Mazowsze

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro maja 27, 2009 8:00

Radom/Kozienice

Proszę uważać w Radomiu na lecznicę "Zwierzyniec" na ul. Wyścigowej, a przede wszystkim na p. Michała Giżkę, który absolutnie nie zna się na leczeniu zwierzat, udaje specjalistę, a kompletnie nie umie nic zrobić. Mnie zabił 3,5 letniego psa, gdyż mu podał 3- krotnie za wysoką dawkę leku przeciwbólowego. Uszkodził również ucho wewnętrzne psa sąsiadki usuwając insekty (dawka tygodniowa była podawana codziennie). Cała lecznica jest jedynie skierowana na zarobek, a nie na leczenie.


Polecam natomiast jak poprzednik p. Michała Lutomskiego z Kozienic, naprawdę "złoty" człowiek, który na prawdę kocha zwierzęta i poświęca się im jak tylko może. Obecnie korzystam tylko z jego usług, nawet dojeżdżając z Radomia. Na pewno nie zmienię weterynarza, gdyż w porównaniu z p. Michałem, wszyscy inni "zostają w przedbiegach".

rudolf501

 
Posty: 1
Od: Śro maja 27, 2009 7:49

Post » Śro gru 02, 2009 14:34 Re: Mazowsze

RADOM
ZDECYDOWANIE ODRADZAM wizyty u Pana Marka Sz. z Wyścigowej - nawet nie rozpoznał tejże choroby u psiaka :(
Do dr Jacka zdążyliśmy w ostatniej chwili!

Kessi77

 
Posty: 727
Od: Nie lip 26, 2009 7:23
Lokalizacja: Świnoujście -> RADOM

Post » Czw sty 14, 2010 10:55 Re: Mazowsze

Radom

Ja jako wieloletnie posiadaczka wiecznie schorowanych rasowych psów pJacka Napieraja i Pawła Ostracha znam bardzo blisko są niezli ale: W Radomiu przy ul. Maratońskiej 1 otworzyła sie niedawno klinika PANKRACY 24/f otwarta i prowadzi ja czworo młodych i "chcących" wetkow!! Sprzęcior maja z pieniędzy unijnych i naprawdę wypasiasty:)))) i zaangażowanie naprawdę rzadko spotykane. :ok: :ok:
Obrazek

bibuś

 
Posty: 959
Od: Nie sty 03, 2010 18:49
Lokalizacja: Radom

Post » Śro mar 31, 2010 21:47 Re: Mazowsze

Milanówek

Goraco polecam dr Olkowskiego i dr Stachurskiego z Lecznicy Auxilium w Milanowku przy ulicy Królewskiej.
Swietni lekarze.. kompetentni.. jak czegos nie wiedza to sie konsultuja !
z ogromnym sercem i z ogromna wiedza.
Bardzo czesto pomagaja wolontariuszom ze schroniska w Milanowku w leczeniu psow i kotow.
w lecznicy jest laboratorium,rtg,usg.
10.2010 Anuk pisze:Podpisuję się obiema rękami!
Lecznica bardzo dobrze wyposażona: rtg, usg, echo serca, własne laboratorium.
Otwarte 7 dni w tygodniu, bardzo długie godziny otwarcia (w dni powszednie do 22)

iskra666

 
Posty: 7699
Od: Wto sty 10, 2006 12:13
Lokalizacja: Krk-Wwa

Post » Nie kwi 25, 2010 23:34 Re: WARSZAWA

Wesoła

Widzę, że nie ma tu informacji o świetnej Pani doktor Lidia Cybulska Przesław w Wesołej. Fakt - jest to poza Warszawą, ale bliziutko z Gocławia, bliskiego Wawra...

Polecam bez mrugnięcia okiem - jeżdżą tam Nasze koty i Tymczaski. Pełen zakres usług (też wizyty domowe, ostry dyżur nawet w święta). Mnóstwo zadowolonych "stałych pacjentów", z którymi rozmawiamy w poczekalni.

Proszę tylko zwrócić uwagę - czy przyjmuje Pani Lidka - we wtorki czasem jest zastępowana - a tylko do niej mamy pełne zaufanie.

http://www.weterynariawesola.waw.pl

Jaś&Małgosia

 
Posty: 500
Od: Czw lis 19, 2009 23:30
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 27, 2010 20:45 OTWOCK

Otwock

Lecznica "Żbik", ul. Staszica
Rtg, kompleksowe badania, usg. Lekarze z powołania, lubiący swoja pracę i mający dobre podejście do swoich pacjentów.
Moje koty od 9 lat są pod opieką tej przychodni i z czystym sumieniem mogę ją polecić.

marta_kociara

Avatar użytkownika
 
Posty: 200
Od: Nie cze 14, 2009 20:49
Lokalizacja: Otwock

Post » Sob lip 17, 2010 15:08 Re: Mazowsze

Karczew

polecam lecznica weterynaryjna Joanny Oknińskiej i Małgorzaty Rogozińskiej. fachowość, rewelacyjne podejście do zwierząt, cierpliwość, spokój i nastawienie na pomaganie zwierzętom i leczenie w taki sposób, aby było jak najlepsze i efektywne dla zwierzaka.oprócz tego na dodatek miła atmosfera. w lecznicy wykonywane są również operacje.
sama jeżdżę z moim kotami z Otwocka do Karczewa do tego gabinetu.
Adres:Bema 2e, 05-480 Karczew (koło Otwocka) tel.(22) 780-01-11
godziny otwarcia:
pon.-pt. 11-21
sob. 11-15
ndz. 17-20
oprócz tego są dyżury w każde święto.

black7wolf

 
Posty: 13
Od: Czw lut 04, 2010 15:36

Post » Czw lip 22, 2010 11:38 Re: Mazowsze

Warszawa - Piaseczno - Stara Iwiczna

Daniel Oświęcimski - znam osobiście, prywatnie jego podejście do zwierząt. Polecam.

http://piaseczno.olx.pl/przychodnia-weterynaryjana-blekitny-kot-weterynarz-iid-106406619
Bubu ['], Kajtek ['], Sylwester ['], Toffie ['], Mohito ['], Kawior [']
Rambo ['], Rambo II ['], Sara ['], Max ['], Yogurt [']

To prawie 4 dekady bezwarunkowej miłości.

Janosia

 
Posty: 629
Od: Czw maja 08, 2008 23:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 02, 2010 12:04 Re: Mazowsze

Legionowo

Polecam z czystym sumieniem weterynarzy z Gabinetu w Legionowie, fenomenalni specjalisci. Wiecej info: http://www.wet-legionowo.pl

red_she

 
Posty: 2
Od: Czw gru 02, 2010 12:02

Post » Pt gru 17, 2010 11:25 Re: WARSZAWA

Michałowice

Ja polecam Warszawa - Michałowice.
Leczyłam i leczę wszystkie swoje zwierzaki, teraz 3 psy i 2 koty .
Zawsze byłam zadowolona. Znajomi również.
Fajni ludzie, weseli, odpowiedzialni, profesjonalni
http://www.weterynaria-michalowice.pl/
Obrazek Obrazek ObrazekFranek, Tośka, Kredka i LusiObrazek
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." Oscar Wilde
Lalunia [*] zawsze w naszych sercach

EdytaB_a

 
Posty: 3162
Od: Śro gru 15, 2010 10:21
Lokalizacja: okolice warszawy

Post » Pon lut 07, 2011 22:35 WETERYNARZE MIŃSK MAZOWIECKI

Mińsk Mazowiecki

Nadszedł czas, by ku przestrodze wszystkich zamieścić uwagi o weterynarzach z Mińska Mazowieckiego. Mieści się tu około 7 gabinetów, z których każdy leczy tak samo.
1. pani Miernik-Degórska szczepi na białaczkę bez testów FeLV/FIV, niechętnie wykonuje badania krwi, mocznicowce nawadnia podskórnie glukozą! To zakończyć się może jedynie katastrofą.
2. Przychodnia Ampułka- mojemu kotu podano jednocześnie o godzinie 18 steryd i niesterydowy przeciwzapalny, a rano o 11 poprawiono mu metacamem. O 13 kot zbladł mi jak papier i zaczął się kiwać i zasypiać na stojąco. W efekcie podania tych leków wystąpiło krwawienie wewnętrzne z żołądka. Ledwo zdążyłam do Warszawy i leczę kota już drugi tydzień.
Ponadto dexamethason podaje się tu profilaktycznie na wszystko: od rzekomego zatrucia po przypadki urazowe.
Wyniki morfologii jakie odebrałam były kosmiczne- pani doktor próbowała mi wmówić, iż 150 to norma dla płytek krwi u kota, a erytrocyty nieoznaczone to nic- wniosek: badanie było wykonane na aparacie ludzkim, stąd te głupoty.
3. pan Mastalerz postanowił premedykować mi kota do wyczyszczenia uszu! i podał za silną dawkę! kot spał 7 godzin

Z innych kwestii w różnych gabinetach:
-powszechne stosowanie sterydów (tylko pod innymi nazwami)
-kiepskie nieczytelne zdjęcia RTG
-leczenie panleukopenii to dexametazon
-grzybice diagnozuje się na oko nawet bez użycia lampy Wooda i podaje leki dawno już wycofane i uznane za nieskuteczne (bo grzybica po nich nawraca). Zwykle nie łączy się leków terapii za pomocą środków doustnych ze stosowanymi powierzchniowo (a powinno)
-kroplówka dożylna (jeśli w ogóle jest, bo sporadycznie się podłącza do żył) trwa 20 minut

Odradzam, chyba że ktoś nie ma serca dla swojego zwierzęcia

02.2011 inaf pisze:z mniej istotnych kwestii- pani Miernik-Degórska rozpowszechnia prywatny numer wolontariuszy i kieruje do nich osoby, które nie mają finansów na leczenie swoich kotów. W efekcie ludzie, którzy dzwonili do mnie, byli niepocieszeni, słysząc, że ja nie sfinansuję leczenia ich zwierząt, ale będę prosić o pomoc różne fundacje, które mogą się zgodzić lub nie
warto wspomnieć o nagminnym propagowaniu mitu, a właściwie średniowiecznego zabobonu, że "kotka/suka musi się choć raz okocić/oszczenić, by móc ją wysterylizować" (tu ukłon w stronę pana Mariusza Kloka, który faktycznie namawia na sterylizacje).

Jedyne słowa uznania pod adresem pani Agaty Andraki z Ampułki w dziedzinie chirurgii i zabiegów kastracji/ sterylizacji oraz pana Mariusza Kloka w kwestii sterylizacji i kastracji

inaf

 
Posty: 233
Od: Czw paź 22, 2009 23:02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa

Post » Wto lut 15, 2011 19:09 Sulejówek - nie polecam!

Sulejówek

Witam wszystkich:) Jestem tu nowa, tzn nie odzywałam się ale regularnie czytałam to forum. Znalazłam tu wiele przydatnych rzeczy i informacje, które być może uratowały mojej kotce życie. Chcę też się podzielić wiedzą, przestrzec przed popełnieniem błędu, jakim jest wg mnie wizyta u weta w Sulejówku.
Od dwóch, trzech dni moja kotka dużo piła i było dużo sioo . Przeprowadziłam się, więc postanowiłam, że pójdę do weta jak najszybciej tylko będę mogła. Myślałam, że to może na tle nerwowym (stres, przeprowadzka). Dziś się obudziłam i szok - łóżko w jakiejś wydzielinie, krwi, na podłodze krew, więc przestraszyłam się nie na żarty. Kota pod pachę i żeby szybko coś stwierdzić, cokolwiek, żeby później działać poszłam do najbliższego weta. Otwarte od 12 byłam po 10, ale patrzę, że ktoś tam jest więc wchodzę z nadzieją, że mimo wszystko zostanie mi udzielona jakaś pomoc. Lekarz zdziwiony, na stole leży rozparcelowany kot w narkozie, chyba sterylka, coś rozgrzebane. Więc myślałam, że mnie wywali. Ale nie no przyjął. Mówię objawy a on na to: Ona była w ciąży i poroniła. Ja się na niego patrzę i pytam jak to możliwe, skoro kot jest niewychodzący, najdalszy rejon w jaki się udała, to klatka schodowa. Niby miała możliwość jakoś wyjść ale to trwało może 30 min, poza tym to taki tchórz, że hej. Wziął ją, posadził (sic!) obok tego uśpionego kota, pomacał (w ogóle nie brał pod uwagę moich wątpliwości odnośnie ropomacicza czy choroby uk. moczowego) i uparł się na tą nieszczęsną ciążę. Dał zastrzyk (niby antybiotyk) i kazał się pojawić za 2 dni. Wg niego powinno wszystko do tego czasu przejść po "poronieniu". Zainkasował 20 zł za wizytę, która trwała może z 3 min. Na szczęście nie jestem naiwna, spakowałam kota w transporter i pojechałam do Wesołej do lecznicy na Moniuszki. Nazwiska lekarza niestety nie znam, ale przyjął Kitty bardzo dobrze, zajął się nią. Nie stwierdził ciąży, ale ropomacicze. :evil: Zabieg w czwartek. Dlatego podsumowując lecznica w Sulejówku (jest tylko jedna więc będzie wiadomo o którą chodzi :x , natomiast lecznica w Wesołej na Moniuszki - zdecydowanie na TAK! :1luvu:
P.S Po fakcie słyszałam inne niepochlebne opinie o tym lekarzu z Sulejówka 8)
Pozdrawiam

kotasia

 
Posty: 5
Od: Czw lut 03, 2011 22:11

Post » Czw sie 11, 2011 10:24 Re:

Obrazek
Obrazek

mania1979

 
Posty: 146
Od: Pt maja 13, 2011 13:49

Post » Pt sty 06, 2012 20:13 Re: Mazowsze

Warszawa- Grochów

W naszym rejonie jest od zatrzęsienia Wetów. Niestety nie wszyscy są dobrzy. Po wypróbowaniu paru i niezłych perypetiach z moją kocią (Norweska Leśna, 11 m-czna, kocia terapuetka mojego syna z ADHD) trafiłam do tej lecznicy:

ul. Poligonowa 1
tel.: (22) 870 44 11
tel.:/fax: (22) 870 44 14

Godziny:
Pn.- Pt. 9:00 - 22:00
Sob. - 10:00 - 18:00
Nd. - 10:00 - 16:00

Z tego co wiem pracuje tam 3 Wetów, dwie panie, obie bardzo kompetentne i mające podejście do zwierzaków, oraz pan specjalizujący się w zabiegach operacyjnych. Z panem nie miałam okazji się spotkać, ale słyszałam pozytywne opinie co do jego pracy, choć w obejściu jest podobnież trochę 'suchy'.
Panie obie poznałam i pomogły nam wykaraskać się z paru problemów, które pozostawione same sobie mogłby się bardzo nie miło zakończyć. Pani, którą szczególnie polecam, to Wioletta Kołodziejska. Dzięki niej wiem co i jak jest z naszą Teklunią i jak dbać o nią, aby problemy nie nawróciły się.

Amirgse

 
Posty: 1
Od: Pt sty 06, 2012 20:01

Post » Śro sty 11, 2012 17:30 Re: Mazowsze

PIASTÓW

PUPIL Gabinet weterynaryjny
lek.wet. Marta Ambroziak Dogru

ul. Gesickiego 1
05-820 Piastów
tel.: 22 753-59-62, kom 790-60-80-60

http://www.pupil.net.pl
e-mail.: pupil@pupil.net.pl

W miejscu starego gabinetu, który był tu kiedyś kiedyś powstał nowy, bardzo fajny gabinecik. I bardzo dobrze. Prowadzi go młoda, sympatyczna pani doktor. Szczepiłam u niej niedawno moje dwa futrzaki, ma bardzo fajne podejście do kotów. Sama z reszta jest wielka kociarą.. I zajrzała im do uszu, obejrzała wymaz pod mikroskopem (na szczęście nic nie było:) ) i obejrzała zęby. Ogólnie fajnie, profesjonalnie tylko szkoda, ze ma zamknięte w soboty :/

mat

 
Posty: 7
Od: Wto lis 29, 2011 18:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości