KRAKÓW i Małopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie paź 30, 2011 17:56 Re: KRAKÓW i Małopolska

Polecam panią dr na Nowosądeckiej. Gabinet w domu prywatnym.

elzak3

 
Posty: 2531
Od: Pon lis 19, 2007 11:31
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon paź 31, 2011 11:03 Re: KRAKÓW i Małopolska

elzak3 pisze:Polecam panią dr na Nowosądeckiej. Gabinet w domu prywatnym.



Ale to do mojego zapytania?
Obrazek

zebra12

 
Posty: 101
Od: Nie lis 29, 2009 11:55

Post » Nie lis 27, 2011 20:46 Re: KRAKÓW i Małopolska

TARNÓW

Z całego serca polecam pana dr. Dariusza Kwaśniewicza, bardzo fachowo zajął się moją Misią, która miała zapalenie ucha i zakażenie. Gabinet czyściutki, p. doktor wie jak się ze zwierzętami obchodzić. Uratował łapkę kotu mojej kuzynki, wykonał b. trudną operację. Gdyby nie on Kicia pewnie nie chodziłaby. Tak samo mogę polecić pana Konrada, który też ma super podejście do zwierzaków.

TUCHÓW
nie polecam weterynarza na ul. Rozwadowskich, wsadzili tam kotu w gips nie ten staw co potrzeba, mojego kota przez 3 miesiące złym lekiem leczyli. Jak tego kota zobaczył inny weterynarz to się za głowę złapał...

yooko

 
Posty: 2
Od: Nie lis 27, 2011 19:55

Post » Pon gru 05, 2011 16:05 Skawina, Wadowice - zna ktoś weta?

Hej,

podbijam moje pytanie z prosbą o podpowiedź dobrego weta w SKAWINIE, WADOWICACH lub w pomniejszych wioskach w okolicy. Będę ogromnie wdzięczna - kurs po kota, do weta i spowrotem w obecnej sytuacji to ok. 120 km...

Help :)
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Pon gru 05, 2011 16:09 Re: Skawina, Wadowice - zna ktoś weta?

Sosemigo pisze:Hej,

podbijam moje pytanie z prosbą o podpowiedź dobrego weta w SKAWINIE, WADOWICACH lub w pomniejszych wioskach w okolicy. Będę ogromnie wdzięczna - kurs po kota, do weta i spowrotem w obecnej sytuacji to ok. 120 km...

Help :)

Dr Komenda ma przychodnię w Skawinie. Jest bardzo dobry.

Przychodnia Weterynaryjna "Focus-Vet" S.C. A. Szymańska-Korcala A. Domasik-Kubicka G. Komenda
ul. Węgierska 8, Skawina
tel. 12 276 56 22
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Pon gru 05, 2011 16:17 Re: Skawina, Wadowice - zna ktoś weta?

miszelina pisze:
Sosemigo pisze:Hej,

podbijam moje pytanie z prosbą o podpowiedź dobrego weta w SKAWINIE, WADOWICACH lub w pomniejszych wioskach w okolicy. Będę ogromnie wdzięczna - kurs po kota, do weta i spowrotem w obecnej sytuacji to ok. 120 km...

Help :)

Dr Komenda ma przychodnię w Skawinie. Jest bardzo dobry.

Przychodnia Weterynaryjna "Focus-Vet" S.C. A. Szymańska-Korcala A. Domasik-Kubicka G. Komenda
ul. Węgierska 8, Skawina
tel. 12 276 56 22


Bosko - dziekuję.
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Pon gru 05, 2011 16:30 Re: Skawina, Wadowice - zna ktoś weta?

Sosemigo pisze:Hej,

podbijam moje pytanie z prosbą o podpowiedź dobrego weta w SKAWINIE, WADOWICACH lub w pomniejszych wioskach w okolicy. Będę ogromnie wdzięczna - kurs po kota, do weta i spowrotem w obecnej sytuacji to ok. 120 km...

Help :)


Ja mogę zdecydowanie odradzić gabinet wet przy ulicy Radziszowskiej.
Focus-Vet albo Animus (choć w tym drugim pan wet bardzo uparcie i męcząco poleca RC :roll: )
Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, skorzystałby na tym człowiek, a stracił kot.

Aniołek_

 
Posty: 2489
Od: Pon sie 14, 2006 17:28
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 05, 2011 16:33 Re: Skawina, Wadowice - zna ktoś weta?

Aniołek_ pisze:
Sosemigo pisze:Hej,

podbijam moje pytanie z prosbą o podpowiedź dobrego weta w SKAWINIE, WADOWICACH lub w pomniejszych wioskach w okolicy. Będę ogromnie wdzięczna - kurs po kota, do weta i spowrotem w obecnej sytuacji to ok. 120 km...

Help :)


Ja mogę zdecydowanie odradzić gabinet wet przy ulicy Radziszowskiej.
Focus-Vet albo Animus (choć w tym drugim pan wet bardzo uparcie i męcząco poleca RC :roll: )


nie wiem czemu, ale nie mogę edytować posta, ale zabrakło jednego słowa przedtem: Focus-Vet, Animus oczywiście polecam
;)
Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, skorzystałby na tym człowiek, a stracił kot.

Aniołek_

 
Posty: 2489
Od: Pon sie 14, 2006 17:28
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 05, 2011 16:34 Re: Skawina, Wadowice - zna ktoś weta?

Aniołek_ pisze:
Aniołek_ pisze:
Sosemigo pisze:Hej,

podbijam moje pytanie z prosbą o podpowiedź dobrego weta w SKAWINIE, WADOWICACH lub w pomniejszych wioskach w okolicy. Będę ogromnie wdzięczna - kurs po kota, do weta i spowrotem w obecnej sytuacji to ok. 120 km...

Help :)


Ja mogę zdecydowanie odradzić gabinet wet przy ulicy Radziszowskiej.
Focus-Vet albo Animus (choć w tym drugim pan wet bardzo uparcie i męcząco poleca RC :roll: )


nie wiem czemu, ale nie mogę edytować posta, ale zabrakło jednego słowa przedtem: Focus-Vet, Animus oczywiście polecam
;)

Bo w tym wątku edycja jest zablokowana.
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Czw gru 08, 2011 14:25 Re: KRAKÓW i Małopolska

Witam,
mam wielką prośbę. Przeprowadziliśmy się do Krakowa jakieś 2 tygodnie temu i totalnie nie ograniam osiedli, ulic itd. Prosze Was o polecenie weta w okolicach osiedla Kazimierzowskiego (Huta ;) ) Od razu powem na czym mi zależy. Mam kocurka - kastrata, ktory od jakiegos czasu robi kupy poza kuwetą - w całym miezkaniu:/ Bylismy już u kilku lekarzy i leki nie skutkują, dlatego zalezy mi na wecie " z fantazja", który nie idzie standardowymi ścieżkami diagnozowania i leczenia...
Z góry dziękuję bardzo bardzo :)
Obrazek
Obrazek

Mi_mi

 
Posty: 569
Od: Pon gru 10, 2007 1:38
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 28, 2011 16:09 Re: KRAKÓW i Małopolska

KRAKÓW u. Sanocka, KrakVet

Nie polecam lekarki Ewa Nawara. Przyszliśmy z kotem w czasie dyżuru świątecznego. Kot rano wymiotował jeden raz, ale w ciągu dnia był apatyczny, nie miał apetytu, sprawiał wrażenie bardzo zmęczonego. Pani doktor z irytacją w głosie zapytała " to tylko raz wymiotował i to wszystko?". Więc tłumaczymy jej jeszcze raz, że kot zachowuje się zupełnie inaczej niż zawsze. Zobaczyła mu do oczu, uszu, pyszczka, wymacała węzły chłonne i stwierdziła, że wszystko w porządku. W końcu powiedziała " mogę mu jeszcze zmierzyć temperaturę". 40,2 st.
Przeczytała całą historię choroby, którą wzięliśmy ze sobą stwierdzając: to on z jakiejś fundacji jest? Po czym doszła do wniosku, że mógł dostać gorączki ze stresu jak do niej jechaliśmy. Podała kotkowi zastrzyk (jeden!) z leku p/gorączkowego i synolux i kazała nam iśc na drugi dzień do swojego lekarza. Skasowała 75 zł. I dopiero w domu uświadomiłam sobie, że wcale kota nie osłuchała.
Na drugi dzień rano pojechaliśmy do naszego lekarza i okazało się, że węzły chłonne powiększone, a nad całą powierzchnią klatki piersiowej ostry szmer - zapalenie oskrzeli.

Irytacja w głosie lekarki, po co myśmy przyszli po jednych wymiotach i przekonywanie nas, że wyolbrzymiamy skłoniły mnie do napisania tej opini.
Obrazek

ewka63

 
Posty: 1632
Od: Sob paź 29, 2011 17:40
Lokalizacja: spokojna podkrakowska...

Post » Pon sty 09, 2012 9:19 Re: KRAKÓW i Małopolska

Mi_mi pisze:Witam,
mam wielką prośbę. Przeprowadziliśmy się do Krakowa jakieś 2 tygodnie temu i totalnie nie ograniam osiedli, ulic itd. Prosze Was o polecenie weta w okolicach osiedla Kazimierzowskiego (Huta ;) ) Od razu powem na czym mi zależy. Mam kocurka - kastrata, ktory od jakiegos czasu robi kupy poza kuwetą - w całym miezkaniu:/ Bylismy już u kilku lekarzy i leki nie skutkują, dlatego zalezy mi na wecie " z fantazja", który nie idzie standardowymi ścieżkami diagnozowania i leczenia...
Z góry dziękuję bardzo bardzo :)

Jeśli to kupkanie zaczęło się w okresie przeprowadzki, to może mieć z nią związek.
Moja Bisia w ten sposób reaguje na każdą zmianę w mieszkaniu, która jej nie odpowiada.

Co do wetów, to dobrą opinię mają:

os. Złotej Jesieni 13 tel. 648 95 00
os. 2 Pulku Lotniczego 29A tel. 649 50 26
os. Szklane Domy 2(albo 1) tel. 644 74 77
ul. Centralna 41 643 53 08

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon sty 30, 2012 14:12 Re: KRAKÓW i Małopolska

a dobry wet z doświadczeniem w problemach gastrologicznych? :(
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lut 01, 2012 23:16 Re: KRAKÓW i Małopolska

paulinap pisze:Kraków

Polecam Panią doktor Justynę Korczyńską (pracująca kiedyś w lecznicy na ulicy Piłsudskiego 30 w Krakowie).

Wielokrotnie pomogła mojemu kotkowi, a problemy miał ( i w sumie dalej ma, ale wyniki są ok) m.in. z nerkami. Kot jest już dość wiekowy i miał niestety ciężkie 'nerkowe" stany, Pani doktor zaleciła serie kroplówek, przepisała odpowiednie lekarstwa - ipakitine i potas(choć to oczywiście obowiązek lekarza) i co najważniejsze zawsze badała kota bardzo dokładnie- tym samym zajęła się również innymi problemami typu kamień nazębny (i związane z tym zapalenie dziąseł), bolący kręgosłup. Jednym słowem byłam z niej bardzo zadowolona, bo zawsze kompleksowo i z sercem podchodziła do pacjenta. Niestety już nie pracuje Na Piłsudskiego i nie wiem gdzie ją mogę namierzyć, jeśli ktoś wie, to bardzo proszę o informacje - to o tyle ważne, ze mój stan mojego Felusia pogorszył się kilka dni temu (nie chce jeść, przez bolesne dziąsła) a obecny weterynarz niewiele na to poradził.

Zdaję sobie sprawę, że post jest z lipca, ale jakby ktoś poszukiwał pani Justyny Korczyńskiej
to pracuje ona najprawdopodobniej w Olkuszu (pod nowym nazwiskiem :))
Justyna Smętek
link http://www.vetopedia.pl/profil/20289/Justyna__Smetek

Myszi

 
Posty: 1080
Od: Śro lis 02, 2005 12:19

Post » Sob lut 04, 2012 1:24 Re: KRAKÓW i Małopolska

Poszukuję specjalisty od nerek i układu moczowego w Krakowie.
[/url]Obrazek
Kupując w naszym sklepie pomagasz zwierzakom. Sklep SzopFilantrop. Karmy dla kota, żwirek, karmy dla psa, akcesoria dla zwierząt
Fundacja Stawiamy na Łapy

mikela

 
Posty: 1224
Od: Czw sty 13, 2011 20:33
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości