Mazowsze

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon paź 08, 2012 22:21 Re: Mazowsze

a ja w Mińsku Mazowieckim Ampułkę polecę

- mój ex jeździł ze świnkiem morskim po różnych gabinetach a to mu alergie wmawiali wyciągając kupę kasy a to jeszcze inne choroby, w ampułce 2 wizyty, kilka zastrzyków antybiotykowych (bo wymaz ujawnił bakterię) i świnek jak nówka sztuka

- szefowa Agata mistrz jeżeli chodzi o łatanie kości i stawianie zwierzaków na łapy (dosłownie)

- dr Michał Żukowski (oboje rodzice pana Michała to lekarze) świetny jeżeli chodzi o diagnostykę, zdjęcia RTG (mają nowy elektroniczny sprzęt), dobieranie leków i robienie badań. Jego mogę polecić w ciemno

wiadomo jak kto trafi, ale mi już raz kota uratowali :) teraz ratują go drugi raz (po błędach innego weta już tutaj wymienianego)

Dr Mastalerz natomiast wyciągnął mi psa z babeszjozy więc też złego słowa powiedzieć nie mogę, zwłaszcza, że przyjeżdżał do mnie do domu nawet w niedzielę i święta żeby dać psu zastrzyk :)
Puszek ciuła do swojej skarbonki na nerki https://pomagam.pl/chorenerkipuszka

girlonthebridge

 
Posty: 1528
Od: Sob wrz 22, 2012 1:24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Pon lis 19, 2012 16:44 Re: Mazowsze

Janosia pisze:Warszawa - Piaseczno - Stara Iwiczna

Daniel Oświęcimski - znam osobiście, prywatnie jego podejście do zwierząt. Polecam.

http://piaseczno.olx.pl/przychodnia-weterynaryjana-blekitny-kot-weterynarz-iid-106406619


Ja tego gabinetu (nie wiem, czy przyjmuje tam tylko jeden vet) nie polecam.

Byłam tam z kotką, która zaczęła sikać po kątach. Lekarz niechętnie i na moją prośbę pobrał krew, mocz wg niego to trzeba przez punkcję (mimo że mówię, że nie ma problemów ze złapaniem moczu). A w ogóle to skoro kot nasikał przy mnie, to znaczy że robi to złośliwie 8O i zamiast robić badania, to on mi chętnie RC calm zamówi. W dodatku szylkretka została określona jako "kolor jakiś brązowo-rudy" i zostałam zapytana o płeć... :roll:

Pessa

 
Posty: 283
Od: Śro sie 22, 2007 11:48

Post » Nie gru 09, 2012 16:29 Re: Mazowsze

bibuś pisze:Radom

Ja jako wieloletnie posiadaczka wiecznie schorowanych rasowych psów pJacka Napieraja i Pawła Ostracha znam bardzo blisko są niezli ale: W Radomiu przy ul. Maratońskiej 1 otworzyła sie niedawno klinika PANKRACY 24/f otwarta i prowadzi ja czworo młodych i "chcących" wetkow!! Sprzęcior maja z pieniędzy unijnych i naprawdę wypasiasty:)))) i zaangażowanie naprawdę rzadko spotykane. :ok: :ok:


ja z tą lecznicą mam bardzo złe doświadczenie. podjęli się operacji amputowania głowy kości udowej u psa z wywichniętą nogą, nie mając odpowiedniego sprzętu i doświadczenia. kość "urżnęli" jakąś piłką pozostawiając nierówną powierzchnię i odpryski. do tego niedługo po zabiegu zaczęły na nodze robić się przetoki wielkości pięści i okazało się, że w nodze była także bakteria. pies musiał przejść kolejne 3 operacje i przeżył ponad rok w nieustającym bólu :(

fonia

 
Posty: 19
Od: Pt lis 16, 2012 19:51

Post » Pon gru 10, 2012 18:55 Re: Mazowsze

Błonie

Dudek-Wet
ul. Warszawska 22D

pan Wojtek - polecam dla piesków (uratował 12 letniego wtedy psa z babeszjozy) i innych zwierzaczków (kot Bolek który okazał się być Bolką - w porę rozpoznane ropomacicze - jakieś 15 lat temu)

pani Ania - szczególnie kotki - moje obecne są zadowolone
Kto nie lubi kotów, w poprzednim wcieleniu musiał być myszą. - Faith Resnick

Obrazek

Lezzard

 
Posty: 35
Od: Pon kwi 30, 2012 12:15
Lokalizacja: Błonie

Post » Śro sty 23, 2013 9:11 Re: Mazowsze

WETERYNARZ NA ŻOLIBORZU
Właśnie jestem w trakcie leczenia silnej niewydolności oskrzelowej u mojej kotki (nacieki, zwężone oskrzela). Kotka wcześniej była leczona w HEMATOWECIE - ODRADZAM. zdecydowanie. Całkowity BRAK profesjonalizmu i przede wszystkim serca!
Mojej kici w poniedziałek się strasznie pogorszyło, ledwie oddychała, a właściwie charczała, toczyła pianę z pyska. Poleciałam do Heatowetu, pani dr NIE ZLECIŁA rtg, żadnych badań, podała tylko linkospexin i lapidaxin i orzekła, że jak w ciągu paru godzin się nie poprawi to kot do uśpienia. Czekałam, nie było poprawy. Stwierdziłam, że trzeba chociażby zrobić ten rentgen i chciałam żeby zbadał ja drugi lekarz przed tym ostatecznym krokiem. Pojechałam do dr MOSTOWSKIEJ. Pobrała krew, zleciła rtg (zrobiłyśmy od razu na Gagarina), podała kici dożylnie dwa preparaty. A potem o nią po prostu walczyła. Stan na dziś po kolejnej wizycie u dr Mostowskiej (dwa dni od wizyty w Hematowecie): kicia ŻYJE, znaczna poprawa, chodzi, je, pije, śpi, wskakuje na parapet, oddycha coraz lepiej. Dr Mostowska ją uratowała.
Gdybym polegała na wątpliwych "kompetencjach" pani weterynarz z Hematowetu moja kicia już dawno by nie żyła.
Tak więc wszelkie szczepienia, czy drobne sprawy można tam załatwiać, ale leczenie kryzysowe ABSOLUTNIE NIE! W takim wypadku polecam "Labradora" na pl. Inwalidów i dr Adama Kuśmierskiego.

Anner

 
Posty: 7
Od: Śro gru 01, 2010 15:59

Post » Pon mar 25, 2013 13:46 Re: Mazowsze

Przychodnia Weterynaryjna Mariusz Rogólski - Pionki

ul. Chemiczna 6

26-670, Pionki

NIE POLECAM!!!

Bezduszny facet, bez serca! Poszliśmy uśpić ciężko chora kotkę teściowej. Męczył ją - pytałam czy tak to powinno wyglądać, mówił, że tak - nie wierze!
Obrazek

AniaU

Avatar użytkownika
 
Posty: 537
Od: Czw wrz 30, 2010 11:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 28, 2013 16:30 Re: Mazowsze

Koteria Witam,jestem nowy na forum.Jednak w tym wątku dotyczącym lekarzy i ich umiejętności chciałbym polecić lekarza pracującego w Ośrodku dla kotów miejskich Koteria.Pracuje tam doktor Iwona Petschl która jest świetnym specjalistą.Ona właśnie przeprowadziła sterylizację mojej koteczki Sonii odpłatnie ale koszt to tylko 100 zł plus zakup kubraczka za 20 zł.Gratis wyczyściła jej uszy i laserowo zdjęła kamień nazębny.Leczyłem dotychczas Sonię w gabinecie weterynaryjnym na Bródnie na ul.Łojewskiej jednak mam mieszane uczucia o tym gabinecie.Natomiast Koteria to jest! Zajmują się niemal wyłącznie kotami i mają ogromne stale rosnące doświadczenie! Profesjonaliści z wielkim sercem i wrażliwością.Ratują dzikie koty,sterylizują i kastrują,często leczą.Są niezwykli i z tych powodów gorąco polecam to miejsce.Mają też profil na facebook dla zainteresowanych.Jestem im bardzo wdzięczny. :D

Paulus01

 
Posty: 3
Od: Czw mar 28, 2013 16:06

Post » Pt kwi 26, 2013 16:45 Re: Mazowsze

Pruszków

Polecam lecznice na ul. Działkowej. Walczyli przez dwa miesiące o mojego psa(nagły nowotwór wątroby, przerzuty), niestety trzeba było uśpić. Z kotem od początku tam chodzę i zawsze otrzymałam właściwą pomoc, w dobrej cenie. Co ważne, na miejscu jest wykonywane USG i EKG.
Musze dodać, że często tam bywamy(sterylizacja, wypadnięcie z okno, zapalenie pęcherza, uczulenia, kleszcze...), więc wiem co pisze :)
Gorąco polecam.

mata14

 
Posty: 3
Od: Pt kwi 26, 2013 16:22

Post » Pt kwi 26, 2013 16:55 Re:

orchidka pisze:PRUSZKÓW

Ja zdecydowanie polecam:)

Lek. wet. JERZY BURBELKA
ul. B. Prusa 47
05-800 Pruszków
http://www.jbweterynaria.com

Na razie nie robiłam u niego żadnych ratujących życie zabiegów (i mam nadzieję, że nie będę musiała ich robić gdziekolwiek:), ale polecam przede wszystkim za podejscie do zwierząt, chęć do udzielania informacji i porad oraz za zniżkę dla bezdomnych kociaków:)

Anuk pisze:Podpisuję się pod opinią orchidki dotyczącą dr Burbelki.
Biegam do niego z tymczasami - na razie były to drobne sprawy (odrobaczanie, problemy z brzuszkiem), ale zawsze uzyskuję rzetelną informację i pomoc. Świetnie robi zastrzyki - błyskawicznie!
Dwie kotki mojej cioci wyciągnął kilka lat temu z ropomacicza - jedną ciocia zaniosła prawie umierającą do uśpienia. Ciocia dostała należną reprymendę, kotka została uratowana i miewa się świetnie.

10.2010 Anuk pisze:Niestety muszę zamienić pozytywną opinię na negatywną.

Zawiodłam się na dr Burbelce.

Bada pobieżnie. Nie zleca badań, chyba, że się poprosi.
Trzeba prosić, żeby obejrzał brzuch, zęby, uszy...
Dał mojej tymczasce krople do oczu ze sterydem, których absolutnie dać nie powinien (wet okulista złapał się za głowę), bardzo pogarszając sprawę.

Co z tego, że jest sympatyczny, jeśli wykazuje się niekompetencją :roll:

Szkoda... bardzo nie lubię w ten sposób zmieniać zdania o ludziach...

08.2011 mania1979 pisze:po stracie naszej najukochańszej psinki,gdzie jeden z lekarzy namawiał na operacje a właśnie Burbelka nam odradzał "dajmy jej jeszcze pożyc a w razie potrzeby skrócimy cierpienie.."-mówił.. ..niestety nie posłuchałam go i to był błąd..sunia zeszła na stole operacyjnym..:( teraz z moimi sierściuchami latam tylko do niego ,sterylizował moją sunię,drugiej ściągał kamien z zębów na każdej wizycie by uniknąć narkozy-ona jest bardzo stara ma ok 18 lat mogła by z niej się nie wybudzić. Nie jest okropnie drogi, i z sensem ma podejście do zwierząt. Po co narażać psa na narkozę jeśli jest mozliwość ze się z niej nie wybudzi... tamten wet na odwrót..kasa się liczyła.. Burbelka jest w porządku.


Ja niestety odradzam. Owszem, widać, że lubi zwierzęta, a zwierzęta lubią jego, ale nic więcej. Nie wychodził z żadną inicjatywą co do dodatkowych badań, kiedy pies miał przez bardzo długi czas biegunki, nie chciał wyjąć kleszcza. W mojej ocenie jedyne co potrafił to zrobić kontrolne szczepienia i bezboleśnie obciąć pazury.

mata14

 
Posty: 3
Od: Pt kwi 26, 2013 16:22

Post » Wto maja 21, 2013 12:54 Re: Mazowsze

Moim zdaniem p.JERZY BURBELKA z Pruszkowa to dobry lekarz,jak do tej pory nie mogę na niego narzekać.

POLASia

 
Posty: 10
Od: Pon maja 13, 2013 12:07
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 25, 2013 6:11 Re: Mazowsze

Również mogę polecić Jerzego Burbelkę. Dobrze wykonuje swoją pracę, nie można mu nic zarzucić.

7tomas7

 
Posty: 5
Od: Pt maja 24, 2013 22:03

Post » Pt lut 20, 2015 10:12 Re: Mazowsze

Radom
witam. Proszę o polecenie dobrego weterynarza który w rozsądnej cenie podejmuje się operacji przepukliny przeponowej u kota w Radomiu...

megi02

 
Posty: 6
Od: Czw lut 19, 2015 23:42
Lokalizacja: Radom

Post » Pt sie 07, 2015 11:09 Re: Mazowsze

Witam jestem tutaj nowa, opiekuję się stadkiem kociąt od ponad miesiąca i na razie calkiem dobrze mi to idzie ;-) wszystkie moje kociaki leczę w Radomiu u weterynarza J. Napieraj. Poki co bardzo, bardzo, polecam, wyprowadził je prawie wszystkie z ciężkiej choroby. Co do przepukliny to chyba takie zabiegi też wykonuje . polecam z całego serca www.weterynarz.radom.pl

Basia Koziej

 
Posty: 1
Od: Pt sie 07, 2015 11:02

Post » Pt sie 28, 2015 15:30 Re: Mazowsze

Kiedys chodzilam do Napieraja, zarowno z psem jak i z kotami.
Sredni lekarz.
Polecam dr Pawla Ostracha, lekarz z prawdziwgo powolania, z ogromna wiedza i miloscia do zwierzat.
przyjmuje przy ul. Wolnosci 25b

kociamama321

Avatar użytkownika
 
Posty: 262
Od: Nie cze 21, 2015 16:13

Post » Czw lis 26, 2015 23:30 Re: Mazowsze

LEGIONOWO - doktor Jarosław FALKOWSKI. Polecam gorąco. Kocha zwierzęta, leczy z zaangażowaniem, stale się dokształca. Jest rozsądny i uczciwy, nigdy nie narazi pacjenta na niepotrzebne cierpienie żeby naciągnąć opiekuna. Mądry przyjaciel zwierząt i ludzi, ot co!

kot ze wsi

 
Posty: 34
Od: Czw lip 10, 2014 23:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości