LUBLIN i Lubelszczyzna

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro gru 05, 2012 22:57 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Dermatolog - Dorota Pomorska

Dodano opinię
viewtopic.php?p=126074#p126074
N/K
Obrazek

Karolka

 
Posty: 4518
Od: Nie kwi 03, 2005 22:23
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon sty 21, 2013 9:25 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

LUBARTÓW

Jakies opinie o klinice malych zwierzat w Lubartowie kolo Lidla? czy warto chodzic tam z kotkiem? jedna znajoma polecala mi kinike w Lublinie przy zwiazkowej ale tam i drozej i dalej, dlatego jesli klinika w Lubartowie jest ok wolalbym tutaj chodzic z kotkiem.

Kasia D. 25.01.2013 pisze:
Warto :)
Obie panie doktor bardzo sie przykładają do pracy, pełna diagnostyka- niemal od ręki.
No i ceny przystępne.


Kasia D. 25.01.2013 pisze:Walec, ze sterylką możesz spokojnie isć do Lubartowskiej Przychodni Małych Zwierząt, tam właśnie koło Lidla.
I dr. Magda i dr. Ola wycinają świetnie.
Cięłam tam i suki i kocice. Rownież wiejskie, takie do wypuszczenia przy budzie i w stodole.
Nigdy nic się złego nie działo...

walec1980

 
Posty: 9
Od: Pon sty 21, 2013 9:05

Post » Pt sty 25, 2013 0:54 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

No to fajnie nie trzeba będzie jeździć do Lublina. Jak pisałem wcześniej kotkę przygarnąłem niedawno i narazie zaszczepiłem i odrobaczyłem w klinice przy związkowej nie mając świadomości że ma raczej złe opinie. Kotka narazie jest młoda 3-4 miesiące powiedziała pani doktor patrząc na zęby, ale nie o tym chciałem pisać. Niewielkimi krokami zbliża się czas sterylizacji kotki i chciałbym wybrać do tego dobrego lekarza, nie wiem jak skomplikowany jest to zabieg ale wolałbym mieć pewność że oddaję kotka w pewne ręce. Z tego co przeczytałem ludzie polecają klinikę na głębokiej w lublinie ale część postów jest z przed kliku lat, jak to wygląda teraz? jaką klinikę wybrać(jakiego konkretnie lekarza) - chodzi mi konkretnie o sterylizację, bo z bardziej błahymi sprawami będę prawdopodobnie chodził na miejscu w lubartowie.
Pozdrawiam

walec1980

 
Posty: 9
Od: Pon sty 21, 2013 9:05

Post » Pon mar 11, 2013 22:12 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Możecie polecić jakiegoś dobrego weta, który zajmie się moim kocurem u którego wykryto SUK?

MaggLbn

 
Posty: 47
Od: Śro lis 16, 2011 11:08
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw mar 14, 2013 7:53 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Łuków

lek. wet Aneta Oklińska
Lecznica Mamut

Z całego serca polecam tę wetkę!-gdy jeszcze pracowała w mojej mejscowości, starałam się zawsze do niej trafić, a nie do właścicielki lecznicy!
Mądra, dobra i umiejąca sobie radzić doskonale z róznymi problemami-nie stroni od sugestii właściciela, słucha uważnie i dopytuje innych wetów w razie watpliwości-nie uważa się za alfę i omegę.
Przesympatyczna, nie zdziera!!!!!
Zazdroszczę tym, którzy teraz mogą skorzystać z jej usług!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon lip 29, 2013 19:07 Re: LUBLIN

Ja również z całego serca polecam lekarzy z kliniki na Głębokej. Dr Dorota Różańska, Dr Marcin Garbal, Dr Jacek Kutrzeba - fantastyczni specjaliści i ludzie. Na pewno nie bedą "wciskać wałków" jeśli nie będą czegoś pewni i skonsultują z kolegą po fachu - słowa Dr Jacka Kutrzeby ;-) I właśnie w tym tkwi wielkość człowieka, a lekarza tym bardziej.
Obrazek
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los" Oscar Wilde

Yasmin0444

 
Posty: 19
Od: Pon mar 18, 2013 19:02

Post » Wto lip 30, 2013 9:30 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

No ja akurat wymienionych Panów Doktorów znam właśnie z "wciskania wałków"...
Między innymi próbowano zniechęcić moją znajomą przed wykonaniem zabiegu chirurgicznego (w innej lecznicy) u jej suki (nowotwór) wmawiając, że:
1. suka ma chore serce i zabiegu nie przeżyje (tak, wykonano "odpowiednie" badanie za kilkadziesiąt złotych),
2. "tego się nie rusza"
3. a w ogóle to "nic tutaj nie ma" - po badaniu palpacyjnym...

Suka przed zabiegiem w innej lecznicy została ponownie zbadana, zabieg wykonano, przeżyła i ma się świetnie.

Ja natomiast w trakcie rozmowy o jednym z moich kotów z niewydolnością nerek usłyszałam, że "kroplówki podskórne nic nie dają" (kot był wtedy od półtora roku na takich kroplówkach) a jako jedyne i właściwe działanie sugerowano mi wprowadzenie diety typu renal (Royal Canin oczywiście, do nabycia w lecznicy) oraz preparatu ipakitine.
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Pon wrz 16, 2013 11:33 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

CHEŁM

Polecam pana dr. Romana Olesia (Parkowa 7a), nie polecam Lecznicy przy Browarnej (tam, gdzie mieści się inspektorat Wet.). Szczegóły dla chętnych :)
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon paź 14, 2013 15:44 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Kochani moja kotka ma okolo roku i choc tego sie boje nadszedl najwyzszy czas na sterylizacje kotki, bo biedna meczy sie jak przychodzi rujka. Niby to wbrew naturze i ciagle sie wahalem ale chyba wiecej szkody mozna zrobic kotce nie robiac zabiegu niz robiac, wiec z ciezkim sercem decyzja zapadla ze bedzie zabieg. Prosze poleccie kogos najlepszego do wykonania sterylki w okolicach Lublina. Duzo czytalem pochlebnych opinii o klinice na glebokiej, czy to w tym momencie najlepszy wybor, czy cos sie zmienilo na rynku lubelskich klinik ostatnimi czasy?Jesli warto zrobic zabieg u nich to po prostu zdac sie na nich czy szukac konkretnego weterynarza u nich w klinice do zabiegu, ktory zrobi to najlepiej?. Kotka aktualnie ma rujke i jak skonczy chce sie wreszcie za to zabrac :(

walec1980

 
Posty: 9
Od: Pon sty 21, 2013 9:05

Post » Pon paź 14, 2013 15:53 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Decyzja o sterylce to najlepsza decyzja, jaką może podjąć "właściciel" kotki. To nie jest wbrew naturze i żadnej szkody nie wyrządza się kotce tym zabiegiem, zaś unikając go, można ją poważnie skrzywdzić, nawet doprowadzić do śmierci (ropomacicze).
Jeżeli chodzi o sterylkę, polecam dra Rafała Rzezaka z Lecznicy Chiron-Wet na ul. Szmaragdowej oraz dr Anetę Koczmarę z Gabinetu na ul. Wierzbowej na Bronowicach. Oboje są bardzo dobrymi chirurgami. Z lekarzami na Głębokiej nie miałam do czynienia, może ktoś się wypowie.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon paź 14, 2013 19:04 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

walec1980 pisze:Kochani moja kotka ma okolo roku i choc tego sie boje nadszedl najwyzszy czas na sterylizacje kotki,


Walec, już pytałeś o weta i pisałam, ze jeśli jesteś z LLB to idź do przychodni koło Lidla.
Dr. Magda Plewińska pięknie robi sterylki i wszelkie inne zabiegi chirurgiczne.
Możesz powiedzieć, ze p.Kasia z fundacji poleciła Ci :)
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Pon paź 14, 2013 20:09 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Ja również polecam dr Rafała Rzezaka z Chiron-Wetu. Sterylizował/kastrował mi już 3 koty i wszystko pięknie, szwy delikatne, bez komplikacji. Nie to co z moją kotką, którą sterylizował mi wcześniej kto inny.

maueczarne

 
Posty: 2936
Od: Pon sie 17, 2009 13:45
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto paź 15, 2013 13:52 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Kasiu co do kliniki w LLB to mam pewne obawy, dlatego szukam alternatywy. Najlepiej bylo by to zrobic na miejscu zeby nie obciazac kotki dodatkowo transportem. Osobiscie nigdy tam nie bylem ale slyszalem o nieudanym zabiegu kastracji pewnego pieska :oops: wiec daje to do myslenia - bylo to bodajzea 1,5 roku temu. Niestety nie wiem dokladnie kto robil ten zabieg i czy wtedy pracowala juz tam polecana przez Ciebie pani Magda. Zdaje sobie sprawe, ze to chyba nie jest jakis mega skomplikowany zabieg ale mimo wszystko wolalbym wybrac kogos naprawde dobrego, bo kotka to juz czlonek rodziny a nie tylko zwierze :D

walec1980

 
Posty: 9
Od: Pon sty 21, 2013 9:05

Post » Wto paź 15, 2013 19:53 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Ja również polecam na sterylkę dr Rafała Rzezaka z Chironwetu na Szmaragdowej. Robi sterylki perfekcyjnie, malutkie cięcie. Nigdy nie było komplikacji, a wysyłam do niego wielu moich znajomych. Koty zadowolone i właściciele też. :D
Obrazek

Karolka

 
Posty: 4518
Od: Nie kwi 03, 2005 22:23
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro paź 16, 2013 8:09 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Nie ma wetów perfekcyjnych w 100%
Moja sunia, po sterylce u dr. Rzezaka, nie trzyma moczu i gdzie się połozy tam zostawia plamę...
Inne suki nie.

Zawsze jest ryzyko. Niestety.
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości