Dobra lecznica całodobowa w Warszawie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto gru 02, 2008 12:59

Ja mogę wypowiedzieć się o klinice na Powstańców Ślaskich 101, która jest raczej średnio jest po drodze :wink: Kiedyś miałam o niej jak najgorsze zdanie, ale jakby nie było bardzo sprawnie odratowali moją zdychającą już koteczkę (zakażanie rany pokastracyjnej). Następnego dnia odebrałam kota w niesamowicie dobrej formie. Wykonali co prawda nadprogramowe badanie w postaci testów na FIV i FelV, ale bez problemu wytłumaczyłam, że kota już miała wcześniej zrobione i za nie nie zapłaciłam. Zrobili tez ozonowanie rany z własnej inicjatywy i to chyba ten zabieg uratował jej życie. Rano Marciński zrobił jej USG. Szpitalik widziałam na własne oczy, widziałam i słyszałam jak lekarze w nim opiekują się zwierzętami i nie mogę złego słowa powiedzieć. Moja wetka (na Pradze) tam właśnie odsyła pacjentów z nagłymi wypadkami nocnymi (skrętami kiszek itp) i podobno jest ok. Podkreślam, że pojechałam tam z wizją wszystkiego co najgorsze i duszą na ramieniu. Bardzo miło się zdziwiłam, może miałam farta :wink:
Obrazek

15pietro

 
Posty: 2379
Od: Śro kwi 23, 2008 20:51
Lokalizacja: NYC

Post » Wto gru 02, 2008 13:48

Jest dośc dobra lecznica na Niepodleglosci (miedzy domaniewska a woronicza) plus kilinika malych zwierzat a ursynowie przeciez! Oni tam wyratowali niejdno zwierze moich znajomych, mi tez b pomogli. I tam jest wszystko!
debiutująca kocia mama

bjorkki

 
Posty: 47
Od: Wto sie 07, 2007 10:23

Post » Wto gru 02, 2008 19:13

Bjorkki, no właśnie dziewczyny pisały o tej lecznicy, że wcale niedobra. Piszesz o Elwecie.
Kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!
[...] jesteś tym, co jesz... kabanosem w majonezie"

ariel

 
Posty: 18674
Od: Wto mar 15, 2005 11:48
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto gru 02, 2008 19:19

Ja mogę zdecydowanie polecić Boliłapkę - tuż koło metra Imielin (czyli okolice Multikina - konkretnie Polinezyjska 10A). Jest tam dr Czajka, do którego mam pełne zaufanie i tylko tam jeżdzę ze swoimi kotami. Moim zdaniem cenowo też jest ok.

Bonia7

 
Posty: 589
Od: Sob lip 05, 2008 15:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 02, 2008 21:38

z Mokotowa na Sreniawitow - noca - dojazd to okolo 20-25 minut samochodem po pustych ulicach. kiedys tam jechalam na dyzur nocny (przy czym znajoma-kierowca, jechala dosc szybko)
wiec moze jednak tam?
Obrazek

Katiusza

 
Posty: 136
Od: Wto mar 04, 2008 20:22

Post » Wto gru 02, 2008 22:04

Bonia7 pisze:Ja mogę zdecydowanie polecić Boliłapkę - tuż koło metra Imielin (czyli okolice Multikina - konkretnie Polinezyjska 10A). Jest tam dr Czajka, do którego mam pełne zaufanie i tylko tam jeżdzę ze swoimi kotami. Moim zdaniem cenowo też jest ok.


A to całodobowa lecznica jest?

Bo Jowita szuka całodobowej, tak normalnie spotykam ją na Białobrzeskiej.

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Śro gru 03, 2008 9:06

Niby nie całodobowa - ale ja już przy pierwszej wizycie dostałam telefon całodobowy i z tego, co czytam choćby na forum "całodobowość" jest praktykowana jak trzeba.

Bonia7

 
Posty: 589
Od: Sob lip 05, 2008 15:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 03, 2008 20:56

Podniosę, może ktoś podpowie jakąś zaufaną lecznicę...
Obrazek
Devon, Gizmo i Dzidzia

Jowita

 
Posty: 6875
Od: Wto paź 19, 2004 19:35
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Śro gru 03, 2008 21:02

Kochani, dziękuję wszystkim za rady.
Jednak, tak jak pisałam, Devon ma astmę i niedawno przeszedł paskudny atak duszności. Wiezienie duszącego się kota na drugi koniec Warszawy, nawet nocą, całkowicie odpada. Dlatego próbuję namierzyć coś całodobowego blisko mnie, głownie z myślą o sytuacjach awaryjnych w nocy. Na sytuacje awaryjne dzienne mam lecznicę o 5 min. piechotą na Modzelewskiego.
Boliłapka nie jest całodobowa, Klinika Małych Zwierząt niby jest ale nie zawsze (przynajmniej wg pani, która odbiera u nich telefony), a o Elwecie już pisałam - odpada, chyba że w ostatecznej ostateczności.
Obrazek
Devon, Gizmo i Dzidzia

Jowita

 
Posty: 6875
Od: Wto paź 19, 2004 19:35
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów

Post » Śro gru 03, 2008 21:26

Wspaniała lecznica całodobowa jest na ul. Kulczyńskiego 8a (Ursynów, metro Imielin). Tel. 6440860 (http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/home.php)
Wszyscy lekarze są godni polecenia - ale jeśli chodzi o koty, zwłaszcza doktor Janusz Bogdański.
Udzielają porad takze przez telefon, przez całą noc. My "rodziliśmy" z nimi pół nocy, a potem, po nieudanej wizycie w "Elwecie", trafiliśmy przed 6 rano z Kicią na stół operacyjny - chirurg przyjechał specjalnie dla nas.
Nie jest bardzo tanio (sterylka + cesarka + usg + leki= 450 zł), ale czasem wizyta nie kosztuje nic. Mają przy tym dobre serca i kochają zwierzeta.
Polecamy z całego serca.

MMKD

 
Posty: 670
Od: Nie paź 19, 2008 14:12
Lokalizacja: Warszawa - Mo-Kotów/Siemianowice Śl.

Post » Nie sie 16, 2009 16:59

hej hej
a wiecie cos o tym
http://www.arswet.warszawa.pl/
potrzebuje pewnej kliniki praga poludnie-Saska Kepa-Goclaw ew Praga Polnoc

Gu

 
Posty: 1754
Od: Wto mar 24, 2009 14:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 05, 2009 22:52 Re: Dobra lecznica całodobowa w Warszawie

A czy może znacie jakąś dobrą całodobową w okolicach Bemowa, poza Powstańców 101?

flavinka

 
Posty: 25
Od: Sob lip 11, 2009 23:24

Post » Nie gru 06, 2009 3:30 Re: Dobra lecznica całodobowa w Warszawie

Moja Oliwka też ma astmę. Dostaje sterydy, kupiliśmy nawilżacz powietrza, żeby lżej się kotuni oddychało.

Zaznaczam wątek - być może będzie potrzebny.

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Czw cze 24, 2010 11:40 Re: Dobra lecznica całodobowa w Warszawie

Najpierw się przedstawię ;)- kocham wszystkie zwierzęta, koty jednak przemawiają do mnie najbardziej. Jakiś czas temu z TZem zdecydowaliśmy się na przygarnięcie znajdki. Forum podglądam od dawna, to tu jest "moja" skarbnica wiedzy.
Przyłączam się do opinii MMKD na temat lecznicy na Kulczyńskiego. Nasz kociur (wtedy jeszcze nie nasz) został przez dobrą duszę zgarnięty z ulicy. Widać po nim było, że był kotem domowym. Jego stan był tragiczny- strasznie ziarnująca rana na tylnej łapce, świerzbowiec wylewający się z uszu...
Kot został zawieziony do ww lecznicy- i bez żadnych pytań o pieniądze został wyleczony :D . Łapka się pięknie zagoiła, a kot jest okazem zdrowia.
Od kiedy przygarnęliśmy Diesla też jeździmy do tej lecznicy- my akurat bardzo polubiliśmy Panią Kamillę, może dlatego że to u Niej był Diesel leczony. Ma rewelacyjne podejście do zwierząt, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, na miejscu robi testy na białaczkę, kociego aidsa (o innych nie wiem, nie robiłam).
Z tego co się orientuję jest też bardzo dobry chirurg- to on operował naszego kociambra.

Pozdrawiam.
Obrazek ObrazekObrazek

-kropeczka-

 
Posty: 696
Od: Czw cze 10, 2010 15:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 04, 2010 13:21 Re: Dobra lecznica całodobowa w Warszawie

Polecam - ul.Książęca 3, ja jestem zadowolona jak podeszli do kotki wolno żyjącej, którą sie zajęłam.
Mają szpitalik :)

piegusek1510

 
Posty: 14
Od: Śro cze 09, 2010 8:54
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości