Dobra lecznica całodobowa w Warszawie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lis 01, 2010 5:21 Re:

Bazyliszkowa pisze:Może Wila-Vet na ul Kosiarzy:

http://www.wila-vet.pl/index.php?option ... 1&Itemid=3


NIE POLECAM!
Wczoraj wieczorem pojawił nam się problem z podłączeniem kroplówki do wenflonu,
wenflon był do wymiany.

Ponieważ na Gagarina nie mogli przyjąć z powodu za dużej ilości pacjentów,
pojechałam do Wila-vet na wymianę wenflonu, bo miałam stosunko blisko.

Przyjęła mnie jakaś młoda dziewczyna na oko 24-27lat, która z trudem zdjęła
wenflon i zaczęły się schody. Ogoliła kotkowi sporą część łapki i próbowała wkłuć,
przymierzała się do tego około 10minut, wkuła, to się okazało że coś nie tak,
później spróbowała w inne miejsce, jeszcze bardziej zgoliła łapkę kotkowi,
przymierzała się 100razy, namyślała jak to zrobić, gdzie ta żyła, o co w tym chodzi.
Jeszcze się zastanawiała w międzyczasie, czy jednak nie spróbować do tamtej łapki...
Kot chory na pp przeżył szok, biedny na zimnej tafli siedział, trzęsł się.
Siedział 20minut, w końcu nie założyliśmy wenflonu, zrezygnowaliśmy, na co
Pani się zgodziła (byłam w szoku - weterynarz bez sprzeciwu przytakuje, że
dobrze, nie założymy wenflonu bo coś jej się nie udaje).

No tragedia... Nie znam nazwiska osoby, która pełniła dyżur w tejże klinice w nocy
z 31.10/1.11, ale to nie był żaden weterynarz! Ta kobieta po prostu nie umiała tego
zrobić.

Jeszcze zażądała 20zł za to że przyjęła... SZOK!

Sacilla

 
Posty: 77
Od: Pt paź 29, 2010 23:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 01, 2010 5:24 Re:

Bonia7 pisze:Ja mogę zdecydowanie polecić Boliłapkę - tuż koło metra Imielin (czyli okolice Multikina - konkretnie Polinezyjska 10A). Jest tam dr Czajka, do którego mam pełne zaufanie i tylko tam jeżdzę ze swoimi kotami. Moim zdaniem cenowo też jest ok.


Ja również się pod tym podpisuję. Byłam już w kilku lecznicach i z czystym sumieniem polecam - to najlepszy weterynarz, jakiego poznałam!!! Sama nazwa "Boliłapka" świadczy o wielkiej miłości do zwierząt...
Jedyna taka przychodnia.

Sacilla

 
Posty: 77
Od: Pt paź 29, 2010 23:02
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 24, 2011 13:55 Re:

sibia pisze:Ponieważ wątek ma tytuł ogólny, to ja napiszę, że całodobową lecznicą, którą poleca Mafia Tarchomińska jest lecznica na Śreniawitów 9. Całodobowa, jest RTG, jest usg, do pilnych spraw, bo wiadomo, że jak coś do i tak do Marcińskiego. Jest tam też jeden genialny chirurg - ortopeda. Jest szpitalik.
022.889.05.82


Nie, nie nie i jeszcze raz nie. Lekarze są niemili i nie badają kotów w ogóle. Rok temu, kiedy zaczął chorować mój malutki Szakal, bez badania stwierdzili, że to koci katar, podali leki, kroplówki 2 razy dziennie a po niecałym kiedy Szakal odszedł, powiedzieli że to była na bank białaczka. Niestety wszystko działo się tak szybko, że nie było czasu, żeby zmienić weta, a też bysliśmy okropnie zestresowani.

Ostatnio pojechałam tam z Dejotem, który wymiotował cały dzień, bez badania stwierdzili, że to zapalenie gardła, bez pytania nas o jakiekolwiek zdanie podali antybiotyk. (Nie muszę chyba dodawać, że zapalenie gardła to to nie było)

Poza tym Panie, które tam pracują są wiecznie obrażone i kiedy tylko widzą bardziej zdenerwowanego kota to zamiast dzieńdobry słyszy się "ale ja go nie wyjmę, za bardzo się rzuca" albo "lepiej żeby ten kotek nie chorował bo ja go nie zbadam"

Jest na Tarchominie na Modlińskiej lecznica 24h VETKA, polecam w 100%, nie boją się badać kota, nie zgadują chorób. Tylko ceny oczywiście większe...
Obrazek Obrazek

Maria.S

 
Posty: 181
Od: Pon maja 24, 2010 10:25
Lokalizacja: W-wa Nowodwory

Post » Nie cze 19, 2011 22:22 Re: Re:

Maria.S pisze:
sibia pisze:Ponieważ wątek ma tytuł ogólny, to ja napiszę, że całodobową lecznicą, którą poleca Mafia Tarchomińska jest lecznica na Śreniawitów 9. Całodobowa, jest RTG, jest usg, do pilnych spraw, bo wiadomo, że jak coś do i tak do Marcińskiego. Jest tam też jeden genialny chirurg - ortopeda. Jest szpitalik.
022.889.05.82


Nie, nie nie i jeszcze raz nie. Lekarze są niemili i nie badają kotów w ogóle. Rok temu, kiedy zaczął chorować mój malutki Szakal, bez badania stwierdzili, że to koci katar, podali leki, kroplówki 2 razy dziennie a po niecałym kiedy Szakal odszedł, powiedzieli że to była na bank białaczka. Niestety wszystko działo się tak szybko, że nie było czasu, żeby zmienić weta, a też bysliśmy okropnie zestresowani.

Ostatnio pojechałam tam z Dejotem, który wymiotował cały dzień, bez badania stwierdzili, że to zapalenie gardła, bez pytania nas o jakiekolwiek zdanie podali antybiotyk. (Nie muszę chyba dodawać, że zapalenie gardła to to nie było)

Poza tym Panie, które tam pracują są wiecznie obrażone i kiedy tylko widzą bardziej zdenerwowanego kota to zamiast dzieńdobry słyszy się "ale ja go nie wyjmę, za bardzo się rzuca" albo "lepiej żeby ten kotek nie chorował bo ja go nie zbadam"

Jest na Tarchominie na Modlińskiej lecznica 24h VETKA, polecam w 100%, nie boją się badać kota, nie zgadują chorób. Tylko ceny oczywiście większe...

Nie zgadzam się z Twoja opinią, uważam że lecznica na Śreniawitów jest dobrym miejscem na leczenie zwierząt. Fakt że nie chodzę tam ze swoimi kotami do każdego lekarza który ma dyżur, tylko do jednego konkretnego.
Gdyby nie doświadczenie doktora który namówił mnie na badania mojego kota,pewnie teraz mój pupil by nie żył.Zdiagnozowali mu ciężką chorobę genetyczną,z którą teraz skutecznie walczymy.
Lekarz który prowadzi moje koty zawsze wszystko omawia, mówi jakie leczenie zastosuje, jakie są alternatywy itp.
Sądzę że gdyby to była taka fatalna lecznica to nie było by wiecznie kolejek w poczekalni.
Pozdrawiam

Atorva

 
Posty: 8
Od: Śro lut 23, 2011 20:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 27, 2013 16:47 Re: Dobra lecznica całodobowa w Warszawie

Nie wiem czy Arswet na Gocławiu jest dobrą lecznicą, natomiast jest chyb nadroższa w W-wie, nie polecam! Dziś za posmarowanie otarcia u psa płynem i proszkiem, zmierzenie temp. i zastrzyk przeciwzapalny zapłaciłam 54 zł...Masakra.

Konvalia

 
Posty: 1
Od: Sob kwi 27, 2013 16:36

Post » Czw sie 03, 2017 18:08 Re: Dobra lecznica całodobowa w Warszawie

Miałem problem z moim huskym w nocy, zaczął wymiotować i miał bardzo czerwone oczy. Przeraziłem się i nie wiedziałem co zrobić. Wpisałem weterynarz warszawa 24h i wyskoczyła mi lecznica na ursynowie http://www.klinikavet.pl/ i tam pojechaliśmy. Okazało się, że miała kleszcza i bez szybkiej interwencji mogła umrzeć. Dobrze, że są ludzie, którzy kochają zwierzęta, tacy tam pracują. Było widać jak się starali szybko go wyleczyć.

Rafalkodzierzyn1231

 
Posty: 3
Od: Czw sie 03, 2017 18:02

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości