NOWY SĄCZ - PILNIE gdzie?

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sie 14, 2008 7:28 NOWY SĄCZ - PILNIE gdzie?

Mama pojechała z sunią na urlop, ale sunia nie najlepiej się czuje...gdzie w nowym saczu znajdę dobrego weta?

aneta od zwierzyńca

 
Posty: 15508
Od: Pt gru 02, 2005 14:29
Lokalizacja: okolice Wieliczki

Post » Śro sie 27, 2008 15:06

na Koci-łapci jest watek podklejony z wetami polecanymi :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 27, 2008 15:10

alessandra pisze:na Koci-łapci jest watek podklejony z wetami polecanymi :ok:


jest osobny temat teraz :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 27, 2008 15:12

ale nie ma nikogo z NS :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 27, 2008 15:15

alessandra pisze:ale nie ma nikogo z NS , kto moze polecić? :(


http://www.vetopedia.pl/weterynarz-6-29 ... _Sacz.html

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto paź 14, 2008 22:52

I jak Aneto? Gdzie byłaś? Dopiero teraz trafiłam na Twój wątek. Ja w NS nie mieszkam już ponad 10 lat, ale wiem że:
1. Na Głowackiego jest lecznica "od zawsze", pierwsza i przez lata jedyna (teraz jak widzę trochę się tego pojawiło). Ale jak pamiętam to często - teraz z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, źe zbyt często - "leczenie" sprowadzało się do usypiania zwierząt :cry:
2. Była i chyba nadal jest niezła lecznica przy Nawojowskiej, prawie zaraz za słynnym sklepem "Blaszakiem", koło przystanku autobusowego. Tam leczyłam moje szczurki, były bardzo miłe panie wetki, które robiły wszystko co w ich mocy. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy mnóstwo ludzi przyjeżdżało i cieszyli się, że jest w końcu w Sączu lecznica z bardziej "ludzkimi":wink: wetami
Obrazek Obrazek

Kinya

 
Posty: 2681
Od: Śro mar 19, 2008 13:08
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka

Post » Pt paź 17, 2008 10:01

ja znam lecznice na Dojazdowej, co prawda od 6 lat tam nie mieszkam ale jeszcze 3 lata temu kastrowałam tam kocurka (wszystko super), moi rodzice wysterylizowali u nich kilka kociaków ( w tym dwie swoje wychuchane kotki), lekarze stamtąd wycieli nowotwór kotce i podjęli się jej leczenia-ta wróciła do zdrowia i ma się świetnie do dziś (było to chyba z 7 lat temu), byli wetami mojego psa, zajęli się także nóżką (a raczej wytraconym biodrem) kotki.i nadal wiele osób z mojej rodziny korzysta z ich "usług". nie wiem ilu tam jest teraz lekarzy , ale te wszystkie zwierzęta leczył Pan doktor właściciel lecznicy , nazwiska nie pamiętam!!!!

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

edmund

 
Posty: 296
Od: Wto cze 24, 2008 9:03
Lokalizacja: kraków

Post » Pon lut 16, 2009 18:41

Na Głowackiego zależy gdzie. Są dwie lecznice, w jednej mi facet psa załatwił. Od dość dawna chodziłam ze zwierzakami (psy, kot, papugi, szczur) do małego gabinetu weterynaryjnego na Lwowskiej. Między Broniewskiego a Westerplatte. Pani doktor bardzo miła i jak do tej pory bardzo skuteczna. W tej chwili mieszkam poza Sączem, ale zwierzyniec jest nadal pod opieką tej lekarki.
Obrazek

kinga w.

 
Posty: 22593
Od: Sob sty 31, 2009 17:41
Lokalizacja: Keadby

Post » Śro sie 11, 2010 18:09 Re: NOWY SĄCZ - PILNIE gdzie?

gdyby ktoś szukał w nowym sączu lecznicy podaję namiary : http://www.lekarzweterynarii.com/index.html
fajne ceny ,rewelacyjne podejście do zwierząt, dostępni zawsze, uśmiechnięci,cierpliwi, skuteczni i zainteresowani losem zwierząt; klika miesięcy temu moja mama i siostra zaczęły tam leczyć swoje zwierzęta i są zachwycone:)
Obrazek
Obrazek

edmund

 
Posty: 296
Od: Wto cze 24, 2008 9:03
Lokalizacja: kraków

Post » Pon paź 04, 2010 14:57 Re: NOWY SĄCZ - PILNIE gdzie?

ja w nowym sączu zdecydowanie polecam klinike weterynaryjną na Głowackiego. Bodajże 27.
Pod nr tel. 18 441-20-30


Broń boże Serwin. No chyba, że ktoś lubi słyszeć po przyniesieniu rasowca ze złamaną łapą, że nic się nie da zrobić i trzeba kota uśpić :evil: :roll:

Chantell

 
Posty: 27
Od: Czw paź 29, 2009 17:19

Post » Wto wrz 20, 2011 13:59 Re: NOWY SĄCZ - PILNIE gdzie?

Witam wszystkich,

w Nowym Sączu mieszkam od niedawna, ale polecam gabinet na ul. Świętej Rity

http://www.przychodniavet.com.pl/?strona=start

Odradzam natomiast gabinet na ul. Lwowskiej 103. Jest tam brudno, a pani weterynarz odrobaczyła mi kota preparatem - jak się później dowiedziałam - zarejestrowanym dla psów, ale nie dla kotów.
Do tego bardzo złe wrażenie spowodowane właśnie brakiem czystości i podejścia do zwierzęcia.

neotar

 
Posty: 5
Od: Pt sty 16, 2009 8:43
Lokalizacja: Nowy Sącz




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości