KATOWICE i śląskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lis 10, 2018 23:08 Re: KATOWICE i śląskie

Przejrzyj wątek, może masz w pobliżu którąś z polecanych lecznic.
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34184
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Nie lis 11, 2018 8:38 Re: KATOWICE i śląskie

TerryFox pisze:PILNIE !!! poszukuje sprawdzonego weterynarza w wojewodztwie slaskim, z dobrym podejsciem i "mozliwosciami" diagnostycznymi. To bedzie juz moj trzeci wet a czasu malo...

Watek do przypadku: viewtopic.php?f=1&t=187501&p=12091048#p12091048


ale Śląsk to duzy obszar, napisz bardziej konkretnie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 11, 2018 10:02 Re: KATOWICE i śląskie

Mieszkam w Zabrzu, ale dojazd jdo innego miasta jestem w stanie ogarnac. Zalezy mi na ogarnietym specjaliscie ktory bedzie potrafilpostawic diagnoze zamiast upierac sie przy leczeniu objawowym.

TerryFox

 
Posty: 158
Od: Śro sie 31, 2016 11:41
Lokalizacja: Zabrze

Post » Nie lis 11, 2018 10:22 Re: KATOWICE i śląskie

Lek. Wet. Katarzyna Wojtyczka. Jest z Katowic. W razie potrzeby w dsyła na badania do specjalistów. Ale do kupy ogarnia ich opinie i dobiera leczenie. Gorąco polecam. Gabinet Bonifacy i Pankracy.
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Nie lis 11, 2018 11:02 Re: KATOWICE i śląskie

TerryFox pisze:Mieszkam w Zabrzu, ale dojazd jdo innego miasta jestem w stanie ogarnac. Zalezy mi na ogarnietym specjaliscie ktory bedzie potrafilpostawic diagnoze zamiast upierac sie przy leczeniu objawowym.


Szymański z Tychów jest dobry i w razie czego ma szpital gdzie kot moze zostać na obserwacji
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 11, 2018 12:18 Re: KATOWICE i śląskie

mir.ka pisze:
TerryFox pisze:Mieszkam w Zabrzu, ale dojazd jdo innego miasta jestem w stanie ogarnac. Zalezy mi na ogarnietym specjaliscie ktory bedzie potrafilpostawic diagnoze zamiast upierac sie przy leczeniu objawowym.


Szymański z Tychów jest dobry i w razie czego ma szpital gdzie kot moze zostać na obserwacji

Potwierdzam :) i polecam.
Sama tam lecz swoje koty od lat :)

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie wrz 29, 2019 14:28 Re: KATOWICE i śląskie

Poszukuję dobrej lecznicy ONKOLOGICZNEJ - najchętniej Katowice, Tychy.

U mojej koteńki podczas rutynowych badań stwierdzono chłoniaka. Potrzebuję pilnie skonsultować diagnozę i określić rokowania. Idealnie byłoby gdyby lekarze tam pracujący przedstawili nam racjonalne argumenty za i przeciw chemioterapii.

Będę wdzięczna za każdą pomoc. Jesteśmy zdruzgotani diagnozą, bo koteńka nie ma absolutnie żadnych objawów i spadło to na nas całkowicie nieoczekiwanie.

joanna_i_koty

 
Posty: 3
Od: Nie wrz 29, 2019 14:17

Post » Nie wrz 29, 2019 19:53 Re: KATOWICE i śląskie

joanna_i_koty pisze:Poszukuję dobrej lecznicy ONKOLOGICZNEJ - najchętniej Katowice, Tychy.

U mojej koteńki podczas rutynowych badań stwierdzono chłoniaka. Potrzebuję pilnie skonsultować diagnozę i określić rokowania. Idealnie byłoby gdyby lekarze tam pracujący przedstawili nam racjonalne argumenty za i przeciw chemioterapii.

Będę wdzięczna za każdą pomoc. Jesteśmy zdruzgotani diagnozą, bo koteńka nie ma absolutnie żadnych objawów i spadło to na nas całkowicie nieoczekiwanie.


Spróbuj tutaj :
Partyzantów 5a , Myślenice
tel 12 274 41 30, 695 937 228
Tam na pewno są lekarze mający doświadczenia w leczeniu i diagnozowaniu zwierząt onkologicznych , wiele razy czytalam ich artykuły

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Pon wrz 30, 2019 8:04 Re: KATOWICE i śląskie

aistionnelle pisze:
joanna_i_koty pisze:Poszukuję dobrej lecznicy ONKOLOGICZNEJ - najchętniej Katowice, Tychy.

U mojej koteńki podczas rutynowych badań stwierdzono chłoniaka. Potrzebuję pilnie skonsultować diagnozę i określić rokowania. Idealnie byłoby gdyby lekarze tam pracujący przedstawili nam racjonalne argumenty za i przeciw chemioterapii.

Będę wdzięczna za każdą pomoc. Jesteśmy zdruzgotani diagnozą, bo koteńka nie ma absolutnie żadnych objawów i spadło to na nas całkowicie nieoczekiwanie.


Spróbuj tutaj :
Partyzantów 5a , Myślenice
tel 12 274 41 30, 695 937 228
Tam na pewno są lekarze mający doświadczenia w leczeniu i diagnozowaniu zwierząt onkologicznych , wiele razy czytalam ich artykuły


Aistionnelle, dziękuję. Tak, Myślenice są na pewno świetnym wyborem. Szukając informacji o chłoniaku, trafiłam na wiele ich artykułów. Jednak to trochę daleko od nas - 100 km w jedną stronę. Jeśli nie znajdziemy dobrego onkologa bliżej, pewnie pojedziemy do Myślenic, ale na jednorazową diagnostykę. Dalsze leczenie i tak będzie musiało odbywać się na miejscu, bo nie wyobrażam sobie męczyć Sissi w samochodzie na takiej trasie, zwłaszcza po ewentualnej chemioterapii.

joanna_i_koty

 
Posty: 3
Od: Nie wrz 29, 2019 14:17

Post » Pon wrz 30, 2019 9:30 Re: KATOWICE i śląskie

Tak , myślałam o konsultacji, bo nie sposób wozić chorego kota 200 km
No właśnie ja również czytałam i pomyślałam o dr Skiersinis- z tego co znajduje sie na co w sierści piszczy wygląda na bardzo kompetentną i doświadczoną w leczeniu chłoniaków osobę.
Ale zapytaj, może faktycznie gdzieś bliżej siebie znajdziesz odpowiedniego lekarza

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Pon wrz 30, 2019 23:14 Re: KATOWICE i śląskie

Onkovet Gliwice
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 01, 2019 11:15 Re: KATOWICE i śląskie

fili pisze:Onkovet Gliwice


Dziękuję Fili :)
Poczytałam ich stronę, opinie w necie i umówiłam się na jutro.

joanna_i_koty

 
Posty: 3
Od: Nie wrz 29, 2019 14:17

Post » Wto lis 05, 2019 19:35 Re: KATOWICE i śląskie

Szukam weta z Gliwic lub okolic, konkretnego i myślącego
ktoś,coś ??

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lis 22, 2019 17:03 Re: KATOWICE i śląskie

Do jakiego przypadku szukasz. Korzystam z kilku z Zabrza, Gliwic i Rybnika.

Alusia3

 
Posty: 182
Od: Nie wrz 26, 2010 20:44

Post » Pt lis 22, 2019 17:06 Re: KATOWICE i śląskie

Alusia3 pisze:Do jakiego przypadku szukasz. Korzystam z kilku z Zabrza, Gliwic i Rybnika.


znajomi mają dwa koty , starsze
ich wetka nagle znknęła

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości