Rivka

 
Posty: 3
Od: Wto sty 08, 2013 11:46




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości