KRAKÓW i Małopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lip 22, 2016 17:38 Re: KRAKÓW i Małopolska

Zetknął się może ktoś z P. Michalina Wąsik z ul.Zachodniej 5/4a ? Leczę u niej od tyg kota i stwierdziła u niego FIP'a (bez zadnych szczegółowych badan zrobiła tylko testy na na białaczkę i kociego HIV wyszly ujemne) kociak ma 2miesiące wziety ze schroniska, kotek po tygodniu podawania interferonu i kilku innych leków których nazw nie mogę się doczytać mial sie duzo lepiej az do dzisiaj, wrócily objawy neurologiczne tzn przekreca jej sie głowka i z tego powodu ciezko jest jej chodzic, od poczatku normalnie je, pije myje sie załatwia do kuwety biega itp I tu moje pytanie czy to rzeczywiscie jest FIP? i gdzie polecacie się udać z tymi objawami neurologicznymi? jestem z ruczaju, ale mam auto więc mogę gdzieś dojechać :)

Vivian15

 
Posty: 2
Od: Pt lip 22, 2016 16:35

Post » Pt lip 22, 2016 19:56 Re: KRAKÓW i Małopolska

Potrzebuję pilnie jakiegoś dobrego weta w okolicach ruczaju, leczymy u P.Michaliny Wąsik stwierdziła u 2msc kociaka ze schroniska FIP'a ale nie jestem przekonana do jej teorii, kotek po tyg leczenia (już było wszystko ok) dostał nawrotu samych objawów neurologicznych (leci jej głowka zatacza sie i nie łapie równowagi), po interferonie i jakiś lekach których nazwy nie znam trochę poprawiło jej się, ale martwię się co będzie dalej.

Vivian15

 
Posty: 2
Od: Pt lip 22, 2016 16:35

Post » Pt lip 22, 2016 20:32 Re: KRAKÓW i Małopolska

Vivian15 pisze:Potrzebuję pilnie jakiegoś dobrego weta w okolicach ruczaju, leczymy u P.Michaliny Wąsik stwierdziła u 2msc kociaka ze schroniska FIP'a ale nie jestem przekonana do jej teorii, kotek po tyg leczenia (już było wszystko ok) dostał nawrotu samych objawów neurologicznych (leci jej głowka zatacza sie i nie łapie równowagi), po interferonie i jakiś lekach których nazwy nie znam trochę poprawiło jej się, ale martwię się co będzie dalej.

Hyrax
na Drukarskiej, dr Pilecka lub dr Duda
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Sob lip 23, 2016 19:24 Re: KRAKÓW i Małopolska

Witam,

Czy ktos tutaj leczy kota u weterynarza Pawła Kroka? Przyjmuje on w REKSVECIE i w swoim małym gabinecie na Os. Wandy. Chce zrobic sterylizacje swojej kotce zanim ukonczy 6 msc a tego weterynarza kojarze lecz ze swoim bylym kotem i obecnym psem chodzilismy tylko na kontrole gdyz nie bylo innej potrzeby :wink:

sghpc

 
Posty: 4
Od: Sob lip 23, 2016 19:22

Post » Wto sie 09, 2016 10:07 Re: KRAKÓW i Małopolska

Ja chodzę ze swoimi kotami do VitalVet na Piastów, jestem zadowolona.

zuzanka123

 
Posty: 4
Od: Nie maja 22, 2016 20:37

Post » Nie wrz 04, 2016 19:22 Re: KRAKÓW i Małopolska

Kochane,

do kogo najlepiej z posikującym kotkiem? Mój wet stwierdził zapalenie pęcherza i białko w moczu. Po leczeniu dwoma różnymi antybiotykami nie ma żadnej poprawy. Zależy mi na kimś z indywidualnym podejściem, kto zrobi komplet badań. Najlepiej w okolicach Krakowa i z rozsądnymi cenami.

sophia

 
Posty: 2
Od: Nie wrz 04, 2016 19:15

Post » Pon wrz 05, 2016 12:43 Re: KRAKÓW i Małopolska

sophia pisze:Kochane,

do kogo najlepiej z posikującym kotkiem? Mój wet stwierdził zapalenie pęcherza i białko w moczu. Po leczeniu dwoma różnymi antybiotykami nie ma żadnej poprawy. Zależy mi na kimś z indywidualnym podejściem, kto zrobi komplet badań. Najlepiej w okolicach Krakowa i z rozsądnymi cenami.


Okolice samego Krakowa czy trochę dalej :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21525
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon wrz 05, 2016 13:02 Re: KRAKÓW i Małopolska

Mieszkam w Bochni - tj. w połowie drogi między Tarnowem i Krakowem, dokładnie 40 km od Krakowa, więc zależy mi na tym, żeby to raczej było w tym obszarze. Ale jeśli ktoś świetny jest kawałek dalej to też pojadę.

sophia

 
Posty: 2
Od: Nie wrz 04, 2016 19:15

Post » Pon wrz 05, 2016 13:37 Re: KRAKÓW i Małopolska

sophia pisze:Mieszkam w Bochni - tj. w połowie drogi między Tarnowem i Krakowem, dokładnie 40 km od Krakowa, więc zależy mi na tym, żeby to raczej było w tym obszarze. Ale jeśli ktoś świetny jest kawałek dalej to też pojadę.


To niestety nie moje okolice, ale może odezwie się ktoś bliżej :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21525
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt wrz 09, 2016 17:11 Re: KRAKÓW i Małopolska

Witam, jestem przepraszam za mój polski, ale używam Google Translator. Szukam kliniki weterynaryjnej w Krakowie dla mojego kota, który ma chorobę nerek. Ważne jest, że klinika jest dobrze wyposażone i że lekarze są profesjonalistami, nie dbamy o cenę. Żyjemy w Kazimierzu i byłoby miło, gdyby klinika jest blisko. Również byłbym wdzięczny, gdyby mógł Pan polecić 24/7 kliniki a także w razie niebezpieczeństwa.

n.dimitrova

 
Posty: 1
Od: Pt wrz 09, 2016 16:48

Post » Pt wrz 09, 2016 19:08 Re: KRAKÓW i Małopolska

Może Arka na ul. Chłopskiej (Bieżanów). Dobrzy lekarze, dobre wyposażenie i klinika 24/7. Chociaż nie są tani, a raczej bardzo drodzy.
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Pt wrz 09, 2016 19:53 Re: KRAKÓW i Małopolska

miszelina pisze:Może Arka na ul. Chłopskiej (Bieżanów). Dobrzy lekarze, dobre wyposażenie i klinika 24/7. Chociaż nie są tani, a raczej bardzo drodzy.


Serio polecasz? Bo ja czytałam o Arce chyba same negatywne opinie. Ale nie wiem, moze się coś zmieniło.

Yagutka

 
Posty: 1849
Od: Nie paź 01, 2006 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob wrz 10, 2016 5:21 Re: KRAKÓW i Małopolska

Yagutka pisze:
miszelina pisze:Może Arka na ul. Chłopskiej (Bieżanów). Dobrzy lekarze, dobre wyposażenie i klinika 24/7. Chociaż nie są tani, a raczej bardzo drodzy.


Serio polecasz? Bo ja czytałam o Arce chyba same negatywne opinie. Ale nie wiem, moze się coś zmieniło.

Tez miałam złą opinie, a ostatnio słyszałam o nich wiele dobrego. Sprzęt mają dobry, a na kogo trafisz , to loteria.
Ja osobiście wolę Luxvet 24, a o nich też opinie podzielone.
Obrazek

miszelina

Avatar użytkownika
 
Posty: 13512
Od: Nie maja 06, 2007 13:31
Lokalizacja: Krakow

Post » Nie wrz 11, 2016 15:47 Re: KRAKÓW i Małopolska

REKSVET / dr Paweł Krok / ul. Gdańska

Polecam.

Sterylizowalem 5 miesieczna kotke - narkoza wziewna, szwy wchlanialne, wybudzona po zabiegu, szew ladnie zrobiony praktycznie po paru dniach juz nic nie widac. Cena konkurencyjna. Sama przychodnia Reksvet czysta, dobrze wyposazona z poczekalnia przystosowana do kotow :) dr Paweł Krok znany mi sie od paru lat (chodzilem do niego z kundelkiem 17 letnim, labradorem, kotem a obecnie znowu z kotem) ale nic oprocz regularnych przegladow nie robilismy i szczepien bo zwierzakom nic sie nie dzialo wiec to byl pierwszy badz co badz wiekszy zabieg :D

Doktor mily, odpowiada na pytania i nie proboje zrobic z wlasciciela zwierzaka idioty. Pozytywnie nastawiony na karmienie BARFem (a przynajmniej nie wciska na sile karm weterynaryjnych jak to maja niektorzy w zwyczaju)

sghpc

 
Posty: 4
Od: Sob lip 23, 2016 19:22

Post » Nie wrz 11, 2016 19:30 Re: KRAKÓW i Małopolska

Krystal pisze:W kwestii Andrychowa niespecjalnie jest w czym wybierać ;-) - ale jeśli już, to zdecydowanie polecam Lecznicę Weterynaryjną Andrzeja Zielińskiego. Oprócz tego, że jest bardzo dobrze wyposażona (rtg, usg, analityka, sala operacyjna itd.) - prowadzący ją weterynarz jest doskonałym fachowcem, pasjonatem i do tego po prostu świetnym człowiekiem. :) Wyciągnął moją kotkę z panleukopenii - co jest już dobrą rekomendacją, ale poza tym jest cierpliwy, serdeczny dla zwierząt, cały czas się dokształca, posiada też specjalizację z dziedziny leczenia ptaków (o ile tak się to nazywa).
Z czystym sercem polecam.


Zdecydowanie nie polecam dr Zielińskiego. Mało komunikatywny, nie mówi jakie leki stosuje, co i ile będzie kosztowało, niewłaściwie dobrał leczenie do pnn (nie mówiąc już o tym, że miał problem z pobraniem krwi do badania oraz zakładaniem wenflonu). Po tygodniu leczenia drastyczne pogorszenie stanu, nie wiem czy mój zwierzak wyjdzie z tego...

berusia

 
Posty: 19
Od: Czw wrz 08, 2016 21:33

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości