KIELCE i świętokrzyskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro mar 14, 2012 17:09 Re: KIELCE i świętokrzyskie

ewar pisze:Piszę na podstawie opinii osób, które zajmują się od lat bezdomnymi zwierzętami, nie tylko swoimi. Mają ogromne doświadczenie.


Ja za to znam wiele osób, którym Doktor nie odmówił pomocy nawet jeśli chodziło o bezdomne...Też mam wielu znajomych, którzy za to potwierdzą moją opinię.Lekarzy ze Stalowej Woli znam, przynajmniej z jednej kliniki i wiem, że są świetni i napisałam o nich w woj. podkarpackim. Jeśli jednak chodzi o Sandomierz (!) to na mocy własnych doświadczeń mogę polecić tylko Dr. Sałatę
Obrazek

elag.

 
Posty: 1194
Od: Pt wrz 16, 2011 19:27
Lokalizacja: S-rz

Post » Czw lis 08, 2012 7:58 Re: KIELCE i świętokrzyskie

To kto Twoim zdaniem ewar jest godny polecenia?

lenka*

Avatar użytkownika
 
Posty: 1038
Od: Wto lip 31, 2012 17:58

Post » Nie lut 03, 2013 19:32 Re: KIELCE i świętokrzyskie

Zna ktoś kielecką przychodnię „Świętokrzyskie Centrum Weterynarii” na ul. ks. P Ściegiennego 81/1???
Ciekawa jestem opinii (i cen).

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5836
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Pt lut 22, 2013 18:48 Re: KIELCE i świętokrzyskie

A czy macie jakiegoś zaufanego weterynarza w Ostrowcu Świętokrzyskim ? :)

katia29

 
Posty: 1
Od: Pon lut 18, 2013 21:45

Post » Sob lut 23, 2013 22:43 Re: KIELCE i świętokrzyskie

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

W Ostrowcu Świętokrzyskim TYLKO Dr. Michał Minda. Adres Nałkowskiej, ale tak na prawdę to skrzyżowanie Dąbrowskiej z Konopnicką. Jeśli czegoś nie wie - ma "jaja" odesłać do innego specjalisty.

STASZÓW
W okolicy polecam jeszcze dr. Huberta Srokę w Staszowie.

viris

 
Posty: 729
Od: Nie cze 01, 2008 19:26

Post » Pon cze 10, 2013 13:30 Re: KIELCE i świętokrzyskie

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Polecam lecznicę dr. Michała Metyka. Świetny specjalista, z podejściem do zwierząt! :) Moja babcia leczy tam kociaka i jest zadowolona.

KIELCE
Gabinet Weterynaryjny "Drob-Wet" przy ul. Piekoszowskiej 291. Duży zespół lekarzy i nie zdzierają. Na razie robiłam tu nich szczepienia, ale jakby działo się coś poważnego, to bez zastanowienia do nich idę. Na www.drob-wet.pl można zobaczyć jak to wygląda :)

Kociara87

 
Posty: 2
Od: Pon cze 10, 2013 13:24

Post » Sob cze 21, 2014 16:09 Re: KIELCE i świętokrzyskie

A ja polecam gabinet weterynaryjny PUPIL w Kielcach na Zagórskiej 69. Bardzo miło i profesjonalnie. Gabinet jest całodobowy. Ostatnio zdejmowali kamień nazębny mojemu kocurowi + pełne badanie krwi i moczu. Czasami mają promocję na określone zabiegi. Trzeba patrzyć na stronie. Dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Z racji przewlekłych chorób moich kotów "przerobiłam" kilka gabinetów i ten jest naprawdę godny polecenia. Dodatkowo Pani weterynarz też "zakocona" ;)

twoj_pupil

 
Posty: 7
Od: Sob cze 21, 2014 9:28

Post » Sob cze 28, 2014 23:54 Re: KIELCE i świętokrzyskie

Agneska pisze:
paulaaa502 pisze:Busko Zdrój

Gabinet weterynaryjny ANIMAL
ul.Plac Targowy 3A 28-100 Busko - Zdrój
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 9:00 - 13:00 i 14:00 - 18:00
sob.: 9:00 - 12:00
Telefony kontaktowe:
694354601, 693237644

Super gabinet,ludzie z pasją do tego co robią.polecam.

Paulaaa502, założyłaś inny wątek na forum Koty - gdzie piszesz, że Twoja kotka została wysterylizowana, a nie była wcześniej zaszczepiona. Czy to w tym gabinecie pracują weterynarze opiekujący się Twoją kotką?



podrzucę wątek, w tym konkretnym gabinecie leczę wszystkie moje stwory. Nie przeczę,nieco drogo jest czasem ale warto. Weci cudowni, znają moją menażerię od samego początku, moje zwierzaki ich kochają i w czasie badań nie szarpią, nie gryzą dają ze sobą robić wszystko... A o szczepieniach pamiętają lepiej niż ja sama co wyznaje ze wstydem...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Sob sty 10, 2015 20:28 Re: KIELCE i świętokrzyskie

Ja polecam gabinet weterynaryjny http://www.weterynarzkielcepupil.pl. Czynne całodobowo i świetne podejście do zwierząt :201461 .

marta44

 
Posty: 1
Od: Sob sty 10, 2015 20:23

Post » Śro mar 18, 2015 18:42 Re: KIELCE i świętokrzyskie

Leczyłam moje kotki w Czterech Łapach. Było dobrze i drogo. Ale kiedy moja Gala odeszła po złym leczeniu znalazłam inny gabinet. Teraz wiem,że dobrze trafiłam. KAJTEK przy ul.Klonowej25. Dr Joanna Kopacz i dr Krystian Bożym sympatyczni, wrażliwi ,z mądrym i serdecznym podejściem do zwierzaków. W ramach wizyty -USG, ceny bardzo przystępne. Kotka miała zapalenie pęcherza,dziś za kontrolne badanie kotki z USG i za szczepienie purevaxem zapłaciłam 55złotych. Za samo USG w Czterech Łapach wołają 40złotych i trzeba się umawiać.KAJTEK.to jest gabinet, w którym będę leczyć swojego zwierzaczka. Bardzo polecam!

wenagala

 
Posty: 1
Od: Sob sty 03, 2015 18:34

Post » Wto kwi 14, 2015 14:15 Re: KIELCE i świętokrzyskie

KIELCE

Chciałabym dorzucić od siebie info o fajnym gabinecie P. Bilskich na ul Skalistej. Widze, ze nie jest zbyt znany, lokalizacja nie jest mocnym plusem bo na pozór ciezko ich znaleźć. Sama meszkam na osiedlu obok i niespecjalnie byłam zorientowana, ze takowy mam po sąsiedzku ale polecila mi go kolezanka. Gab. prowadzi mlode małżeństwo ale wiedze mają imponującą (wiecej mialam do czynienia z Pania dr i w zakresie porad nt kotów ogromny plus!) Bardzo ważne, ze nie zdzierają nad wyraz duzych kwot pieniędzy. Bardzo polecam.

Agnieszkasko

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Wto sie 19, 2014 11:15

Post » Wto sie 02, 2016 15:28 Re: SANDOMIERZ

ewar pisze:
elag. pisze:Sandomierz

Witam! Chciałam polecić Wszystkim posiadaczom zwierzaków, w tym naszych kociaków :kitty: - bardzo dobrego lekarza P. Dominika Sałatę, który przyjmuje w gabinecie przy ul. Żółkiewskiego 9 w Sandomierzu.Bardzo skrupulatny w diagnostyce, z cudownym podejściem do zwierzaków i ich właścicieli.Uczciwy,dokładny i bezinteresownie uczynny. Nie odmawia pomocy, nie pozoruje leczenia, nie wszystko robi za pieniądze i dla pieniędzy. Z otwartością i uwagą wysłuchuje opinii oraz spostrzeżeń właścicieli czerpiąc z nich wiedzę często niezbędną w diagnostyce i leczeniu.Jest bardzo dobrym człowiekiem i lekarzem.W Sandomierzu - jedyny godny polecenia i zaufania. :kotek: :cat3: :catmilk:

No akurat nie polecam.Znam z opowiadań ludzi, którzy zajmują się zwierzętami.


Także byłabym ostrożna, z resztą jak w przypadku wszystkich gabinetów w Sandomierzu. Mam akurat rozeznanie bo korzystałam z usług wszystkich.
Obrazek

mishka23

 
Posty: 19
Od: Pon sie 01, 2016 22:59

Post » Pt wrz 25, 2020 16:16 Re: KIELCE i świętokrzyskie

Kielce
Przychodnia Weterynaryjna Bilscy

http://www.przychodniawet.pl
J. Kochanowskiego 9
25-384 Kielce
698 123 815

Serdecznie polecam przychodnia prowadzona przez małżeństwo. Wet szczególnie lubi koty... Ogólnie nastawieni na pomaganie zwierzakom pełen profesjonalizm

nutek91

 
Posty: 90
Od: Pt sie 28, 2020 18:28

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości