BIAŁYSTOK i podlaskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro gru 12, 2012 12:05 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

Białystok
Monika Turek ul.Wiatrakowa 4/1.Bardzo sympatyczna,ze świetnym podejściem do zwierząt.
http://centrumpupila.pl/
BAMBI I TROLKA
Obrazek
"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym
dzieli się z innymi."

dorotak97

 
Posty: 3297
Od: Wto gru 23, 2008 11:52
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro lut 27, 2013 20:09 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

Białystok
Witam,
Chciałabym polecić gorąco lecznice:

Canwet - Lecznica Zwierząt
ul. Zwycięstwa 26b
15-706 Białystok

tel. 85 651 15 42
fax. 85 651 40 24
http://www.canwet.com.pl
genwet@wp.pl

Wspaniali Weterynarze z powołaniem. Dwa lata temu mój kot wypadł z balkonu, pech chciał, że stało się to w majówkę około 22.. 2 godziny jeździłam z kotem i nigdzie nie było otwartego weta, w końcu zajechałam do schroniska z nadzieją, że może tam jest weterynarz. Co do czego zdobyłam prywatny numer jednego z Weterynarzy z CanWet, zadzwoniłam i od razu Pan Weterynarz zgodził się nam pomóc. Było już koło 00:00. Specjalnie dla nas została otwarta lecznica, i rozpoczęte leczenie. Kot miał połamane wszystkie łapki w tym dwa złamania otwarte, pęknięty kręgosłup oraz inne obrażenia wewnętrzne. Leczenie oczywiście trwało wiele miesięcy. Ale dziś Kiciuś normalnie chodzi, bawi się, jest radosnym kotkiem.
Co do kosztów leczenia to bardzo się zdziwiłam, przy pierwszej nocnej wizycie nie miałam przy sobie nawet gotówki, ale Pan weterynarz nie robił żadnych problemów, Nawet nie doliczył żadnych dodatkowych kosztów za otwarcie lecznicy specjalnie dla nas w nocy.
Mój kociak uzyskał wspaniałą kompleksową pomoc. Naprawdę szczerze polecam tą Lecznicę.
Nadmienię jeszcze, że zanim dostałam nr do weta z CanWet dzowniłam do kilku innych weterynarzy. Żaden nie udzielił nam pomocy. Jedna pani weterynarz nawet zaproponowała, aby dobić kota bo i tak nie uda się go uratować.. Inny natomiast powiedział, że przecież zawsze możemy pojechać do Warszawy, gdzie na pewno znajdziemy jakiegoś otwartego Weta.. Po prostu skandal jacy są niektórzy Weci..


Chciałabym też Szczerze NIE POLECIĆ weta na Białostoczku.
Byłam tam z moim innym kotem, nie rozpoznano choroby nerek. Po jakimś czasie kiedy Kot czuł się co raz gorzej wybrałam się na Wesołą gdzie od razu postawiono diagnozę.

Co do weterynarza na Wesołej to mam mieszanie uczucia. Zazwyczaj wszystko tam było cacy, jednak raz kiedy zajechałam kontrolnie sprawdzić czy wszystko jest dobrze i zapytałam Młoda Panią Wet dlaczego jeden z moich kotów nie miauczy tylko skrzeczy i chciałam aby zrobiono badania Pani wet odpowiedziała mi: "To co, źle że nie miauczy? Przynajmniej Pani nie przeszkadza" i nie zrobiono żadnych badań, co jedynie zajrzała do buźki i tyle.. Nie wiem czy to dlatego, że Pani była młoda i nie doświadczona, czy po prostu miała to gdzieś. Mimo wszystko oprócz tej jednej sytuacji zawsze byłam zadowolona z wizyt na Wesołej.

anobotak

 
Posty: 1
Od: Śro lut 27, 2013 19:37

Post » Pon maja 20, 2013 0:26 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

Ja osobiscie preferuje lecznice ZWYCIESTWA na ul Zwycięstwa 26b i doktora Szymona Moniuszko.
Wiem, ze stara sie zakladac szwy rozpuszczalne pod skora moja kotka nie meczy sie z kamizelka ja sie nie martwie ze rozpruje szwy ;) a wszystko jest ladnie i czysto zrobione. Polecam. koszt 150zl i naprawde warto ;)

paula20080

 
Posty: 2
Od: Pon maja 20, 2013 0:11

Post » Śro cze 05, 2013 1:05 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

Tylko nie Białostoczek.
Na Armii Krajowej, nie oglądając zwierzaka, telefonicznie stwierdziła wylew, przyjeżdżać i "kota trzeba uśpić". Było to bardzo ostre zapalenie trzustki. Żadna z trzech wetek, u których byłam, nie wpadła na tak "trudny" pomysł, jakim jest zbadanie krwi... Ja w panice w ogóle nie myślałam, słuchałam ich ciele.


NIGDY nie wybaczę pracującym tam wetom, którzy leczyli moją kicię, poza tym zdzierstwo, na dzień dobry zastrzyk i 30 zł albo i więcej, niemiłe podejście i do zwierząt i do ludzi, pani Margel-Frączak z kolei starej kobiecie, która przyniosła kicię z chorymi zębami proponowała uśpienie, bo po co tyle kotów, i zęby, już stara itd, itp, fakt autentyczny".


Ja też tej pani nie wybaczę...

gantra

 
Posty: 244
Od: Sob kwi 06, 2013 5:42

Post » Nie lip 21, 2013 21:34 Re:

Niestety musze powiedziec ze ta przychodnia mija sie z powolaniem. Niedawno bylam tam z psem, poniewaz mial problemy zołądkowe i zostało mu zrobione zdjęcie rentgenowskie. Lekarz stwierdzil wrodzoną wadę i polecił mi uspanie psa. Dziekuje bardzo za taką poradę. Zapłaciłam za wizyte 60 zł i wiecej tam nie pojdę.

Poszłam do poradni weterynaryjnej na Kolejową. Pies dostał leki i ma się bardzo dobrze.



goku936 pisze:Białystok

Przychodnia Weterynaryjna “ ZWIERZAK “
ul. Piastowska 11 A
tel. (0-85) 74-123-94
lek. wet. Agnieszka M. Lenkiewicz, lek. wet. Łukasz Zaleski

Świetne podejście do zwierzaków i właścicieli.
Duża wiedza merytoryczna i miła atmosfera.
Jedyna w Białymstoku przychodnia weterynaryjna której powierzyłbym moje kociaki do sterylizacji. Kotka mojej siostry wróciła do siebie błyskawicznie po zabiegu. A samczyk miał skomplikowaną operację bo jedno jąderko nie zeszło mu do woreczka i po zabiegu też się szybciutko wylizał.
Koszty minimalne.
I ode mnie wielki plus - pomagają w adopcji kotków. Stałem się szczęśliwym tatusiem 5 dniowego kociaczka którego przyniesiono do uśpienia do tej poradni. Po telefonie od pani doktor stawiłem się na miejscu i kotek uniknął przykrego losu. Już ma 3 tygodnie i jest śliczny i zdrowiutki.
POLECAM!!!!!

03.2009 kottteczka pisze:Ostatnio byłam na odrobaczaniu w "Zwierzaku" i tu miłe zaskoczenie w końcu ktoś zapytał o wagę kota, podpowiedział jaki rodzaj wybrać "odrobaczacza". Miła domowa atmosfera, czysto, schludnie. No i w końcu się dowiedziałam kiedy napradę można sterylizować moje kocura.

Gość1

 
Posty: 1
Od: Nie lip 21, 2013 21:24

Post » Śro lip 24, 2013 13:01 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

BIAŁYSTOK

Polecam
Amicus Przychodnia Weterynaryjna lek. wet. Łukasz Kachniarz
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 1
15-762 Białystok

tel. 500 368 400
www.amicus.bialystok.pl
amicus.bialystok@gmail.com
Czynne: PN - PT: 10.00 - 20.00, SOB: 10.00 - 14.00, Kontakt telefoniczny 24H

Trafiliśmy tam zupełnym przypadkiem, bo kot zachorował nagle w środku nocy, a w Zwierzaku gdzie chodziliśmy zazwyczaj nie ma nocnych dyżurów. Pan doktor przyjechał w środku nocy i siedział z nami niemal do rana. Od razu zdiagnozował kardiomiopatię i zakrzepicę, leczył nam kota z poświeceniem - dzwonił, wyszukiwał najlepsze leki, sam z siebie bez proszenia zrobił badania krwi i usg z echo serca. Walczyliśmy przez tydzień z serduszkiem, zakrzepicą i galopującą niewydolnością nerek. Pan doktor ani razu nie zasugerował uśpienia, tylko razem z nami walczył z niespotykaną determinacją.

Kota nie udało się uratować, mimo że się bardzo staraliśmy, ale lekarz zdobył moje serce. Po śmierci Guzika zadzwonił z kondolencjami i obiecał gratisowe echo serca każdego naszego kota. Takiego weterynarza z pasją i poświęceniem jeszcze w swoim życiu nie spotkałam, mimo ze lecznica mała i dość skromna. Lab na miejscu, ale zaplecze operacyjne takie sobie.

Będziemy do niego jeździć mimo że to drugi koniec miasta.
Demonki <3
Obrazek Obrazek

elianka

 
Posty: 2913
Od: Wto gru 26, 2006 18:42
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt paź 04, 2013 14:42 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

elianka pisze:BIAŁYSTOK

Polecam
Amicus Przychodnia Weterynaryjna lek. wet. Łukasz Kachniarz
ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 1
15-762 Białystok
(...)


Potwierdzam w 100% - wygląda na to, że w Białymstoku "rośnie" :wink: nam bardzo dobry weterynarz :!:
Byłam i jestem pod wrażeniem.

Theodora

Avatar użytkownika
 
Posty: 1886
Od: Pon kwi 30, 2007 10:49

Post » Pon gru 09, 2013 10:00 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

jak moŻna polecać CANVET w Białymstoku ???

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

Post » Pt sty 03, 2014 2:49 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

W Białymstoku zdecydowanie Zwierzak, dr Zaleski i dr Kołotko.

gantra

 
Posty: 244
Od: Sob kwi 06, 2013 5:42

Post » Wto sie 11, 2015 12:28 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

Pilnie szukam informacji na temat dobrego weta w Białymstoku. Moi rodzice jeżdżą gdzieś na Białostoczek, ale po wczorajszej wizycie mam wątpliwości, czy na pewno kotka, którą przywiozłam, została zbadana porządnie (podejrzenie urazu okolic miednicy, kotka wyraźnie cierpi, nie chce wstawać na łapy itp.).

muezza

 
Posty: 60
Od: Nie maja 05, 2013 10:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sie 11, 2015 16:09 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

Muezza, polecam dr Lenkiewicz w Zwierzaku na Piastowskiej.
Czy to chodzi o Rondę?
Obrazek

KITKA[*]28.03.2011 ŻUCZEK[*]17.04.2013 BUNIA[*]30.03.2015 BUBA [*] 12.10.2015 ZUZIA[*] 14.01.2018
RUDY MIŚ [*]1.08.2019 MAŁA[*] 11.04.2020

Do zobaczenia nasze kochane

ankacom

 
Posty: 3872
Od: Wto wrz 14, 2010 17:23
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto sie 11, 2015 16:15 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

ja się na Zwierzaku bardzo zawiodłam
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54146
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Śro sie 12, 2015 11:34 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

Nie, nie o Rondę! Moje zoo zostało w domu z współlokatorem, jestem na urlopie u rodziców w Białymstoku :)

Chodzi o wioskową biedę, byłam u rodziny na wsi i w ramach "prezentu" przywiozłam sobie najprawdopodobniej porządnie pobitą matkę z przychówkiem. Najbardziej bałam się, że kotka przez ponad dobę nie wypróżniała się, ale wczoraj wieczorem zwlokła się do kuwety i pokazała na co ją stać. Zaczęła też wstawać, jako tako stara się chodzić, chociaż widać, że jest bardzo, bardzo obolała.

muezza

 
Posty: 60
Od: Nie maja 05, 2013 10:05
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sie 12, 2015 16:21 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

Czy byłaś z nią u weterynarza bo jeśli nie to może pojedź do Sano na ul. Kolejowej.
Dr Faltyn przyjmuje od 14- do 19. Niestety w lecznicy nie ma aparatu do RTG ale przynajmniej by ją obejrzała.
:201461 to dla Ciebie za zajęcie się kotką i jej dziećmi.
Obrazek

KITKA[*]28.03.2011 ŻUCZEK[*]17.04.2013 BUNIA[*]30.03.2015 BUBA [*] 12.10.2015 ZUZIA[*] 14.01.2018
RUDY MIŚ [*]1.08.2019 MAŁA[*] 11.04.2020

Do zobaczenia nasze kochane

ankacom

 
Posty: 3872
Od: Wto wrz 14, 2010 17:23
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sie 12, 2015 19:38 Re: BIAŁYSTOK i podlaskie

Byłam, oczywiście, rodzice zawieźli mnie do swojego weta, właśnie na Białostoczku. Tam zrobiliśmy RTG itp., ale kości, zwłaszcza miednica, wyglądają na całe. Dostała antybiotyk, przeciwbólowe i jest pod naszą czujną obserwacją. Na razie powolutku stan Mieci poprawia się, a dzieciaki są niepoprawnie urocze. Oczywiście, matka i dwóch urwisów szukają nowego, odpowiedzialnego domu, ale to temat na inny dział :twisted:

muezza

 
Posty: 60
Od: Nie maja 05, 2013 10:05
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości