KATOWICE i śląskie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lip 16, 2008 13:17

Wodzisław Śląski

polecam tutaj pana Maurycego Mosińskiego.Profesjonalizm pełną gębą,moje kotki za nim przepadają.Zawsze zadaję mnóstwo pytań i zawsze otrzymuję na nie wiarygodne i profesjonalne odpowiedzi.Nie faszeruje zwierząt lekami-ma wiele sprawdzonych "domowych" sposobów leczenia.
m0i pisze:Polecam pana Mosińskiego.
W sumie w rodzinie leczy nam od wielu lat już 4 koty i 2 psy. Świetne (ludzkie) podejście i do zwierząt, i do ich właścicieli.
Ale potrafi też być stanowczy - sam mimowolnie słyszałem jak opierniczał właściciela za nieprawidłową dietę psa jak i niestosowanie się do lekarskich zaleceń.

Bez problemu udziela porad telefonicznie, krótko i rzeczowo.

Z naszych kotów to na koncie ma 2 sterylki, 1 kastrację - nigdy żadnych problemów pozabiegowych nie było.

08.2010 EwKo pisze:Polecam, jako i przedmówcy :ok: Od lat leczy nasze świnki morskie, koty i psy.
Pełny wykaz usług (na przestrzeni lat widać ciągłe wzbogacanie oferty): http://www.animals-vet.pl/ .

08.2010 RokiEda pisze:Również polecam p.Mosińskiego u którego leczę swoje zwierzaki ja i wiele moich znajomych.Wszyscy są zadowoleni i bardzo sobie chwalą tego lekarza.
Natomiast wiele narzekań słyszę na temat p.Oliwier Sobika,sama kiedyś leczyłam u niego psa mam blisko ale teraz już bym nie poszła,zmienił się na gorsze.Słyszę to też od znajomych którzy do niego zawitali i niestety nie są zadowoleni wolą jechać dalej byle nie do tego pana.



Nie polecam Oliwier Sobik(Biertułtowy,Rybnik)-nie będę dokładnie opisywała co zrobił z moim psem bo zaraz mi się ciśnienie podnosi.Cięgnie kasę-kastracja owczarka wyniosła nas prawie 400zł(okazało się że była niepotrzebna a pies był reproduktorem).Kasa,kasa i jeszcze raz kasa!!!

BLUEPARADISE

 
Posty: 1089
Od: Pon maja 26, 2008 19:38

Post » Pt lip 18, 2008 16:42

Żory

GABINET WETERYNArYJNY
lek.wet Marzena Kuchta
specjalista chorób psów i kotów
ul.wodzisławska 39

tel. 0601479602

zuleczka

 
Posty: 29
Od: Czw lis 09, 2006 15:07

Post » Sob lip 26, 2008 0:00

Zabrze

KaLciA pisze:A czy ktoś może polecić mi dobrego weta z Zabrza ? Bardzo prosze o wypowiedzenie sie. Ja od siebie dodam, ze lecznica dla zwierzat na ul. Szczesc Boze wydaje sie byc bardzo profesjonalna. Poszlam tam po paste na odrobaczenie mojego malucha. Fakt, ze spedzilam tam zaledwie 20 min., jednak atmosfera wydala mi sie tam bardzo przyjazna, wszyscy bardzo mili i cierpliwi, a intuicja mowi mi ze tam jest OK :)


W Zabrzu bardzo dobra jest Pani Młynarska -koty ;) z » Młynarscy Małgorzata i Piotr S.C. Lecznica dla Zwierząt
Zabrze, ul. Wolności 402 dodam ,ze kolejki sa spore :wink: ale na miejscu mozna zrobic rtg , badania szczególowe krwi itd
tel. 032 370 10 72

06.2009 anulka111 pisze:potwierdzam dr Młynarska jest super i dobrze wyposażony maja gabinet , mimo kolejek do nich kazdego pacjenta ogladaja dokladnie i nie ma znaczenia ,czy rasowy , czy nie :))) mojego kociaka wylecyzla szybko i skutecznie z paskudnej biegunki, potrafi tez wyjasnić coś jesli trzeba opiekunowi i robią tylko te badania , ktore sa konieczne :))) jestme bardoz zadowolona :)))

10.2009 unerro pisze:Polecam!
Dodam jeszcze, że od niedawna przenieśli się do profesjonalnej kliniki, na ul. Kochanowskiego 16, na Wolności nie ma już laboratorium. W nowym miejscu jest całodobowa pomoc, przyjmują normalnie od 8 do 20, a po 20 jest dyżur. Ceny naprawdę przystępne - mój kicuch dostał 3 zastrzyki, miał USG i analizę moczu (na miejscu) - 65 zł. Myślałam,że będzie drożej.

05.2010 anulka111 pisze:Klinika na Kochanowskiego 16 nr telefonu 322711133 -dalej jestem zadowolona, badania robią te ,ktore uważaja za niezbędne.Wszystko dokładnie tłumaczą i zwracają uwagę na co trzeba u kota uważać w dalszym leczeniu ,czy obserwacji. Klinika bardzo dobrze wypozażona.

08.2010 Hypnotize pisze:Chcialam tylko dodac ze Młynarscy przyjmuja w swojej klinice na Kochanowskiego. Lecznica na Wolności zostala juz tylko do szczepien i niegroźnych przypadków.

A samą klinike polecam. Zreszta samych weterynarzey polecam. Szczególnie Pana Piotra. Leczy od dawna moje psy. Teraz bedzie leczył rownież kota :)

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101805
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon lip 28, 2008 8:06

Zabrze

Z czystym sumieniem dodaję Przychodnię Weterynaryjną w Zabrzu przy ulicy Lipowej 10 (dzielnica Mikulczyce) - tel 032/274 21 23
Przyjmują tam:
1) lek. wet. Andrzej Jarzębowski, tel. 0605 661 954
2) lek. wet. Dorota Kapłon, tel. 0503 976 936
3) lek. wet. Bartłomiej Mika, tel. 0509 523 483
Przychodnia posiada laboratorium, RTG, USG i EKG
Można tam również kupić dobrą suchą karmę i akcesoria kocio-psie.
Przychodnia jest czynna:
pn.-pt. 9,00 - 19,00
sob. 9,00 - 14,00

mar9

Avatar użytkownika
 
Posty: 13971
Od: Wto mar 22, 2005 14:47
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro sie 06, 2008 15:02

DĄBROWA GÓRNICZA - zdecydowanie polecam

Przychodnia Weterynaryjna S.C.
Andrzej Kuciński, Jarosław Merta, Jacek Wolski

Kosmonautów 6; 41-303 Dąbrowa Górnicza (obok liceum plastycznego)
tel./fax (032) 260-28-21

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 09:00-20:00,
sobota: 09:00-14:00,
niedziela: 12:00-13:00

Profesjonaliści w każdym calu. Ceny rozsądne. Miła obsługa. Leczymy nasze zwierzaki już od lat w tej przychodni.

Leri pisze:Również polecam. Do tej lecznicy chodzę już od 14 lat .Lekarze mają serce dla zwierząt,a cena leczenia nie jest wyśrubowana .


BarbaraF pisze:popieram, mają też gabinet na ulicy Łukasińskiego (od jakiegoś czasu z sala operacyjną, kiedyś była tylko na Kosmonautów)


aniol94 pisze:także polecam, leczę tam swojego psa od ok. 2 lat wg. mnie najlepszy weterynarz w okolicy Będzina


04.2009 agussia5 pisze:Jeśli mogę skomentować ta pochwałę: otóż ta lecznica jest, moim zdaniem, beznadziejna, znam tych lekarzy od lat, leczyłam kiedyś tam moje koty które już odeszły. Miałam kilkanaście przypadków po wizycie w tej lecznicy złej diagnozy, otóż kilka lat temu może nie będe przytaczać wszystkich przykładów ale jeden który bardzo mnie boli do tej pory.....mąż mój obecny jadąc do katowic trasa zauważył porzuconego kociaka przy drodze maleństwo miało może z 1 miesiąc ledwie widział na oczy.... :cry: przywiózł go do mnie i poszliśmy właśnie do w/w lecznicy Pan Dr Andrzej Kuciński spojrzał na kotka i stwierdził (nie robiąc żadnych badań- podstawa zmierzenie temperatury) koci katar po czym zaaplikował kotu leczenie w zastrzykach na tą chorobę, na następny dzień było tylko gorzej nie wróciłam tam pojechałam do Sosnowca do Dr Kozielskiego zmierzył kotu temperaturę, osłuchał go okazało się że kociak ma zapalenie płuc....ostrzegł mnie że za późno przyjechałam że każdy dzień jest bezcenny dla takiego maleństwa zaaplikował zastrzyki na zapalenie płuc i dał 50% szans, cała noc karmiłam go strzykawką, ryczałam nad tym maleństwem niestety kociak byl za słaby i umarł nad ranem.....dlatego zaprzysięgłam sobie że będę ostrzegać przed ta pseudo kliniką dla zwierząt!! Oczywiście po całej sprawie wróciłam do Dr Kucińskiego i przy jego pacjentach na wymyślałam mu co o nim sądzę i jakim jest lekarzem, po mojej wizycie wszyscy jak stali na poczekalni wyszli z tej lecznicy.


06.2009 monia_k pisze:Polecam oddział na Kosmonautów. Lekarz i młoda lekarka delikatna dla zwierząt. Nie biora drogo a widać,że są fachowi.

froggy

 
Posty: 1478
Od: Pt sie 01, 2008 14:17
Lokalizacja: Będzin (woj.śląskie)

Post » Pt sie 15, 2008 17:15

RUDA ŚLĄSKA - KOCHŁOWICE

Polecam lecznicę przy Rynku w Kochłowicach, dokładne namiary:
ul. Żymły 39
tel. (032) 248-61-91

Przychodnia czynna w godzinach:
Poniedziałek-piątek: 9:00-20:00
Sobota: 9:00-13:00
Niedziela: 9:00-12:00
Święta: 9:00-11:00

Możliwość pomocy po godzinach pracy:
tel. 791 087 923

Przyjmują dwie Panie wet., obie bardzo sympatyczne i pomocne.
BARBARA SLAPKA
SABINA WIENCEK
Bez problemu dostałam preferencyjne ceny na leczenie, sterylizację i szczepienie bezdomniaczka.
Przy moich zwierzakach ceny też są znośne, często za sama poradę czy zaświadczenie nie płacę nic...

Miła odmiana po doświadczeniach z lecznicy w Katowicach-Ligocie na ul. Mazurskiej, gdzie za byle pierdołę trzeba słono płacić!
andadriel pisze:Podpisuję sie obiema rękoma pod tym poleceniem. Obydwie lekarki to po prostu rewelacja. Od wielu lat tam leczę moje koty oraz dzikie - dokarmiane. Obydwie to dla zwierząt "ciotki" i tak podchodzą do każdego zwierzaka. Znajomy siedział tam z kotką kilka dni pod kroplówkami a ponieważ kotka była przygarnięta ze schroniska to opłata była naprawdę symboliczna. Wiem że one same maja w lecznicy na dzień dzisiejszy około 30 kotków znalezionych i podrzuconych. Zawsze pełne zaangażowania i chęci pomocy. Nieraz je tez ściągałam do dzikich i nigdy nie było żadnego problemu. Przychodnia bardzo dobrze wyposażona, wykonują zabiegi chirurgiczne. Jak dla mnie i moich znajomych wszystko jak najbardziej NAJ, NAJ.

No cóż jestem tu nowa i jeszcze do końca nie rozgryzłam jak to działa :lol:

04.2009 menius pisze:47-710 Ruda Śląska-Kochłowice
ul. Żymły 39
tel. (032) 248-61-91
Lek. Weterynarii SABINA WIENCEK
NIE POLECAM

Widocznie nie czyta ulotek w preparatach , ponieważ mój pies dostał preparat przeciwko kleszczom ,który NIE MOŻE (!) być używany na kotach.
Lekarz bardzo dobrze wiedziała ,że mój kot i pies śpią razem ..
Podała EXSPOT (Pittman- Moore Ltd.); płyn dla psów, substancja czynna Inne zawierające permetrynę również nie nadają się dla kotów, wręcz powodują ich śmierć.. tak jak to było w moim przypadku ;(

11.2009 czarnadora pisze:Kochłowice mają najwspanialsze wetki pod słońcem!!!..mój Demon i 4 koty..są bardzo zadowolone z wizyt.Każda choroba trafnie zdiagnozowana i wyleczona.Atmosfera w gabinecie i poświecenie PAŃ pełne uznania..pozdrawiam i polecam!!Oczywiście chodzi o gabinet w RYNKU przy ul Żymły :ok:
Obrazek

Ania_J

 
Posty: 302
Od: Wto paź 23, 2007 22:41
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw wrz 04, 2008 15:29

RUDA ŚLĄSKA- GODULA

Dr. Adam Morawiecki, najlepszy wet jakiego do tej pory poznałam, wyleczył już kilka psów, które inni weci chcieli uspać...

Patsi pisze:Zgadzam się z tą opinią :D


02.2009 pradela pisze:A'propos lecznicy dr Morawieckiego - bardzo dobry wet. Natomiast jego "zastępca"... próbował elektryczną golarką ogolić kotu łapę do pobrania krwi. Trwale mnie to zniechęciło.

Macho

 
Posty: 953
Od: Sob gru 02, 2006 17:07
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post » Sob wrz 06, 2008 17:35

GLIWICE

Z pełnym przekonaniem polecem przychodnię weterynaryjną Schneider i Czingon
adres:
44-103, Gliwice, gen. Sikorskiego 61

Z Panią Doktor Schneider kontakt mam od kilku lat. Najpierw prowadziła mojego wziętego ze schroniska psa z rozpoznaniem guza wątroby. Umiejętnie dobrała dietę, suplementy i leki. Dzięki temu psica, która miała życ 1-2 miesiące żyła ponad rok. Z zachudzonego szkieletora zmieniła się w piękną, pogodną sukę. Pani Doktor zawsze była pod telefonem, udzielała rad gdy cokolwiek się działo, była nawet wizyta domowa jak trzeba było. DOkonała mistrzowskiej sztuki usunięcia gruczolakoraka sutka tej suce przy braku mozliwości podania narkozy i mocniejszego znieczulenia - zaawansowany wiek i silna arytmia serca. pani doktor udało się to, psica żyła po tym zabiegu i szybko wróciła do formy dobrej
Obecnie pani doktor prowadzi mojego kota Teodora. Zawsze traktuje pacjenta indywidualnie, stara się znaleźć jakieś dobre aspekty, jest życzliwa. Wszystko tłumaczy właścicielowi, potrafi każdą rzecz powiedzieć zrozumiale. Bardzo też szanuję za to, że ciągle pogłębia wiedzę, sprawdza, szuka nowych sposobów jeśli coś jest trudne.
Mój Tedek pojechał do niej na początku jako niezbyt pięknie pachnąca, wychudzona i biedna kupka zasmarkanego kociego nieszczęścia. Pani Doktor potraktowała tego pacjenta z pełną życzliwością, widać, że bardzo lubi zwierzęta. Wiedząc, że mieliśmy wielkie problemy finansowe potrafiła zniżyć opłatę za wizyty.

Gabinet jest super wyposazony. Jest USG, rentgen. Jest aparat służący do analizy krwi i moczu. Potrafią na miejscu za pomocą tego kombajnu natychmiast uzyskać ważne wyniki. Możliwość różnych znieczuleń.

Jest bardzo miła dla zwierząt. Ciekawski Teodor zwiedza sobie gabinet i zazwyczaj załapuje się na poczęstunek.
Polecam szczerze.
12.2010 myszorek40 pisze:Akurat! ani miła ani fachowa , przez 4 m-ce nie wyleczyła mojego kota a jeszcze oszukała w wynikach że jest zdrowy co było nie prawdę . nie umiała wyleczyĆ to mogła powiedzieć a nie kłamać i narażać kota na śmierć . RADZIŁA BYM SIĘ ZASTANOWIĆ PRZED ODWIEDZINAMI W TEJ LECZNICY !!!!!!!

Ewaa6

 
Posty: 11202
Od: Sob paź 30, 2004 14:37
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon wrz 08, 2008 21:02

Świętochłowice

Polecam dr.Romana Kulpę,nie wiem czy przyjmuje jeszcze w Katowicach ale wiem,że przyjmuje w Świętochłowicach(Chropaczów)ul.Łagiewnicka53,tel.całodobowy:501-420-026.Bardzo dobry i tani lekarz,nie mówiąc o tym,że uprzejmy i że chętnie wszystko tłumaczy
:)

Emilka pisze:NIE POLECAM!!!!! ZDECYDOWANIE.

Na pozor mily pan,rzeczywiscie tani,ale.... nazywam go lekarzem od robienia zastrzykow. Kiedys przyszlam do niego moja suka ze zraniona lapa. To pies po przejsciach,lagodny ale reaguje panika na stresujace sytuacje. Gdy doktor chcial dotknac lapy,pies zaczal sie wyrywac,pan odmowil badania oskarzajac mnie,ze nie radze sobie z wlasnym psem.
Nawet jej nie dotknal. Dziwnym trafem inni lekarze nie boja sie mojego psa i badaja go bez problemu,owszem jest to klopotliwe,ale wystarczy pewny uchwyt i pies jest nieruchomy.
Jak dla mnie slaby weterynarz,dobry to on moze jest w wypisywaniu recept,ale nie w bezposrednich kontaktach ze zwierzetami.

02.2011 cellerka pisze:Zdecydowanie nie polecam dr Kulpy z Przychodni przy Łagiewnickiej. Nieuprzejmy, spieszy się albo go nie ma bo się spóźnia. Nie ma żadnego sprzętu do diagnostyki. Taki doktor od sprzedawania tabletek na robaki i szczepień na wściekliznę ale nic więcej nie może zaproponować.
Rozpaczliwie szukam jednookiego,pręguska-Koksika...

Shishka

 
Posty: 702
Od: Nie sty 27, 2008 14:22
Lokalizacja: Chorzów

Post » Sob wrz 13, 2008 9:54

CHORZÓW

Polecam dr Padykułę z Lecznicy Weterynaryjnej w Chorzowie starym.Człowiek ma podejście do zwierzaków i widać że wie co robi.
Do człowieka też ma podejście ;) Wszystko wytłumaczy i jeszcze po skonczonym badaniu przed samym wyjsciem bardzo milo sie zegna ze zwierzakiem.Pozostawia po sobie bardzo mile wrazenie i nie bardzo spustoszoną kieszeń :)

malutka_8

 
Posty: 700
Od: Pon sie 04, 2008 9:04
Lokalizacja: Świętochłowice

Post » Nie lis 02, 2008 14:28

Tychy

Lecznica Fauna na ul. Żwakowskiej na "Merino" ludzie z Tychow beda wiedziec. BArdzo kompetentny wet miły i nie zdzierający skóry z człowieka za wizyte. Polecam zaróno włąścicieli psów jak i kotów.
Cinnamoncat pisze:Lecznica w lipcu została przeniesiona. Nie jest na "Merino", ale jest dalej na żwakowskiej (to bardzo długa ulica). Znajduje się teraz koło kościoła na sublach :)
Lecznicę oczywiście bardzo polecam :D Weterynarze mają podejście do zwierząt i są bardzo mili 8)

Justa&Zwierzaki pisze:Ja też polecam tę własnie lecznice , są nie tylko wspaniałymi lekarzami ale też wspaniałymi ludzmi , tylko w tym roku uratawli życie kilkunastu moich i bezdomnych zwierząt , a jak jest stan cięzki to potrafia przyjechać nawet do domu nie zależnie od pory dnia lub nocy .
Polecam :P

Korciaczki pisze:Tak, Fauna w Tychach jest najlepsza:)
Nie raz ratowali życie ziwerzakom, którym w innych lecznicach proponowali uśpienie...

12.2010 caldien pisze:Dali mojemu 17letniemu kocurkowi dodatkowy rok aktywnego życia:) Są bardzo mili, mają podejście do zwierząt, nie popędzają, odpowiadają na dodatkowe pytania... Polecam!
Obrazek

graynew

 
Posty: 168
Od: Sob sty 21, 2006 11:17
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lis 24, 2008 21:50

BĘDZIN

Przychodnia Dla Zwierząt Alaskan
Tel.(032) 761-40-91
Fax: (032) 761-40-91
marsz. Piłsudskiego 83; 42-500 Będzin

poniedziałek-piątek: 09:00-19:00,
sobota: 10:00-15:00,
niedziela: 11:00-13:00

u niego leczę kota, na razie bez zastrzeżeń


stanowczo odradzam
dr. Krzysztof Federowicz
w Będzinie ul. Jagiełły 1

pies kulał na jedną łapę, więc z nim poszliśmy do weta, weterynarz kazał psu nie biegać, a jeśli będzie biegał kazał przywiązać psa do kaloryfera (!)
nie powiedział co mu jest, znajoma mamy poleciła weterynarza na kosmonautów, okazało się że pies ma młodzieńcze zapalenie stawów.

koleżanka ze swoim psem też poszła do niego bo pies miał katar, a on zdiagnozował nosówkę, przepisał jakieś leki dla ludzi z Aids, oczywiście koleżanka poszła do innego weterynarza i okazało się że ma tylko przeziębienie :/

aniol94

 
Posty: 1
Od: Sob wrz 27, 2008 11:05

Post » Nie lis 30, 2008 21:11

GLIWICE

Przychodnia weterynaryjna państwa Ziemińskich na ul. Fredry 4 - zdecydowanie polecam!!! Dobrze wyposażony gabinet, czyściutko, mają świetne podejście do zwierząt, zwlaszcza pan Ziemiński. Dwa lata temu sterylizowalam u nich kotkę i wszystko bylo ok - malutka blizna z trzema szwami, kot wybudzil sie normalnie po kilku godzinach, do transportera mial wsadzoną pieluchę jednorazową na powrot. Dzięki ich radom nie uśpiłam kociaka ktory urodzil sie ze zdeformowaną klatką piersiową, teraz to dorosla najwspanialsza na swiecie kocica, ktora wyrosla na zdrowe zwierzę i wlasnie siedzi mi na kolanach :D A ostatnio przynioslam do nich kocią znajdę z kk, świerzbem i ogolnym oslabieniem i zajeli sie nim z pelna troską. Zostal zbadany, dostal zastrzyki, antybiotyki i odżywki a za wizytę policzyli mi sporo mniej. Do tego wyczerpująco odpowiadają na pytania i są ogolnie milymi ludzmi...

02.2009 sawanka1 pisze:Przychodnia Weterynaryjna M. i J. Ziemińscy
Gliwice, ul. Fredry 4, tel. 032 3353234

polecam serdecznie , przemili, pomocni i bezinteresowni ludzie ,
na wyposażeniu USG , badania laborat na miejscu :D
nie raz przy leczeniu i sterylizacji moich puchatych tymczasów policzono mi tylko za leki a nie usługę , wykonano bezpłatne USG
również schroniskowe maluszki leczono za darmo ,
bardzo dziękuję :D

Zafirah

 
Posty: 14
Od: Pon lis 24, 2008 19:27
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob gru 27, 2008 0:40

Siemianowice Śląskie

Wet Roman Aleksiewicz - nie polecam - leczy na wymyślone choroby i naciąga niejednokrotnie zrozpaczonych właścicieli na duże sumy .

02.2009 Usiołek pisze:Na gorąco, ale też odradzam lecznicę dra Aleksiewicza.
W lecznicy pracują przemiłe, fachowe i pomocne panie weterynarz, ale każdy większy zabieg musi wykonywać pan Dr. Zaznaczę, że każdy zabieg wykonany przez niego jest droższy, czasami nawet 2 razy, a rzadko daje efekty (raz już mieliśmy drugie usg gratis wykonane przez jedną z lekarek, bo pan dr na pierwszym nic nie powiedział).
Właśnie wracam od innego lekarza - dr Aleksiewicz chciał amputować mojemu kotu paliczek (jeden) za 300zł (!), skończyło się na zdjęciu martwej puszki paznokciowej za 30zł i nie wiecie, jak się cieszę, że mimo strachu o kota postanowiłam go nie słuchać. Naciąganie i brak fachowości - zdecydowanie odradzam!

eve_never

 
Posty: 75
Od: Pt gru 26, 2008 23:14
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon gru 29, 2008 21:32

Jaworzno

Marcellina pisze:
Polecam : Agnieszka Tkacz.
Lecznica Falcon na Glinianej.
Profesjonalizm, fajne i ciepłe podejście do footrzastych, trafne diagnozy.

Nie rekomenduję. : Jakub, Karina Krupa
Lecznica na Urzędniczej.
Nie chcę oceniać i nie umiem - nie jestem wetem, ale :
Są profesjonalni, mają fajne podejście do footrzastych, ale :
Ludzki Rutinoscorbin (trudny do rozdrobnienia i podania), ordynowany na wszelkie możliwe dolegliwości, starszych (ponad 10 lat) zwierząt, po którym to Rutinoscorbinie i tak footrzaste odchodzą, nie doczekawszy pomocy-chyba jest passe ?

09.2009 zalbi pisze:doktor krupa, nieużyła i pani agnieszka są świetni

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości