OPOLE i opolskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lut 13, 2014 20:35 Re:

Ninghe pisze:Opole

Tomasz Pięknik
Lecznica Eden
ul. Słowackiego 6, tel: (0-77) 453-83-33
Fantastyczny doktor.
Wielka wiedza.
Niesamowite zaangażowanie.
Od dawna opiekuje się moimi zwierzętami.
Z całego serca polecam
myszaq pisze:a ja polecam wspomnianego już doktora Pięknika.
drugi gabinet ma na chabrach za lewiatanem (megasam)

02.2010 Prążek pisze:dr Pięknik też w nocy przyjmuje jak jest potrzeba, o nim żadnych negatywów nie słyszałam



Bardzo popieram. W przychodni na Chabrach rządzi (z tego co kojarzę już była) żona dra Pięknika, pani Urszula Skowron. Cudowna kobieta, ogromnie sympatyczna, w razie nagłej potrzeby nie widziała problemu w przyjechaniu do mnie do domu późnym wieczorem i nie policzyła ani grosza więcej niż za normalną wizytę w gabinecie. Gabinet również pierwsza klasa, wyposażenie super - rentgen, usg, laboratorium do badania krwi itp. Bywam tam zarówno z kotem jak i z psami i serdecznie polecam :)

Jadzia6

 
Posty: 5
Od: Śro lut 12, 2014 20:09

Post » Czw kwi 24, 2014 14:02 Re: OPOLE i opolskie

Bardzo się dziwię tej negatywnej opinii, jaką ktoś wystawił dr Król. Trudno jest mi sobie wyobrazić taką sytuację, choć oczywiście nie zarzucam nikomu kłamstwa.

Leczymy kocurki u niej już od dawna i jest to lekarz, na którego zdecydowanie można liczyć. Nie tylko pod względem jakości, ale i ceny. Nigdy nie próbowała nas naciągać na jakieś zabiegi z kosmosu i czy karmę dla burżujów.

Bardzo pozytywnie oceniam też dr Agatę Żurke, która od niedawna pracuje w gabinecie dr Król.

Dellarine

 
Posty: 71
Od: Pt kwi 04, 2014 0:55

Post » Czw kwi 24, 2014 14:37 Re: OPOLE i opolskie

Dellarine pisze:Bardzo się dziwię tej negatywnej opinii, jaką ktoś wystawił dr Król. Trudno jest mi sobie wyobrazić taką sytuację, choć oczywiście nie zarzucam nikomu kłamstwa.

Leczymy kocurki u niej już od dawna i jest to lekarz, na którego zdecydowanie można liczyć. Nie tylko pod względem jakości, ale i ceny. Nigdy nie próbowała nas naciągać na jakieś zabiegi z kosmosu i czy karmę dla burżujów.

Bardzo pozytywnie oceniam też dr Agatę Żurke, która od niedawna pracuje w gabinecie dr Król.


Dr Król jest w Opolu znana głównie z niższych cen oraz, niestety, z poglądów iście średniowiecznych. To, o tym, że kotka powinna mieć kocięta przed kastracją jest nagminne. Natomiast ostatnio okazało się, że w trakcie kastracji dr Król pozostawia u kotki macicę - dla mnie jest jest to nie do ogarnięcia :?

Była drugim wetem naszego Toffika, lata "leczyła" kotkę przyjaciółki mojej mamy twierdząc, m.in. że nie można kotki wykastrować bo ma "słabe jelitka". Kotka brak kastracji odcierpiała bardzo. Po kilku latach operowana przez inną lecznicę bez problemu przeszła zabieg. Jeśli dobrze pamiętam leczyła też tę kotkę, nie bardzo wiadomo na co, podając przez bardzo, bardzo długi czas pyralginę w zastrzykach co skończyło się u kocicy wielkimi ranami na grzbiecie.
Bardzo się cieszę, że mam wybór i do dr Król chodzić nie musimy.
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

Post » Pon maja 11, 2015 10:32 Re: OPOLE i opolskie

Gabinet Marty Szypczynskiej na Grudzickiej kolo biedronki. Super młoda babka. Zawsze miła. Dobry diagnosta. Nie droga. Od dłuższego czasu do niej jeżdżę, odkąd powstał gabinet.
Jeżeli zaopiekujesz się zdychajacym z glodu psem, nie ugryzie cię gdy stanie na nogach.
To jedyna różnica pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem...

Mark Twain

Feith

 
Posty: 149
Od: Czw lut 12, 2009 22:45
Lokalizacja: Opole

Post » Czw cze 18, 2015 8:47 Re: OPOLE i opolskie

Ja polecam DoggyDream w Opolu, ul. Tysiąclecia
Całodobowo, wizyty w domu, bardzo miła pani doktor.

http://www.doggydream.pl/

JMV

 
Posty: 1
Od: Czw cze 18, 2015 8:42

Post » Pon sty 18, 2016 18:54 Re: OPOLE i opolskie

Dellarine pisze:Bardzo się dziwię tej negatywnej opinii, jaką ktoś wystawił dr Król. Trudno jest mi sobie wyobrazić taką sytuację, choć oczywiście nie zarzucam nikomu kłamstwa.

Leczymy kocurki u niej już od dawna i jest to lekarz, na którego zdecydowanie można liczyć. Nie tylko pod względem jakości, ale i ceny. Nigdy nie próbowała nas naciągać na jakieś zabiegi z kosmosu i czy karmę dla burżujów.

Bardzo pozytywnie oceniam też dr Agatę Żurke, która od niedawna pracuje w gabinecie dr Król.

Jestem daleka od oceniania na zasadzie "Czarne lub białe'. Mój kocur trafił tam z porządnie połamaną tylną łapą..kość udowa w miazdze.Nie podjęła się leczenia sugerując oczekiwanie,obserwację i...ostatecznie amputację.Pojechałam do kliniki we Wrocławiu,poskładali te "szpilki",wprawdzie kot lekko utyka,ale ma łapkę i skacze po drzewach...nawet zbytnio nie przeszkadza mu fakt,że ma w niej metalowy gwóźdź i kość oplecioną siatką...też z metalu :D Po prostu zawsze trzeba szukać pomocy do końca.

Danutka66

Avatar użytkownika
 
Posty: 48
Od: Pon mar 25, 2013 13:41
Lokalizacja: opolskie cudne

Post » Pt sty 22, 2016 16:42 Re: OPOLE i opolskie

Na Kołłątaja jest jakaś nowa (?) lecznica, ktoś coś wie?

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Wto lis 03, 2020 14:29 Re: OPOLE i opolskie

Nasz Mruczek od początku tam zawsze chodzi i nic złego nie mogę na w/w przychodnię powiedzieć. Wiem, zaraz zostanie mi zarzucona jednostronność, jednakże to co słyszałem o innych przychodniach, a szczególnie jednego Pana teraz mnie przeraża. Teraz wiem, że dobrze wybrałem o czym świadczy również duża ilość osób odwiedzających ten gabinet wraz ze swoimi zwierzakami

Wlasciciel Mruczka

 
Posty: 3
Od: Wto lis 03, 2020 13:58

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości