SZCZECIN i zachodniopomorskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon mar 09, 2015 12:10 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Ja polecam pogotowie weterynaryjne Szczecin, czynne 24 godziny na dobę!Dołączam link http://www.favore.pl/326862_weterynarz-szczecin-24h-calodobowa-lecznica-zachodniopomorskie.html

galos

 
Posty: 3
Od: Pon mar 02, 2015 10:54

Post » Pon wrz 21, 2015 18:03 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Leczę kociarnię u Państwa Brzeskich na Mierzynie. Jednak ostatnio na zabieg chirurgiczny (polip/guz w tylnych w nozdrzach) przekierowali mnie do lecznicy na Chopina, do p. Cichockiego. I tak stwierdzam/opiniuję- p. Cichocki jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i ma naprawdę dużą empatię. "Przejął" się naszą kotką, ale zapewne każdym pacjentem tak przejmuje się.
Pomógł nam podjąć trudną decyzję z eutanazją, przyjął nas "nagle" bez kolejki dosłownie po 3 minutach ( a w poczekalni było sporo ludzi), skracając tym samym męki nas wszystkich. Doskonale wiedział co znaczy każda minuta w takiej sytuacji, bardzo mnie to poruszyło. Bardzo wysoka empatia.

chemica

 
Posty: 208
Od: Czw lis 29, 2007 8:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie paź 04, 2015 15:37 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Zdecydowanie odradzam Andrzeja Gańskiego z lecznicy Amicus na Bat. Chłopskich. Przemądrzały, niemiły ani dla zwierząt ani dla ludzi ! Trafiłam do niego dwa razy. Za pierwszym razem mimo moich protestów "wyszarpał" kota z klatki, bo przecież on wie lepiej bo się zna... Nie było takiej potrzeby, kot był grzeczny i spokojnie pozwoliłby się wyjąć właścicielowi bez konieczności używania siły. Zestresowany zwierzak za "miłe traktowanie" odwdzięczył się doktorowi porządnym ugryzieniem. Drugim razem nie było wyjścia, kotek z cukrzycą słabnie, trzeba jak najszybciej zacząć podawać insulinę a tylko dr Gański w gabinecie... wizyta zapowiedziana telefonicznie. Niedziela, kłopot z dostaniem insuliny w aptekach, w piątej aptece się udało. Pędzę z kotem do weta pełna nadziei... Pan dr 15min przed końcem pracy gabinetu gotowy do wyjścia, opryskliwym tonem oświadcza, że nie ma mowy, już kota nie przyjmie. Żadne tłumaczenia nie pomagają, nawet nie chce rozmawiać... Trzeciego razu na pewno nie będzie.

kociowo

 
Posty: 1
Od: Nie paź 04, 2015 15:06

Post » Pt gru 16, 2016 13:26 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Widzę, że ostatnio nikt nie dodał nic nowego w temacie, a ja jestem bardzo zainteresowana adresem dobrego, w przyzwoitej cenie, weta w Szczecinie. Od niedawna tu mieszkam i nie jestem zorientowana, a moja koteczka ma problem z dziąsłami. Czy ktoś może mi pomóc w poszukiwaniach?

Artegato

Avatar użytkownika
 
Posty: 325
Od: Wto mar 03, 2009 21:46
Lokalizacja: ostatnio Szczecin, czasami las niedaleko Drawna

Post » Pon gru 19, 2016 12:07 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Nikt nic? Szkoda....

Artegato

Avatar użytkownika
 
Posty: 325
Od: Wto mar 03, 2009 21:46
Lokalizacja: ostatnio Szczecin, czasami las niedaleko Drawna

Post » Pon sty 09, 2017 10:53 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Mogę spróbować polecić, gabinet VetMedic na Przyjaciół Żołnierza. http://www.vetmedic.szczecin.pl/ Co prawda z kotem tam nie byłem, ale leczyłem psa. Lekarz wydaje się być dobrym specjalistą, jednak nie jest najtańszy.

Dain

 
Posty: 4
Od: Pon sty 09, 2017 9:34

Post » Nie sty 22, 2017 19:49 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

A dobry weterynarz na Prawobrzeżu (Bukowe)? Taki, który kota się nie boi i da radę podać tabletkę, czy pobrać krew kotu agresywnemu - takiemu, który wrzeszczy, gryzie, drapie, pluje, syczy - gdy tylko "obcy" człowiek się zbliża. Zresztą już sam gabinet wywołuje taką reakcję - kot z transportera wyciągnąć się nie da, z ręcznika wyplątuje się za każdym razem i w ogóle czujnie śledzi każdy ruch weterynarza, by w odpowiedniej chwili atakować.

tulpenik

 
Posty: 5
Od: Wto mar 23, 2010 18:08
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro mar 22, 2017 2:42 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Polecam klinike Pepiaka na os Slonecznym .Doktor Kozdras ratowal mojego wowczas 16lwtniego psa z takim poswieceniem ze lezal na podlodze kiedy pies dostal padaczki leczyl psa tak dobrze ze dozyl 18lat.Doktor Pepiak w przypadku bardzo skaplikowanej genwtycznej choroby mojego kota nawet kiedy nie wiedzial juz jak mu pomoc powiedzial ze sie nie podda i wysylal wyniki kota do jakiwgos zwiazku profesorow weterynari.A doktor Marlena nie pamietam nazwiska kobieta o wyhatkowym sercc i podejsciu do zwierzat szczwgonuie bezdomnych.W klinice jest jeszcze przemila pani ktora pracuje w sklepiku .Lecze tam moje zwierzaki od 14lat nigdy mnie nie zawiedli choc ceny maja dosc wysokie.

Lea23

 
Posty: 109
Od: Nie cze 19, 2011 15:17

Post » Wto lip 25, 2017 17:12 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie w Łobzie / Resku wysterylizować kotkę, oraz jaka (orientacyjnie) jest to cena?

Luna_s20

 
Posty: 1
Od: Wto lip 25, 2017 17:07

Post » Pon lis 13, 2017 9:58 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Wet tani i dobry - bo niestety moje finanse są w opłakanym stanie - na prawym brzegu?
Słyszałam że na Łukasiewicza są dobrzy wetowie, małżeństwo, ale dla mnie (z klucza) za daleko, zwłaszcza że nie mam samochodu.
Ktoś coś?

Verbeia

Avatar użytkownika
 
Posty: 95
Od: Nie lis 12, 2017 18:43

Post » Śro lis 15, 2017 19:32 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Pojechałam na Łukasińskiego ostatecznie, polecam bardzo. Mimo to szukam kogoś na prawym brzegu bo dla mnie za daleko.

Verbeia

Avatar użytkownika
 
Posty: 95
Od: Nie lis 12, 2017 18:43

Post » Śro gru 27, 2017 14:24 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Dorzuce sie z namiarem na Lubieszyn, http://mojalecznicalubieszyn.pl/
Korzystalismy wielokrotnie, milo, profesjonalnie i skutecznie.
Jezdzilismy ze Szczecina - lewobrzeza, warto bylo.

FuterNiemyty

 
Posty: 3472
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Sob cze 09, 2018 11:38 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Od ponad 5 lat leczę swoje koty u Państwa Brzeskich na Mierzynie. Tylko im ufam. Tłumy na poczekalni ( średnio czeka się 3h żeby wejść) mówią same za siebie. Ludzie opowiadają niesamowite historie o pracy tych weterynarzy. Weterynarze są bardzo empatyczni, delikatni w stosunku do zwierząt, bardzo dokładni, nie naciagają na miliony badań, dzielą leki, dzielą pasty w strzykawki, tak, że nie trzeba kupować całej tuby za 50 zał (np. Calopet). U nich zawsze czujemy się dobrze i jakbyśmy byli dla nich najważniejsi. Myślę, że dotyczy to wszystkich. Ceny są wg mnie niskie.Zawsze mam pełne zaufanie, że dobrze zdiagnozują a ja nie zbankrutuję.

chemica

 
Posty: 208
Od: Czw lis 29, 2007 8:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 09, 2018 11:42 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

W listopadzie 2017 mój zaufany weterynarz p. Marcin Brzeski nie mógł operować przez ponad m-ąc i musiałam skorzystać z usług innego weta chirurga. Jestem bardzo zadowolona z p. Halkiewicza w Pałacyku na ul. Jarogniewa. Przeprowadził u małego kotka ważącego 700g operację zespolenia kości udowej gwoździem. Kotek przeżył narkozę ( mistrzostwo), kość zrosła się idealnie ( mistrzostwo). Nie sądziłam, że ludzie dłonie są w stanie tak małe kości połączyć gwoździem. Widziałam zdjęcia rtg, i to ostatnie -zrośnięta kość-do dzisiaj mam przed oczami-wszystko RÓWNIUTKO zrośnięte, żadnego przesunięcia. Po prostu szok!!! Na pewno świadczy ta operacja o b. dużych umiejętnościach p. Halkiewicza. Polecam.

chemica

 
Posty: 208
Od: Czw lis 29, 2007 8:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 09, 2018 11:47 Re: SZCZECIN i zachodniopomorskie

Musiałam niedawno w święta skorzystać (lecznica jako jedyna otwarta) z lecznicy na W. Polskiego w Szczecinie.Kiedyś miałam traumę z wizyty tam na cito, ale sytuacja zmusiła mnie by znowu tam pojechać, aby kot jednak został nawodniony i przetrwał "jako tako" do rana do wizyty u mojego weta. Pracują tam nowe 2 młode panie weterynarz , fajnie zajęły się kociakiem, szczegółowo wypytywały, były mile, byłam zadowolona. Jednak stara kadra stamtąd pozostawia wiele do życzenia i generalnie omijam szerokim łukiem.

chemica

 
Posty: 208
Od: Czw lis 29, 2007 8:32
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości