ŁÓDŹ i łódzkie

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie sie 30, 2020 20:27 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Ewa L. pisze:Też polecam dr. Justynę . Specjalizuje się w stomatologii i dermatologii.

ja też
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sty 21, 2021 22:11 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Dobry wieczór mój 15miesieczy Kotek ma zdagnozowaną nadczynność tarczycy.Gdyby ktoś chciał poznać historię i dodać coś od siebie wątek pod linkiem viewtopic.php?f=1&t=207718
W związku z tym szukam kliniki którą poprowadzi kota kompleksowo i na miejscu przy jednej wizycie przebada i diagnozuje Kotka(krew, usg itd).Czy możecie polecić raką klinikę i konkretnego lekarza który mógłby pomóc naszemu Kotu w tej chorobie?

TomkyW

 
Posty: 64
Od: Śro sty 20, 2021 20:16

Post » Czw sty 21, 2021 22:19 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

TomkyW pisze:Dobry wieczór mój 15miesieczy Kotek ma zdagnozowaną nadczynność tarczycy.Gdyby ktoś chciał poznać historię i dodać coś od siebie wątek pod linkiem viewtopic.php?f=1&t=207718
W związku z tym szukam kliniki którą poprowadzi kota kompleksowo i na miejscu przy jednej wizycie przebada i diagnozuje Kotka(krew, usg itd).Czy możecie polecić taką klinikę i konkretnego lekarza który mógłby pomóc naszemu Kotu w tej chorobie?

TomkyW

 
Posty: 64
Od: Śro sty 20, 2021 20:16

Post » Pt sty 22, 2021 0:13 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Dobrym radiologiem jest dr. Korzeniowski na ul. Adamieckiego 1 na Widzewie. Na miejscu robią też morfologię podstawową a bardziej rozszerzoną wysyłają do labo ale wyniki są do odebrania u nich.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 22, 2021 7:42 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

A jakiś endokrynolog?

TomkyW

 
Posty: 64
Od: Śro sty 20, 2021 20:16

Post » Sob sty 23, 2021 1:21 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

TomkyW pisze:A jakiś endokrynolog?

Tego nie wiem ale możesz zadzwonić i się dowiedzieć http://xn--czteryapy-vub.eu/
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 24, 2021 17:30 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Umówiony jestem w piątek z Paniami Kasią Suską(krew) i Justyną Domagalską(konsultacja i program leczenia) lecznica Czery Łapy.

TomkyW

 
Posty: 64
Od: Śro sty 20, 2021 20:16

Post » Nie sty 24, 2021 20:20 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Super - Kasia ma niesamowite podejście do zwierząt i nie ma zwierzaka który by nie oddał jej krwi do badania.
Dr Justyna jest też świetnym specjalistą stomatologii. Gdyby trzeba było robić kiedyś paszczę to tylko do niej.
Mam nadzieję , że pomogą twojemu kociakowi. Powodzenia. :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 25, 2021 19:24 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Ewa L. pisze:Super - Kasia ma niesamowite podejście do zwierząt i nie ma zwierzaka który by nie oddał jej krwi do badania.
Dr Justyna jest też świetnym specjalistą stomatologii. Gdyby trzeba było robić kiedyś paszczę to tylko do niej.
Mam nadzieję , że pomogą twojemu kociakowi. Powodzenia. :ok:

Dziękuję też na to liczę...

TomkyW

 
Posty: 64
Od: Śro sty 20, 2021 20:16

Post » Pt sty 29, 2021 18:53 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Jesteśmy po wizycie obie Panie Justyna i Kasia to profesjonalistki w każdym calu, polecam serdecznie.

TomkyW

 
Posty: 64
Od: Śro sty 20, 2021 20:16

Post » Pon paź 25, 2021 23:02 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Czy mógłby mi ktoś polecić kogoś z doświadczeniem w leczeniu kotów białaczkowych?

Lumien

 
Posty: 1
Od: Pon paź 25, 2021 22:35

Post » Śro paź 27, 2021 11:13 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5232
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lis 24, 2021 12:44 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Hejka,

Byłam u 3 weterynarzy w Łodzi: Gdańska 81, Przychodnia Łąkowa i Vet na Bratysławska 15A. Tak szczerze, nie czułam jakby coś było nie tak z nimi, ale... W innym wątku usłyszałam, że powinnam szukać innego weterynarza, bo mój powiedział, że z kastracją kotki powinno się czekać do pierwszej rujki i że to znaczy, że lekarz się nie dokształca na bieżąco i ma stare przekonania. A dodam, że we wszystkich 3 przychodniach usłyszałam to samo - żeby czekać do pierwszej rujki.
No więc w takim razie jakiego weterynarza byście mi polecili w Łodzi, który:
1) ma zapisy na godzinę na rutynowe/kontrolne wizyty i nie trzeba 3h stać pod drzwiami w kolejce
2) przyjmie zwierzę szybko w razie jakiegoś wypadku
3) jest na bieżąco z medycyną i doradza sterylizację przed pierwszą rujką

Bells

 
Posty: 89
Od: Wto lis 23, 2021 23:44

Post » Śro lis 24, 2021 15:33 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

Bells pisze:Hejka,

Byłam u 3 weterynarzy w Łodzi: Gdańska 81, Przychodnia Łąkowa i Vet na Bratysławska 15A. Tak szczerze, nie czułam jakby coś było nie tak z nimi, ale... W innym wątku usłyszałam, że powinnam szukać innego weterynarza, bo mój powiedział, że z kastracją kotki powinno się czekać do pierwszej rujki i że to znaczy, że lekarz się nie dokształca na bieżąco i ma stare przekonania. A dodam, że we wszystkich 3 przychodniach usłyszałam to samo - żeby czekać do pierwszej rujki.
No więc w takim razie jakiego weterynarza byście mi polecili w Łodzi, który:
1) ma zapisy na godzinę na rutynowe/kontrolne wizyty i nie trzeba 3h stać pod drzwiami w kolejce
2) przyjmie zwierzę szybko w razie jakiegoś wypadku
3) jest na bieżąco z medycyną i doradza sterylizację przed pierwszą rujką


Sowa na ul. Pietrusińskiego 47/49
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 26, 2021 22:12 Re: ŁÓDŹ i łódzkie

kociarkowaaaa pisze:
Bells pisze:Hejka,

Byłam u 3 weterynarzy w Łodzi: Gdańska 81, Przychodnia Łąkowa i Vet na Bratysławska 15A. Tak szczerze, nie czułam jakby coś było nie tak z nimi, ale... W innym wątku usłyszałam, że powinnam szukać innego weterynarza, bo mój powiedział, że z kastracją kotki powinno się czekać do pierwszej rujki i że to znaczy, że lekarz się nie dokształca na bieżąco i ma stare przekonania. A dodam, że we wszystkich 3 przychodniach usłyszałam to samo - żeby czekać do pierwszej rujki.
No więc w takim razie jakiego weterynarza byście mi polecili w Łodzi, który:
1) ma zapisy na godzinę na rutynowe/kontrolne wizyty i nie trzeba 3h stać pod drzwiami w kolejce
2) przyjmie zwierzę szybko w razie jakiegoś wypadku
3) jest na bieżąco z medycyną i doradza sterylizację przed pierwszą rujką


Sowa na ul. Pietrusińskiego 47/49

Jakiś konkretny lekarz specjalizujący się w kotkach?

Bells

 
Posty: 89
Od: Wto lis 23, 2021 23:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości