KRAKÓW i Małopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto sie 13, 2019 21:27 Re: KRAKÓW i Małopolska

Mam raczej niemiłe doświadczenia z weterynarzami. Ciężko znaleźć mi takiego, który zna się na tym co robi i jednocześnie nie naciąga na kolejne wizyty. Szukam gabinetu weterynaryjnego Tarnów. Jest ktoś z Tarnowa lub okolic? Wyszukałam w Internecie taki gabinet https://cymwet.pl/gabinet/ Czy ktoś z was zna ten gabinet. Czekam na opinie

afina

Od: Wto sie 13, 2019 21:14

Post » Pon lut 17, 2020 10:54 Re: KRAKÓW i Małopolska

Czy ktoś były w stanie polecić mi weterynarza w Krakowie dla kota z problemami z nerkami?

vacerrosa

Od: Sob kwi 28, 2018 16:22

Post » Pon lut 17, 2020 12:03 Re: KRAKÓW i Małopolska

Nie wiem, czy są weci-nefrolodzy w Krakowie. Ale moja kotka, lat 16, ma problemy z nerkami, nadciśnieniem i tarczycą, chodzimy do dra Rudnickiego w lecznicy Retina, który bardzo ładnie ogarnia kompleksowo moją starowinę. Problemy z nerkami kota ma od jakichś trzech lat, pomału z wiekiem doszły inne sprawy, ale biorąc pod uwagę wiek i wszystkie te choróbska kot jest w bardzo dobrej kondycji.
Pozdrawiam,
Nuśka & Romeros

Nuśka

Od: Wto gru 16, 2003 0:23

Post » Pon lut 17, 2020 13:11 Re: KRAKÓW i Małopolska

vacerrosa pisze:Czy ktoś były w stanie polecić mi weterynarza w Krakowie dla kota z problemami z nerkami?

Zdrowie czterołapa i przychodnia wet z pazurem
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.

Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

Od: Nie paź 08, 2006 17:11

[poprzednia]