KIELCE i świętokrzyskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw cze 16, 2005 16:00 KIELCE i świętokrzyskie

KIELCE

Polecam
Lecznica Małych Zwierząt - Usługi całodobowe.
Łukasz Kwieciński
Ul. Wrzosowa 9
tel. (041)362 90 26

Ma świetną opinie w Kielcach i nam też pomógł!
03.2010 Alyaa pisze:Niestety nie jest to lecznica całodobowa :(
W niedzielę jest czynna, bodajże, do 16 (nie pamiętam dokładnie i nie chcę skłamać).

Podjechałam tam kiedyś w niedzielny wieczór (ok. 19 - 20) z chorą kotką i niestety musiałam szukać innego, czynnego, weterynarza :(


mamba luna pisze:
Lecznica dla Zwierząt
lek. wet. Barbara Świerczyńska
ul. Kozia 7
25-514 Kielce
tel: (41) 344 61 09

Lecznica Małych Zwierząt Domowych
lek. wet. W. Adamski
ul. Konopnickiej 5
25-406 Kielce
tel: (41) 331 49 66

Gabinet Wetenaryjny "Panda"
lek. wet. Michal Moskwa
ul. Dewońska 2a
25-637 Kielce
tel: (41) 369 95 69

lilith_aga

 
Posty: 1101
Od: Sob kwi 23, 2005 16:23
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon lis 06, 2006 23:13

KIELCE

polecam niewielki gabinet weterynaryjny PANDA na ul. Dewońskiej 2a w Kielcach (tel. 041 36 99 569). W tygodniu, w godzinach popołudniowych (16.00-20.00) przyjmuje tam młody, bardzo sympatyczny Pan Doktor Michał Malinowski. Charakteryzuje go niezwykle serdeczne i fachowe podejście do zwierzaków.

Do tej małej lecznicy trafiłam prawie rok temu z naszym firmowym kotem z jego rozlicznymi dolegliwościami (bo to kot po przejściach) - Doktor Michał pięknie wyprowadził Sznycka na prostą.

W lecie zawiozłam do PANDY bardzo chorą kotkę, która się do nas przybłąkała w strasznym stanie. Na miejscu okazało się, że niestety trzeba ją uśpić, by skrócić jej cierpienia... Doktor Malinowski zrobił to z wielkim wyczuciem i taktem.

W tamtym tygodniu w tymże gabinecie zostały poddane kastracji moje dwie kotki - zabieg wykonano bardzo fachowo, z dużym zrozumieniem odnosząc się do niezwykle przejętej właścicielki :wink:. Kilka dni po zabiegu miłym zaskoczeniem był dla mnie telefon od Pana Doktora, który zapytywał o zdrowie Milki i Kropki :).

Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Michała Malinowskiego tym wszystkim, którzy potrzebują dla swoich zwierzaków Lekarza, który jest równocześnie dobrym Człowiekiem :D

Joasia

Kari125 pisze:Mam szczęście, mieszkam akurat niedaleko PANDY i tam chodzę z moią kotką :D
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro cze 11, 2008 9:16

KIELCE

Chciałabym bardzo polecić przychodnię "Amigo" na ul. Prostej 35, prowadzoną przez doktora Łukasza Steinhoffa. Zarówno on, jak i jego współpracownica, dr Gąska, nie poddają się nawet w bardzo trudnych przypadkach. Wyleczyli mojego psa, który był już jedną łapką w Psim Niebie. Doktor Łukasz jest bardzo taktowny, wspaniale traktuje zwierzęta. Doktor Gąska - nie patyczkuje się z właścicielami, wali prawdę w oczy, można odnieść wrażenie, że jest nieprzyjazna - ale to wszystko nic, gdy się widzi, jak wiele ma w sobie miłości do zwierząt, które traktuje o niebo lepiej niż ludzi. Bardzo polecam!

ckkarolka pisze:Skomentuję jeszcze może lecznicę, a dokładniej doktora Steinhoffa, do którego zostałam skierowana przez ww lecznicę w celu dokonania badań i formalności przy wyrobieniu kotom paszportów...nawet, gdy lekarz miał czas , jak sam mówił,(bo najpierw zadzwoniłam, gdy miał pacjenta) gdy o cokolwiek pytałam odpowiadał "z łaską", nierzeczowo, na moje liczne pytania szczegółowe odpowiadał zawsze to samo, nie uzyskałam nawet odpowiedzi ile konkretnie uwzględniając WSZYSTKIE koszty kosztuje jeden paszport...w końcu mając dwa koty, to ok 150-200zł od kota, o których panu doktorowi się "niewyraźnie powiedziało" to jest znacząca różnica!! miałam wrażenie, że mnie zbywa, w ogóle nie wzbudził we mnie zaufania ! zarówno w pierwszym, drugim, jak i trzecim telefonie...


04.2009 CatDeluxe pisze:Bardzo polecam gabinet Łukasza Stienhoffa na ulicy Prostej. Mój starszy kot był tam kastrowany i szczepiony, a później leczony ze świerzbowca w uszach wraz z młodszym, od którego się zaraził. Pracujący tam lekarze naprawdę bardzo przykładają się do swojej pracy, od razu widać, że kochają zwierzęta. Ceny niewygórowane, po wizycie z dwoma kotami policzono mi tylko za jednego, mimo że nawet nie pomyślałam żeby prosić o zniżkę. OBCIĘCIE PAZURÓW GRATIS :wink:
Obrazek Obrazek

wpoldotrzeciej

 
Posty: 82
Od: Pt kwi 18, 2008 9:08
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post » Pon paź 27, 2008 14:56

Kielce

Kari125 pisze:Ma ktoś opinię co do TYGRYSA prowadzonego też na ślichowicach?


Sterylizowalam kotke .
Moje wrazenia pozytywne .

ckkarolka pisze:jeśli chodzi o "Tygrysa"...koleżanka chodzi tam z bokserkiem i sobie chwali ;)
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Nie lis 23, 2008 0:43

Kielce

mieszkam na Ślichowicach, jednak nie chodzę tam z moimi kotami do weterynarzy...
ja wybrałam dr. Świerczyńską ;) i jestem baaardzo zadowolona...doskonale zna moje koty i zdarzyło się jej lepiej pamiętać o szczepieniu jednego z nich niż mnie, nie zaglądając w jego kartotekę ;p

Co do "Pandy"...byłam tam kilka razy, bo najbliżej (zaledwie dwa bloki;) ), jednak "wróciłam" na ul. Kozią... jednak
dlaczego? Pani Świerczyńskiej moje koty się nie boją - zwłaszcza starszy ;)
a tak konkretniej pisząc, w "Pandzie" jest prowadzona rzetelna dokumentacja komputerowa, a gdy tego potrzebowałam, uzyskałam na prawdę duuużą pomoc w uzyskaniu informacji o procesie wyrabiania paszportów kociastym ;) świetnie też doktor poradził sobie za przerośniętymi pazurkami u mojej żółwiczki ;) nie bacząc na to, iż ona wbiła mu jeden z nich pod paznokieć < ale mi było wstyd! ;/ >...nie obyło się więc bez krwi :(
minusem jest dla mnie fakt, że lecznica działa popołudniami;)i jakoś, "to nie to" ;)ale moja ocena jest pozytywna ;)

Bomba pisze:Swierczynska??? W zyciu nie zapomne jak chciala spieprzyć operacje /sterylke/ Bombie . Chciala tylko przeciac jajowody!!

ckkarolka

 
Posty: 20
Od: Nie sty 29, 2006 10:15
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon kwi 27, 2009 21:25

Kielce

Lecznica dla Zwierząt "Cztery Łapy"
lek. wet. Bartłomiej Kabała
os. Na Stoku 51h
25-437 Kielce
tel: (41) 362 88 50

Pan Bartek to najlpszy specjalista POLECAM!!
poza tym ma fajne podejscie do zwierzakow

angelekk

 
Posty: 9
Od: Pon kwi 27, 2009 20:51

Post » Pon kwi 27, 2009 22:01

Kielce

Ja nie jestem zadowolona z gabinetu weterynaryjnego "Pupil" na Pomorskiej. Mojego kotka operowała "dziewuszka" ubrana i zachowująca się raczej jak rozkapryszona małolata, niż lekarz. Gdy po podaniu zastrzyków zwymiotował, wytarła stół jedynie papierowym ręcznikiem, niczym go nie zdezynfekowała (i po zabiegu położyła go na tej zanieczyszczonej ceracie). Cały czas niezbyt elegancko coś dogadywała, typu "wykastrowany kot musi jeść specjalną karmę, bo inaczej umrze i przyjdzie pani do mnie z pretensjami" albo "proszę pilnować kota po narkozie, bo jak sobie coś zrobi, to potem jest na weterynarza". Najgorsze było to, jak skwitowała moje słowa, że nie mogłabym być wetem, bo nie mogę znieść widoku cierpienia zwierząt- "e tam, do wszystkiego można się przyzwyczaić"... Bez przerwy rajdała przez komórkę i umawiała się z kimś na piwo... Mam tylko nadzieję, że podczas zabiegu miała założone rękawiczki, a wcześniej umyła ręce... Skasowała mnie 10zł za obcięcie pazurów, do tego gdy mój kicio już spał i nie robił problemów! Zawróciła mnie z drzwi żeby pobrać tą kolosalną kwotę, mimo że miałam w rękach transporter ze źle czującym się kotem! TRAGEDIA! Nigdy więcej!

CatDeluxe

 
Posty: 57
Od: Pon lut 09, 2009 21:15
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt mar 12, 2010 21:23 Re: KIELCE i świętokrzyskie

Kielce

zgodzę się z mambą
Specjalistyczna Lecznica Małych Zwierząt "BASTET" z ul. Barytowej 19 na Podkarczówce, jest jak dla mnie najlepszą lecznicą!
Pani doktor Małgorzata Adamska, to lekarz wysoko wyspecjalizowany w chorobach kotów. Zresztą koty, to jej pasja. A ludzie z pasją, oddaja się jej bez reszty!
Natomiast Pan doktor Wojciech Adamski ubóstwia psy. I ta troska o każdego pacjenta daje sie wyczuć juz przy pierwszej wizycie.
Jak dotąd jako właściciel ich pacjentów, nie miałam większych problemów ze zdrowiem moich podopiecznych.
Nawet w niedzielę, kiedy to była mi potrzebna natychmiastowa pomoc lekarska, nie odmówili mi. Wręcz otworzyli gabinet i przyjeli mnie tak jak w kazdy normalny dzień ich pracy.
Za to i za wiele więcej dziekuję im!!

Polecam!!!
a adres, godziny otwarcie znajdziecie tutaj:
http://bastet.go3.pl/kontakt.html

majkam

 
Posty: 8
Od: Pon lut 19, 2007 15:16

Post » Czw mar 24, 2011 7:01 Re: KIELCE i świętokrzyskie

Odświeżam wątek: poszukuję dobrego weta, fajnie jakby miał przyzwoite ceny :) Na Dewońskiej był kiedyś Tygrys, całkiem dobra lecznica ale został zlikwidowany. Mam maine coona od niedawna i chciałabym żeby małą obejrzał lekarz :)
Obrazek

http://adena.net.pl/
NAJTAŃSZE BIURO RACHUNKOWE W POLSCE
ZDALNA WSPÓŁPRACA
ZADZWOŃ !!! SPRAWDŹ CENĘ DLA SWOJEJ FIRMY

Tola

 
Posty: 484
Od: Pt lis 24, 2006 16:00
Lokalizacja: Kielce

Post » Pon paź 10, 2011 17:50 SANDOMIERZ

Sandomierz

Witam! Chciałam polecić Wszystkim posiadaczom zwierzaków, w tym naszych kociaków :kitty: - bardzo dobrego lekarza P. Dominika Sałatę, który przyjmuje w gabinecie przy ul. Żółkiewskiego 9 w Sandomierzu.Bardzo skrupulatny w diagnostyce, z cudownym podejściem do zwierzaków i ich właścicieli.Uczciwy,dokładny i bezinteresownie uczynny. Nie odmawia pomocy, nie pozoruje leczenia, nie wszystko robi za pieniądze i dla pieniędzy. Z otwartością i uwagą wysłuchuje opinii oraz spostrzeżeń właścicieli czerpiąc z nich wiedzę często niezbędną w diagnostyce i leczeniu.Jest bardzo dobrym człowiekiem i lekarzem.W Sandomierzu - jedyny godny polecenia i zaufania. :kotek: :cat3: :catmilk:
Obrazek

elag.

 
Posty: 1194
Od: Pt wrz 16, 2011 19:27
Lokalizacja: S-rz

Post » Śro lis 02, 2011 9:53 Re: SANDOMIERZ

elag. pisze:Sandomierz

Witam! Chciałam polecić Wszystkim posiadaczom zwierzaków, w tym naszych kociaków :kitty: - bardzo dobrego lekarza P. Dominika Sałatę, który przyjmuje w gabinecie przy ul. Żółkiewskiego 9 w Sandomierzu.Bardzo skrupulatny w diagnostyce, z cudownym podejściem do zwierzaków i ich właścicieli.Uczciwy,dokładny i bezinteresownie uczynny. Nie odmawia pomocy, nie pozoruje leczenia, nie wszystko robi za pieniądze i dla pieniędzy. Z otwartością i uwagą wysłuchuje opinii oraz spostrzeżeń właścicieli czerpiąc z nich wiedzę często niezbędną w diagnostyce i leczeniu.Jest bardzo dobrym człowiekiem i lekarzem.W Sandomierzu - jedyny godny polecenia i zaufania. :kotek: :cat3: :catmilk:

No akurat nie polecam.Znam z opowiadań ludzi, którzy zajmują się zwierzętami.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro lis 02, 2011 20:29 Re: KIELCE i świętokrzyskie

Ok. można się nie zgadzać, ale ze słyszenia 8O ...zawsze znajdą się niezadowoleni. W Sandomierzu mając duże rozeznanie w leczeniu swoich zwierzaków...nie poleciłabym nikogo innego, ale trzeba mieć na uwadze możliwości (brak usg, rtg..). Wiem, że odsyła na badania do najlepszych jeśli trzeba.Na pewno nie pozoruje leczenia.
Obrazek

elag.

 
Posty: 1194
Od: Pt wrz 16, 2011 19:27
Lokalizacja: S-rz

Post » Śro lis 23, 2011 20:46 Re: KIELCE i świętokrzyskie

elag. pisze:Ok. można się nie zgadzać, ale ze słyszenia 8O ...zawsze znajdą się niezadowoleni. W Sandomierzu mając duże rozeznanie w leczeniu swoich zwierzaków...nie poleciłabym nikogo innego, ale trzeba mieć na uwadze możliwości (brak usg, rtg..). Wiem, że odsyła na badania do najlepszych jeśli trzeba.Na pewno nie pozoruje leczenia.

Piszę na podstawie opinii osób, które zajmują się od lat bezdomnymi zwierzętami, nie tylko swoimi. Mają ogromne doświadczenie.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 27, 2012 19:52 Re: KIELCE i świętokrzyskie

Busko Zdrój

Gabinet weterynaryjny ANIMAL
ul.Plac Targowy 3A 28-100 Busko - Zdrój
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9:00 - 13:00 i 14:00 - 18:00
sob.: 9:00 - 12:00
Telefony kontaktowe:
694354601, 693237644

Super gabinet,ludzie z pasją do tego co robią.polecam.

paulaaa502

 
Posty: 9
Od: Pon lut 27, 2012 19:44

Post » Wto lut 28, 2012 14:03 Re: KIELCE i świętokrzyskie

paulaaa502 pisze:Busko Zdrój

Gabinet weterynaryjny ANIMAL
ul.Plac Targowy 3A 28-100 Busko - Zdrój
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9:00 - 13:00 i 14:00 - 18:00
sob.: 9:00 - 12:00
Telefony kontaktowe:
694354601, 693237644

Super gabinet,ludzie z pasją do tego co robią.polecam.

Paulaaa502, założyłaś inny wątek na forum Koty - gdzie piszesz, że Twoja kotka została wysterylizowana, a nie była wcześniej zaszczepiona. Czy to w tym gabinecie pracują weterynarze opiekujący się Twoją kotką?
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości