KRAKÓW i Małopolska

Informacje i opinie o lekarzach weterynarii, klinikach i gabinetach.

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lis 03, 2023 12:45 Re: KRAKÓW i Małopolska

Od siebie polecam skontaktowac się z tą przychodnią weterynaryjną:
https://vet-clinic.pl/
Powinni obejrzeć kotka oraz doradzić Ci w sytuacji lepiej niż my tutaj na forum.

banka

 
Posty: 45
Od: Czw lip 24, 2014 10:20

Post » Wto lut 27, 2024 11:28 Re: KRAKÓW i Małopolska

ktoś coś może powiedzieć na temat therios w Myślenicach i pani M.Ingardien jako hematolog? Musze kota zanieść do jakiegos specjalisty w tej dziedzinie z anemią a nie mam pojęcia gdzie pukać w Krakowie poza nią. Bedę wdzieczna za sprawdzone namiary hematologów na krakowie :( :(

erinn26

 
Posty: 5
Od: Sob lut 03, 2024 19:55

Post » Nie mar 17, 2024 9:51 Re: KRAKÓW i Małopolska

Przeglądałam informacje o lecznicach i dzielę się swoja opinią.
Leczę koty w Multivecie na Żabińcu. Nigdy, nigdzie nie spotkałam się z tak dobrą i staranną opieką jak w tej lecznicy. Nigdy nie widziałam( pracuję w ochronie zdrowia) żeby ktokolwiek, gdziekolwiek, na jakimkolwiek SOR, w którymkolwiek z Krakowskich szpitali, ktoś ratował człowieka tak sprawnie i szybko i dobrze, jak ratowali mojego kota w tej lecznicy. Tylko przekroczyliśmy próg, rejestratorka natychmiast przywołała lekarza i personel, wzięli ode mnie kota, zanieśli do gabinetu, podłożyli koce i termofor, w kilka osób podłączali kroplówki , podawali leki, dostaliśmy krzesła, żebyśmy mogli usiąść obok, poinformowano nas o leczeniu, rokowaniach itp .Kot przeżył.
Dalsza opieka również bardzo dobra. Mają historię choroby w kompie, jeśli ze stresu zapomnimy czegoś, to wszystkie wyniki badań tam są. Zdarza się, że są zawaleni robotą, ponieważ przychodzą też zwierzaki nie zarejestrowane, z wypadków czy z pogorszeniem choroby, czasem więc trzeba dłużej czekać.
Ufam, że personel sam najlepiej potrafi ocenić, kogo najpierw wziąć do gabinetu, czyje zdrowie jest najbardziej zagrożone. Mają też możliwość wykonania badań na miejscu, np. KT, nie muszą odsyłać , nie trzeba z chorym kotem dalej jechać. Są serdeczni i cierpliwi , raz tylko widziałam irytację, kiedy starsza pani koniecznie chciała uśpić swojego psa bo jego kaszel przeszkadzał jej spać w nocy. Pies miał niegroźne zapalenie krtani i był poza tym całkiem zdrowy. Doktor odmówił uśpienia, dał lek i pożegnał obywatelkę.
Jednak mają bardzo trudną pracę ze zwierzakami i z ludźmi.
Moi znajomi też korzystali z zabiegów i leczenia w Multivecie ( np usunięcie zębów w narkozie) i są bardzo zadowoleni). :201461

moja kotka

 
Posty: 1
Od: Nie mar 17, 2024 9:28

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości