WARSZAWA - Bemowo: poszukiwany dobry lekarz

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon gru 01, 2008 21:37 WARSZAWA - Bemowo: poszukiwany dobry lekarz

Na początku witam na forum, to mój pierwszy post - przepraszam, że od razu z prośbą, ale cóż... Na forum trafiłem szukając dobrego weterynarza dla mojej kotki. Kota ma już swoje lata (ponad dziesięć), mieszka w bloku i bardzo nie lubi dalekich podróży. Szukam zatem dobrego lekarza na Bemowie, najlepiej na Jelonkach. Poczytałem wpisy w dziale warszawskim, ale jakoś nie mam jasności. Na osiedlu mam dwa gabinety - "Bari" przy Człuchowskiej i "Fenix"przy Siemiatyckiej. Z "Bari" mam nie najlepsze wspomnienia - doktor (mężczyzna, nie znam nazwiska) nie najlepiej potraktował mi tam kiedyś psa, o Feniksie wiem niewiele, poza plotką, że jakaś młoda pani doktor o mało nie uśpiła tam zwierzaka, którego inny wet z tej lecznicy ostatecznie wyleczył... Więc sytuacja mało wygodna, a czasu obawiam się nie za wiele :( .
Rok temu był sobie gabinet w pawilonie na Rozłogi, przyjmowała tam całkiem znośna lekarka, niestety punkt w pewnym momencie zniknął.
Jeśli ktoś z Forumowiczów może coś polecić dla kotki z problemami (hormony, być może ropomacicze i tfu-tfu! podejrzenie najgorszego) - będę wdzięczny za pomoc.

Arctos

 
Posty: 2
Od: Pon gru 01, 2008 21:09

Post » Wto gru 02, 2008 11:55

Arctos, nie polecę Ci lecznicy na Jelonkach, chociaż tu mieszkam.
Serdecznie odradzam lecznicę na Borowej Góry 3.
Od biedy można skorzystać z lecznicy przy Powstańców śląskich 18C (w barakach naprzeciwko Hali Wola), ale w tej chwili to chyba tylko warto iść do dr Ewy Morawskiej (przy szczepieniu pilnować, żeby nie szczepiła w kark!), młoda na którą trafiłam trzy lata temu jest niedouczona.

O lecznicy Bari na osiedlu mówi się niezbyt przychylnie.
Z Siemiatycką nie miałam żadnych doświadczeń. Sama jeżdżę na Ochotę.
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18681
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro gru 10, 2008 19:38

Na ulicy Osmańczyka 20 to nowe osiedle za Carfurem przyjmuje p. dr Karolina Kozłowska . Kocha siersciuchy . Maja rtg i dobrego chirurga
tel 6383838

BeataB

 
Posty: 217
Od: Sob lis 29, 2008 13:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 22, 2009 17:28

lecznica marcel na lencewicza jest na Bemowie

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Czw sty 22, 2009 17:30

karunia

 
Posty: 2224
Od: Pon kwi 26, 2004 22:10
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Pt kwi 09, 2010 12:38 Re: WARSZAWA - Bemowo: poszukiwany dobry lekarz

A ja z kolei mam bardzo dobre doświadczenia z Bari - co prawda nie korzystam bardzo długo, ale moje dwa młodziaki były tam szczepione, odrobaczane, jeden wykastrowany, druga wysterylizowana - i zero powikłań, idealny i szybki powrót do formy po operacjach, miłe i fachowe wyjasnienie wątpliwości, odpowiedzi na pytania itp. Duża życzliwosć w stosunku do zwierząt.

Wiem, że to kiepskie pocieszenie dla kogos, kto już się zraził, ale weterynarz też człowiek, może miec gorszy dzień i zachowac się mniej uprzejmie. Mnie w każdym razie nie "popsuli" zwierzaków i dlatego nadal zamierzam korzystać z ich pomocy.

shevandell

 
Posty: 18
Od: Czw kwi 08, 2010 15:08

Post » Pt kwi 23, 2010 9:16 Re: WARSZAWA - Bemowo: poszukiwany dobry lekarz

Ile może kosztować czyszczenie zębów u kota pod narkozą? W "Bari" cenę mi podali dość przerażającą, mam wrażenie, że dałoby się to zorganizować taniej.

Co do "Bari" to weterynarze tam są bardzo mili, ale jest drogo i zdarzają się im pewne wpadki - jak jest problem z kocim katarem czy świerzbem w uszach to jest ok, ale do zabiegów pod narkozą się zraziłam.

asfodel

 
Posty: 321
Od: Śro mar 18, 2009 22:10
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 23, 2010 9:55 Re: WARSZAWA - Bemowo: poszukiwany dobry lekarz

a ile sobie życzą?
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18681
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pt kwi 23, 2010 11:10 Re: WARSZAWA - Bemowo: poszukiwany dobry lekarz

Dokładnie nie pamiętam ale bodajże 250 - 300 zł.

asfodel

 
Posty: 321
Od: Śro mar 18, 2009 22:10
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości