LUBLIN i Lubelszczyzna

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lis 05, 2016 15:50 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Ale czy tego Dr. Lukasz Majcher znasz ze słyszenia czy ktoś z Twoich znajomych tam zaglądał. Mozesz coś więcej na jego temat. A jak z cennikiem, moze cos wiesz?

iwap2

 
Posty: 2
Od: Pt lis 04, 2016 21:41

Post » Sob lis 05, 2016 21:58 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Cały Lublin go poleca. Jeśli jesteś na facebooku, zapisz się na grupę Lublin dla zwierząt czy Lubelscy weterynarze. Większość poleci Ci Specjalwet, a szczególnie tego dr. Mój wet to Rafał Rzezak. W Specjalwecie też bywały dwa z moich kotów, u tej drugiej lekarki, dr Popiel. Nie byłam do końca zadowolona, ale chodziło o inne sprawy, niż chirurgia. Cennik - jak u każdego weta, jest drogo.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon lis 07, 2016 13:42 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

iwap2 pisze:Ale czy tego Dr. Lukasz Majcher znasz ze słyszenia czy ktoś z Twoich znajomych tam zaglądał. Mozesz coś więcej na jego temat. A jak z cennikiem, moze cos wiesz?


to nasz lekarz rodzinny :D
tak jak pisałam wcześniej dokładny, wyjaśni wszystko co z kotem robi, podpowie, przesympatyczny, mam do niego zaufanie
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Pt lis 11, 2016 9:58 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

iwap2 pisze:Witam!
Może ktos mógłby mi polecić dobrego lekarza w lublinie, który zajmuje się operacją kręgosłupa o kotów. Moja kicia ma niespełna rok a już problem ze zwężonym kręgosłupem (klinowate zwężenie przestrzeni miedzykręgowej). To zwężenie powoduje ucisk i malutka ma problem z chodzeniem juz nie wspomnę o tym ze przestała się bawić, skakać, tylko lezy. Jestem zrozpaczona, kiedy patrzę na nią. Z czasem jak będzie rosła, to bol bedzie się nasilać. PILNIE potrzebuję kosultaci z dobrym lekarzem, który moze coś paradzi a nie zaszkodzi. Nawet nie wiem czy powinnam się zgłosić do chirurga czy ortopedy. POMÓZCIE!!!


Pojedź na konsultację do Asante i porozmawiaj z doktorem Wysokińskim:
http://asante-lublin.vet/lekarze/

Jeśli w ogóle będzie można coś z tym zrobić to raczej tylko u niego.
OUT OF ORDER Obrazek

pixie65

 
Posty: 17842
Od: Czw paź 20, 2005 9:53

Post » Czw gru 15, 2016 18:23 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Katia K. pisze:
martaffe pisze:Polećcie mi proszę jakiegoś dobrego weta w Lublinie, który nie zabije mnie ceną. Dodatkowo chętnie dowiem się ile powinna kosztować np. morfologia itp.

A do kogo chodziłaś do tej pory? Coś się z kotką dzieje czy chcesz morfologię zrobić profilaktycznie? Niestety, takie usługi kosztują. Jeśli jesteś na facebooku, zapisz się do grupy Lublin dla zwierząt, w niej zapytaj o ceny, zawsze to więcej ludzi, żeby podpowiedzieć.


Chodziłam do Krzysztofa Walczaka na Dziesiątej, ale odrobaczał kotkę zbyt małą ilością leku i co chwilę miała robale. Już myslałam, że tak ma, albo tak koty mają, aż kto inny dał dwie dawki leku w odstępie miesiąca i po robakach. Morfologię chciałam zrobić, bo kicia obsikiwała mojej mamie łóżko a wyczytałam, że prawdopodobnie są to problemy z pęcherzem, a nie co zwykle słyszałam - wredny charakter :/ Poszłam do Marcina Nogala, na Mickiewicza - teorię o pęcherzu trochę obśmiał, stwierdził, że pewnie coś ją zezłościło, ale uparłam się na badanie moczu. Wyszło złe, stan zapalny i jakieś białko, czy coś. Dostała leki - przeszło jak ręką odjął, nie obsikuje nic.
Jak na razie, moje wrażenia dosyć średnie, nadal szukam, najlepiej kogoś w miarę blisko Dziesiątej, bo jeżdżenie z nią autobusem, to masakra... A teraz nie załatwia się od dwóch dni :( Eh...

martaffe

 
Posty: 49
Od: Pon lut 22, 2016 14:36

Post » Pt gru 16, 2016 18:29 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Dr Nogal chyba specjalizuje się w gadach i zdaje się - gryzoniach. Tutaj pomógł, ale raczej na dłuższą metę nie trzeba się go trzymać, jeżeli chodzi o koty, po prostu nie specjalizuje się w tym. Tego drugiego nie znam, ale coś kojarzę, że jedna mocno udzielająca się w lubelskich grupach na fb pani nie polecała go. Ogólnie na Dziesiątej zbyt dużych możliwości nie masz. Najbliżej Bronowice. Wierzbowa, gabinet NOE, ale tu są różne opinie. Chyba przeważają jednak dobre. Na Puchacza, na tzw. alejkach ma malutki gabinecik dr Monika Kozińska (bodajże tak się nazywa), zna się na kotach, ale nie ma sprzętu, więc często kieruje gdzie indziej. Ja mieszkam na Bronowicach, ale jeżdżę na Czuby, był kiedyś LSM, jak pisałam wcześniej - też Specjalwet na Felinie. Bywa, że jeżdżę autobusem, choć też nie jest to najprzyjemniejsze doświadczenie, ale co zrobić, jak trzeba, to trzeba?
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro gru 28, 2016 17:27 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Katia K. pisze:Dr Nogal chyba specjalizuje się w gadach i zdaje się - gryzoniach. Tutaj pomógł, ale raczej na dłuższą metę nie trzeba się go trzymać, jeżeli chodzi o koty, po prostu nie specjalizuje się w tym. Tego drugiego nie znam, ale coś kojarzę, że jedna mocno udzielająca się w lubelskich grupach na fb pani nie polecała go. Ogólnie na Dziesiątej zbyt dużych możliwości nie masz. Najbliżej Bronowice. Wierzbowa, gabinet NOE, ale tu są różne opinie. Chyba przeważają jednak dobre. Na Puchacza, na tzw. alejkach ma malutki gabinecik dr Monika Kozińska (bodajże tak się nazywa), zna się na kotach, ale nie ma sprzętu, więc często kieruje gdzie indziej. Ja mieszkam na Bronowicach, ale jeżdżę na Czuby, był kiedyś LSM, jak pisałam wcześniej - też Specjalwet na Felinie. Bywa, że jeżdżę autobusem, choć też nie jest to najprzyjemniejsze doświadczenie, ale co zrobić, jak trzeba, to trzeba?


Właśnie wybieram się do NOE bo kicia znowu leje na łóżko... :( Już mnie to załamuje :/ Specialwet trochę mnie przeraża cenami, chociaż w sumie, może to moje wyobrażenie? U Nogala ostatnio też za dotknięcie kota (miał zatwardzenie, sama to wiedziałam i powiedziałam) dałam 40 zł. Wydaje mi się, że to sporo za takie nic. No nie ważne, trochę jestem już wkurzona brakiem auta i dobrego weta, gdzieś blisko. Zobaczymy co w NOE. A Ty gdzie jeździsz?

martaffe

 
Posty: 49
Od: Pon lut 22, 2016 14:36

Post » Pon sty 09, 2017 15:48 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Dłuższą chwilę nie było mnie na forum.
Ja jeżdżę do Rafała Rzezaka do Chiron-wetu na Szmaragdowej. Byłam parę razy w Specjalwecie. NOE też zahaczyłam parę razy, ale nigdy z czymś poważniejszym.
Napisz, jak wizyta i czy dr Aneta pomogła.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw maja 04, 2017 22:22 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Hej!
Obecnie moja kicia leczona jest w NOE. Podoba mi się bardzo, ale ceny są dość zaporowe jak na mój bardzo kiepski budżet... :/ Ostatnio poszło prawie 300 zł. Pani doktor zleca dużo badań, co jest i super, bo diagnozuje dokładnie i ciężkie dla mej kieszeni. Za antybiogram jutro mam zapłacić 70 zł + pobranie moczu z pęcherza + głupi jaś = ma wyjść jakieś 130 zł. No i do tego leki. Gdyby nie kasa, to bym nawet nie pisnęła i cieszyła się, że znalazłam fajnego lekarza. Jeśli ktoś nie ma problemów finansowych to polecam bardzo, przynajmniej do tej pory.

martaffe

 
Posty: 49
Od: Pon lut 22, 2016 14:36

Post » Czw maja 25, 2017 6:52 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Kochani witajcie, mam pytanie, czy wiecie może gdzie obecne przyjmuje dr Rafał Rzezak? Nie widzę go na stronie Chiron-Wetu więc chyba tam już nie przyjmuje. Chciałabym się udać do niego na konsultację, wczoraj dowiedziałam się, że moja 17-letnia kicia ma włokniakomięsaka :(

Z góry dziękuję za informację.
People who love cats have some of the biggest hearts around.

Susan Easterly

catwwoman81

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Od: Nie wrz 20, 2015 16:10

Post » Czw maja 25, 2017 7:34 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Piszę Ci wiadomość.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw maja 25, 2017 13:02 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Ja też bym się chętnie dowiedziała, gdzie przeniósł się R. Rzezak ... Tylko dlaczego jest to tak tajna informacja, że i tu, i na FB udzielana jest wyłącznie w pw 8O ?
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5566
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw maja 25, 2017 14:10 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

W nieciekawych okolicznościach opuścił Chirona. Od lutego przyjmował w gabinecie koleżanki. Otwiera swój gabinet, ale miał jakieś trudności. Mówił o "po świętach", później o początku maja, ale jeszcze dwa tygodnie temu nic nie było, być może teraz już działa, ja się tymczasowo przeniosłam do kogoś innego. Jeśli ktoś chce się z nim umówić, mogę podzielić się numerem, który nie jest publiczny.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon cze 05, 2017 6:24 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

Czy ktoś wie ile kosztuje wizyta u dr Balickiego na Jana Sawy?

mmfirlej

 
Posty: 18
Od: Pt maja 05, 2017 8:12

Post » Pon cze 05, 2017 7:06 Re: LUBLIN i Lubelszczyzna

W grupie Lublin dla zwierząt na fejsbuku kilka dni temu ktoś pytał o niego, pojawiła się kwota 60-80 zł.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

leki dla <3 sercowców <3 do oddania

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12373
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości