KRAKÓW i Małopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sie 29, 2012 21:05 Re: KRAKÓW i Małopolska

Kraków, Dr Hau http://www.drhau.pl Prowadzony przez Pana Pawła Muchę.
Miał ktoś może kontakt z tym weterynarzem ??
Z góry dziękuje za odpowiedź.

xsion85

 
Posty: 14
Od: Wto sty 04, 2011 18:52
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sie 29, 2012 21:54 Re: KRAKÓW i Małopolska

MYŚLENICE

Ewa Tomik-Matera, Angelika Jaworska-Piegza, Iwona Kozak-Górni
3-go maja 35C
12 346 20 06, 784 516 880
Dobry Weterynarz

Wspaniałe kobiety, ogromne serce do zwierząt, duże doświadczenie i przemiłe. Z nimi walczyłam o życie mojej Zoe, która miała pp, przyjęły nas o północy. Mają wielkie serce do zwierząt, walczyły z całych sił o życie kici. Mają w lecznicy szpitalik, a jeżeli stan jest ciężki, to zwierze zabierają ze sobą do domu ( Zoe bynajmniej tak zabierały, bo stan niestety był niemal beznadziejny). Ostatniej nocy życia kici Pani doktor czuwała nad nią. Zrobiły dosłownie wszystko co można było zrobić. Mogłam dzwonić dosłownie o każdej porze, zostawały po godzinach, żebyśmy mogli chociaż chwilkę pobyć z malutką. Mają wirówkę i spore doświadczenie w leczeniu pp. Bardzo sympatyczne.
I tak nawiasem mówiąc moja Hania właśnie przez tą lecznicę została wyleczona z pp.
Obrazek Obrazek
Monia, Kuba, Hania i Bilon

KubaTST

 
Posty: 1430
Od: Nie paź 19, 2008 18:41
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt sie 31, 2012 12:54 Re: Wet - Kraków

a ja polecam doktora Wilkołaskiego z kliniki na ul. Krakusa.

Nie uratowal naszego kotka bo juz bylo za pozno ale walczyl do konca i wspieral. nie dosc ze jest dobry to jeszcze jest to bardzo cieply czlowiek.

podaje jego stronke: http://weterynarze.krakow.pl/strona-domowa/128

(nie znam tej Pani doktor, u niej nie byłam)

kociarka_r

 
Posty: 9
Od: Pt sie 31, 2012 12:38

Post » Pt sie 31, 2012 20:37 Re: KRAKÓW i Małopolska

Napewno Sławomir Szpeyer i gabinet przy ul. Bobrowskiego w Krakowie.
http://www.weterynarz-krakow.pl/

ma bardzo osobiste podejscie do zwierząt, momentalnie zauwazyl ze mlody kotek ma swierzbowca usznego (nie zauwazyli tego wczesniejsi weci, a odwiedzalem roznych m.in. tego na centralnej), a po przeczyszczeniu i zaaplikowaniu masci "wyniuniał" go jak swojego :kotek: , co by mlody nie mial jakiejś traumy w przyszlosci z wetami.
Do tego profesjonalny i cierpliwy.

skuund

 
Posty: 1
Od: Śro cze 27, 2012 19:19

Post » Pon wrz 24, 2012 16:00 Re: KRAKÓW i Małopolska

Yagutka pisze:A czy ktoś zna lecznicę: http://www.royal-vet.pl


Ja znam :) Bardzo dobrze ostatnio..i BARDZO mogę polecić, zwłaszcza tam przyjmującą Doktor Dorotę Kwapiszewską-Rogozińską.
Właśnie uratowała moją ukochaną 7-letnia koteczkę Diabliczkę.. cudem chyba. Diabliczka nagle przestała jesc, pić,potem zaczęła wymiotować. Wszystko :(. I na zielono. Po perypetiach, w ostatniej chwili(była strasznie słaba i "gasnąca"), zdecydowałam się oddać ją w ręce Doktor Doroty, która kiedys leczyła jej ząbki, jeszcze pracując na N.Bieżanowie, przy ul. Lili Wenedy. I na szczęście miałam stary numer telefonu, bo inaczej moje czarne szczęscie już by... było gdzie indziej >://. Pani Doktor jest młoda, ale bardzo doświadczona i ma niesamowity medyczny 'refleks'. Nie bagatelizuje objawów i nie traci opanowania. Zdiagnozowała problemy z trzustką (ostre zapalenie jak się okazało) bardzo trafnie i natychmiast podjęła decyzje o operacji. Było ciężko, ale teraz po 10 dniach w szpitalu w royal-vecie, pod opieką tamtejszych lekarzy, moj Diablik wczoraj wrócił w końcu na rekonwalescencję do domu :))
Royal-Vet to nowa klinika, ale lekarze nie są nowi. Ceny sa normalne, no i wprost wywieszone w poczekalni. Jest tam ładnie, miło, bardzo czysto. A Doktor Dorota ma wspaniałe podejscie do zwierzaków, nawet charakternych Diabłów ;) Pasja do pracy i zwierząt naprawdę rzadka. No i cierpliwość w znoszeniu przerażonych, męczących właścicieli.....nawet dzwoniących daaawno po godzinach pracy;)

Magda-Bastet

 
Posty: 1
Od: Pon wrz 24, 2012 15:33

Post » Wto lis 27, 2012 1:12 Re: KRAKÓW i Małopolska

NIE polecam przychodni na bajecznej. Choć tu ma kilka dobrych opinii. Na początku weterynarz M. Reyman wydawał się ok, rozmawiał ze mną przywiozłam swoją kicię po wypadku do pobrania krwi i dania zastrzyku antybiotyku i przeciw bólowego. Kiedy zaczął ja badać traktował tą bardzo zestresowana po przejściach kicię jak worek , podniósł za kark (dzień wcześniej była czipowana i potrącona)do góry a wystarczyło żeby ją przytrzymał za ten kark, potem bardzo nieumiejętnie pobierał jej krew tak że się w końcu to nieudało a kot ledwo już dyszał w kagańcu i pod płachtą trzymany przez 3 osoby. Potem zastrzyki. W poprzedniej wet. dostała po 1 ml. antybiotyku i leku przeciwbólowego oraz nlpz. PO tej całej akcji znowu ja ją chce przytrzymać żeby jak każdy normalny wet mógł jej delikatnie dac zastrzyk w tyłek, a ten że on sobie sam przytrzyma, chwyta ją na siłe za skóre na korku i podnosi znowu do góry tak mocno że kicia wrzeszczy w niebogłosy po czym w zasadzie celuje w nią tymi strzykawkami tak mocno że aż naprawe widać to natężenie uderzenia przy zastrzyku. Dopiero póxniej zdałam sobie sprawę że tak dużo było w strzykawce preparatu. Zuziunia dostała trzykrotną dawkę tramadolu!!!! W domu od 5 godzin SIEDZI praktycznie bez ruchu nielicząc przestraszonych nagłych spojrzeń dookoła, żrenice ma powiększone jakby po ciemku siedziała. Ewidentnie ma objawy neurologiczne. Boję się że nie przeżyje niemówiąc o tym że nie spi tylko tak siedzi. Bardzo dziwnie się zachowuje i wymiotowała. Bardzo mi wstyd że niezareagowałam stanowczo przy badaniu niepozwalając na takie potraktowanie kotki!!! Miałam poczucie że wetowi to tak niewolno zwracać uwagi. Ale miałam mnóstwo kotów i byłam przy spokojnie mogę powiedzieć setkach zastrzyków i to dzisiejsze to była żeźnia!!! Tak jak mówię poza tym miły pan, i powiedział że tanio mi policzy(rzeczywiście) trochę mu było głupio że sobie nieporadził przy pobieraniu( i dobrze ). Teraz mam nauczkę że miły weterynarz to akurat niejest potrzebny ważne żeby był miły dla naszego zwierzaka.

zuziunka

 
Posty: 1
Od: Pon lis 26, 2012 11:16

Post » Śro sty 09, 2013 16:59 Re: KRAKÓW i Małopolska

Polecam absolutnie fenomenalny gabinet weterynaryjny z Myślenic - Dobry Weterynarz.
Moje kociska są tam pacjentami już chyba 3 rok i zgłaszamy się z najrozmaitszymi dolegliwościami /czasem stanowiąc nie lada wyzwanie w leczeniu/, pytaniami, prośbami o pomoc itd. i w ciągu tego czasu nasze wetki nie zawiodły ani razu.

Ceny są naprawdę bardzo przystępne, a kontakt - doskonały. Z ręką na sercu - polecam!

Dobry Weterynarz, Myślenice: http://www.dobryweterynarz.eu/lecznica- ... erz%C4%85t
ObrazekObrazek
Obrazek

Przepis na sok z buraków dla kociąt - http://blog.augustynska.eu/sok-z-burakow-dla-kociat/

bitis

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Śro paź 15, 2008 11:04
Lokalizacja: Myślenice /Małopolska/

Post » Śro sty 16, 2013 14:21 Re:

MeGu pisze:Wieliczka

Bardzo polecam lekarzy z Arwetu (ul. Sienkiewicza, dr Agnieszka, dr Dominika i dr Rafał ).Są mili i profesjonalni, znają się na kotach perskich i egzotycznych ( opiekują się moimi dwoma, dwoma moich rodziców i kotami koleżanek). Mają też dużo cierpliwości dla właścicieli- panikarzy ( to o mnie) :oops: .


Dla zainteresowanych: lek. Agnieszka Wrona nie pracuje już w Arwecie. Otworzyła swój gabinet w Krakowie (niestety na Ruczaju :cry: )
Vetmedica Gabinet Weterynaryjny Agnieszka Wrona
ul. Lipińskiego 13 lokal A
tel. 12 267 71 01

Przy okazji: nie polecam dwóch lecznic w Niepołomicach. Pierwsza mieści się przy ulicy Bohaterów Getta 7 (Zbigniew Pawliński i Grzegorz Wroński). Głęboka komuna nie tylko w wyposażeniu placówki, ale i mentalności przyjmującego mnie lekarza. Uciekłam.
Druga to Dan-Vet Danuty Florkowskiej przy Batorego 5. Co prawda personel młody, a lecznica dobrze wyposażona, ale właścicielka nastawiona tylko i wyłącznie na jak największy zysk (w pewnym momencie stwierdziłam, że jestem po prostu naciągana). I niestety bardzo wysokie ceny nie idą w parze z jakością usług, wręcz przeciwnie. Poza tym kompletny brak szacunku dla zwierząt i ich właścicieli. Nie spodziewałam sie, że spotkami kiedyś większy taśmociąg niż w kurdwanowskim Krak-Vecie, ale jednak Dan-Vet bije ich tutaj na głowę. Bardzo odradzam.
I takie małe spostrzeżenie: wszyscy najgorsi czyli najmniej empatyczni, etyczni i najczęściej bez litości zdzierający kasę weterynarze, z którymi miałam do czynienia, kończyli studia w Lublinie. Przypadek? 8O
Obrazek Obrazek

Kinya

 
Posty: 2681
Od: Śro mar 19, 2008 13:08
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka

Post » Śro sty 16, 2013 18:05 Re: KRAKÓW i Małopolska

Lublin miasto trolli :mrgreen:

Ja zdecydowanie nie polecam gabinetu "Lib-Vet" w Libiążu na ulicy Paderewskiego 4 (w wieżowcu), lekarze może i bardzo mili, ale ich poziom wiedzy jest żenująco niski, spaprana kastracja psa mojej sąsiadki (szwy puściły tego samego dnia, nie dali żadnych antybiotyków, dziewczyna wróciła z krwawiącym psem ale wet nie chciał go zszywać, dał przeciwzapalny i odesłał do domu, pies na cito pojechał do innego weterynarza, który pozszywał i odpowiednio zaopiekował się bidą) oraz wiele innych, mniejszych i większych wpadek, poza tym, ceny mają z kosmosu, za szczepienie podstawową szczepionką przeciw nosówce wołają 50zł, u weterynarza ulicę dalej ta sama szczepionka - 30zł
Weci przyjmują gdzieś w Jaworznie, A. Kardas i B. Łazarczyk.
Mój piesek - serduszko u moich stóp [*]

harpia

 
Posty: 5063
Od: Sob lis 15, 2003 23:43
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto lut 05, 2013 10:35 Re: KRAKÓW i Małopolska

W Wieliczce jest klinika Aba-Vet, którą zdecydowanie polecam. Mają bardzo profesjonalne podejście, które w bezpośredni sposób wpływa na zdrowie pupili, które leczą. Podoba mi się sposób w jaki troszczą się o zwierzęta, a w pracy weterynarza empatia to bardzo ważna cecha.

Monti

 
Posty: 8
Od: Nie sty 27, 2013 22:54

Post » Śro lut 06, 2013 12:39 Re: KRAKÓW i Małopolska

Monti pisze:W Wieliczce jest klinika Aba-Vet, którą zdecydowanie polecam. Mają bardzo profesjonalne podejście, które w bezpośredni sposób wpływa na zdrowie pupili, które leczą. Podoba mi się sposób w jaki troszczą się o zwierzęta, a w pracy weterynarza empatia to bardzo ważna cecha.


Tiaa... Profesjonalne podejście... Mnie się za to nie pdoba, że generalnie są przeciwni sterylizacjom, a wspierają rozmnażaczy :roll: Jakoś wszystkie znane mi karmicielki i wolontariuszki omijają tę lecznicę z daleka :D
Obrazek Obrazek

Kinya

 
Posty: 2681
Od: Śro mar 19, 2008 13:08
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka

Post » Pon lut 18, 2013 14:55 Re: KRAKÓW i Małopolska

Nie wydaje mi, żebyśmy mówiły o tym samym weterynarzu. Być może chodzi Ci o tego drugiego, który działa obok.
Ja osobiście nie spotkałam się jeszcze z żadną negatywną opinią od osób, które korzystały z usług Aba-Vet i sama też jestem bardzo mocno przekonana co do ich wysokich kompetencji.

Monti

 
Posty: 8
Od: Nie sty 27, 2013 22:54

Post » Wto lut 19, 2013 13:13 Re: KRAKÓW i Małopolska

Monti pisze:Nie wydaje mi, żebyśmy mówiły o tym samym weterynarzu. Być może chodzi Ci o tego drugiego, który działa obok.
Ja osobiście nie spotkałam się jeszcze z żadną negatywną opinią od osób, które korzystały z usług Aba-Vet i sama też jestem bardzo mocno przekonana co do ich wysokich kompetencji.


Raczej o tego samego - który notabene ma bwyjątkowo dużą armię internetowych fanów i pochlebców ;)
Jeśli już musiałabym wybierać, to wolałabym właśnie weterynarza z lecznicy obok - pan Walosik przynajmniej bardzo ładnie sterylizuje i nie wspiera domowych rozmnażaczy.
Obrazek Obrazek

Kinya

 
Posty: 2681
Od: Śro mar 19, 2008 13:08
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka

Post » Pon mar 18, 2013 19:44 Re: KRAKÓW i Małopolska

Dobrego gastrologa w Krk poszukuję :)
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9375
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro mar 27, 2013 10:55 Re: KRAKÓW i Małopolska

A dobry lekarz z doświadczeniem w leczeniu kotów nerkowych w Krakowie jest? :)

Teraz chodzę do Royal-Vet, ale na wszelki wypadek zbieram informacje.

Yagutka

 
Posty: 1849
Od: Nie paź 01, 2006 17:27
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości